ВО "Свобода" - Програма захисту українців
Косів: форум міста та району
15:29, 28 Вересня 2020 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: ВО "Свобода" - Програма захисту українців  (Прочитано 21653 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« : 19:21, 13 Вересня 2007 »

Ми - Українці. Ми - у своїй Богом даній країні.
Даруй нам, Боже, звитягу, щоб стати господарями власної Держави.Геноцид українців у ХХ ст. Подолання наслідків та відновлення справедливості
Добитися від Верховної Ради України, ООН, Європарламенту, Парламентів країн світу визнання геноциду українців у ХХ ст. (20,5 млн. знищених) злочином проти людства.

Провести публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові.

Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-більшовицьких символів, пам'ятників та назв на честь катів України.

Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку катів, які нищили українців, і притягнути їх до відповідальності.

Вимагати від Москви офіційного вибачення та компенсацій за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян (83 млрд. крб. станом на 1991 р).

Виплатити компенсації репресованим українцям та їхнім дітям на суми не менші, ніж постраждалим від Голокосту.

Надати статус депортованих з усіма соціальними гарантіями українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини, що насильно виселені з рідних земель.

Надати мешканцям регіонів України, що постраждали від техногенних забруднень, статус, прирівняний до чорнобильців.


ОУН-УПА. Визнання та вдячність
Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Надати ветеранам ОУН-УПА належні пільги і компенсувати недодані за 16 років Незалежності.

Поширювати правду про ОУН-УПА на території держави засобами соціальної реклами, відкритих парламентських слухань, документальних та художніх фільмів, книговидання тощо.

Запровадити спеціальний курс вивчення історії ОУН-УПА в усіх навчальних закладах.

Оголосити день створення УПА (14 жовтня, св. Покрови) державним святом.


Мова. Захист та поширення
Ухвалити Закон "Про захист української мови" замість чинного "Про мови в Українській РСР". Створити Державний комітет мовної політики, відповідальний за захист та поширення української мови.

Регламентувати вживання української мови у ЗМІ відповідно до кількості українців - не менше ніж 78%.

Забезпечити синхронний звуковий переклад державною мовою іншомовних виступів, передач, фільмів на телебаченні та радіо. Здійснювати переклад коштом власників ЗМІ.

Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відео- продукцію, програмне забезпечення.

Увести до всіх вищих навчальних закладів курс "Культура української мови" обсягом не менше як 72 години.

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців використовувати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Розробити та впровадити україномовне програмне забезпечення для комп'ютерів державних установ, навчальних закладів та вільного продажу.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« Відповідь #1 : 19:27, 13 Вересня 2007 »

Інформаційний простір. Звільнення від окупації та державна безпека
Доповнити Конституцію України нормою про статус національного інформаційного простору як одного з головних надбань української Незалежності.

Створити громадське радіо та телебачення, конкурентноспроможне українське кіно.

Увести питання захисту національного інформаційного простору до компетенції РНБО. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або проводять антиукраїнську пропаганду.

Зобов'язати всі ЗМІ інформувати громадян про власників видань та каналів (для преси - у кожному номері; для ТБ та радіо - щоденно в ефірі).

Збільшити ввізне мито на іноземну поліграфічну, аудіо- та відеопродукцію. Запровадити податок на ретрансляцію іноземних радіо- та телевізійних програмних продуктів, тиражування та прокат музичної і кінопродукції. Спрямувати отримані кошти на розвиток національного інформаційного простору.

Спрямувати кожну шосту гривню з прибутку від прокату іноземної кінопродукції на розвиток вітчизняної кіноіндустрії. Встановити оподаткування на рекламу, що розміщується під час показів фільмів іноземного виробництва, на користь національного кіно.

Встановити пільгове оподаткування у сфері розвитку новітніх інформаційних технологій та сучасних електронних мереж.


Міграція. Право на Батьківщину
Забезпечити пільгові умови для повернення на Батьківщину етнічних українців, яких примусово вивезли на чужину або змусили емігрувати.

Укласти двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців. Захищати українців за кордоном усіма можливими засобами.

Створити умови для повернення українських заробітчан на Батьківщину, а їхні зароблені гроші і майно вважати інвестиціями, які не обкладаються податком.

Усунути основну причину трудової міграції та демографічної кризи - забезпечити конституційне право на житло кожній українській сім'ї. Зобов'язати будівельні монополії зводити соціальне житло за доступними цінами.

Посилити охорону державного кордону та перекрити канали нелегальної міграції. Викорінити корупційні схеми незаконного надання громадянства України.

Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.

Запровадити єдину систему біометричного контролю (база даних відбитків пальців, сітківки ока тощо) у зв'язку з загрозою міжнародного тероризму. Укласти угоди з іншими державами про повернення нелегалів.


Енергетика. Незалежність та безпека
Встановити жорстку пропорційну залежність цін за транзит російського газу нашою територією відповідно до відпускних цін на газ для України.

Диверсифікувати джерела постачання енергоносіїв: не більше як 30% від одного експортера. Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку.

Зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі. Запровадити прозорі тендери на закупівлю обладнання для державних енергетичних підприємств.

Розробити та впровадити новітні енергозберігальні технології в усіх галузях народного господарства. Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв.

Збільшити видобуток власного газу та нафти за рахунок розроблення морських шельфів, в тому числі за кордоном.

Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.

Впровадити державну програму розвитку альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля та ріпаку, біогаз, вітрова та сонячна електроенергія тощо.


Народовладдя. Вільний вибір та рівні умови
Скасувати депутатську недоторканість щодо кримінальних та економічних злочинів.

Обмежити термін дії Верховної та місцевих рад з п'яти до трьох років.

Запровадити нову систему виборів за відкритими списками.

Ввести в Закон про вибори обмеження розміру виборчих фондів партій та блоків - не більше 1 млн. грн.

Заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ за три місяці до початку та впродовж всієї виборчої кампанії. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо.

Зобов'язати кандидатів на всі виборні посади вказувати в офіційних біографіях національну приналежність, усі попередні партійні та державні посади, починаючи з радянських часів, погашені судимості.

Забезпечити рівну участь у виборчих комісіях представників усіх політичних сил, що беруть участь у виборах.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« Відповідь #2 : 19:28, 13 Вересня 2007 »

Суспільство. Соціальна та національна справедливість
Провести люстрацію влади за принципом трьох "К" (комуністи-кадебісти-кучмісти). Усунути від влади держслужбовців, які працювали на керівних посадах в компартії СРСР та агентуру КДБ.

Встановити обов'язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою поліграфа ("детектора брехні") на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та подвійного громадянства.

Повернути в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність".

Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах влади українців та представників національних меншин.

Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства і заборонити їхню приватизацію.

Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокову оренду українським громадянам з правом її родинного успадкування. Встановити кримінальну відповідальність за незаконну зміну цільового призначення сільськогосподарських земель.

Відновити ядерний статус України. Припинити участь України в ЄЕП. Вийти з СНД. Вивести російські війська з Криму.

Всеукраїнське Об'єднання "Свобода".
Єдина сила Українців.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« Відповідь #3 : 21:25, 01 Жовтня 2007 »

Мені дуже шкода, але напевно що українці і надалі будуть наступати на ті ж граблі. За "Свободу" на Косівщині, та й на Україні голосували дуже слабо. Навіть враховуючи фальсифікації та порушення, показники просто ніякі (по Україні). 

Я не розумію, як можна голосувати за синьо-білі, червоні, жовті чи помаранчеві партії, незважаючи на всі їхні попередні "діяння"! Як можна голосувати за прожидівські та промосковські АНТИУКРАЇНСЬКІ партії-мегаблоки!

Чи то така коротка память у людей, чи то такий сильний вплив має мас-медіа?.. Не можу сказати напевно, скоріше що це все разом + тотальна політична аморфність людей.

Проте я радий, що є свідомі люди, яким не байдуже майбутнє України, які голосували за "Свободу" і не піддались зомбуванню. Боротьба триває. Приєднуйтесь!

Свободу не спинити!


Також прочитайте звернення Олега Тягнибока "Що ми здобули? Брати і сестри українці!" та Ірини Фаріон "Привіт, післявиборча Країно!"
Опришок зь Кьичірив
Відвідувач


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 87


« Відповідь #4 : 22:18, 04 Жовтня 2007 »

Свободу не спинити!
Gist
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 7


« Відповідь #5 : 22:29, 04 Жовтня 2007 »

Свободу не спинити!
Dar
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 17


« Відповідь #6 : 12:47, 09 Лютого 2009 »

Хотілося-би почути про діяння цієї гопкомпанії у минулому часі: зробили, прийняли закон, посадили хабарника, збудували школу і т.д. Мав нагоду зустрічатися із Тягнибоком - почуття не з приємних. Говорить те, що хочуть чути люди - тхне гівнистістю за кілометр.
P.S. Цілком приватна думка - нікому не нав'язую.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« Відповідь #7 : 12:53, 09 Лютого 2009 »

Який закон? Про шо бесіда? Коли вони будуть при владі, тоді й можна буде задати таке питання.

А про діяльність можна прочитати тут.
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


371672000 gycyl@live.com
« Відповідь #8 : 17:33, 13 Лютого 2009 »

Який закон? Про шо бесіда? Коли вони будуть при владі, тоді й можна буде задати таке питання. це мен1 сподобалось,теж саме що й вс1---"коли прийдемо,тод1 й покажемо)))до сл1з см1шно.хоча тема про зароб1тчан мен1 сподобалась,але на мою думку вона абсурдна.але якшо так вийде на д1л1 як вийшло на папер1,буде добре!головне щоб невийшло через ср..у,як завжди.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4412
Awards: KosivArt Душа форуму 2010


Кавайне панденЯ


« Відповідь #9 : 17:46, 13 Лютого 2009 »

взагалі то вони говорять толкові речі, але шоб здійснити їх треба мати норм кількість людей в раді, а партія яка позиціонує себе націоналістичною... порахуйте самі кільки може набрати голосів на виборах.. Sad

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« Відповідь #10 : 20:46, 13 Лютого 2009 »

взагалі то вони говорять толкові речі, але шоб здійснити їх треба мати норм кількість людей в раді, а партія яка позиціонує себе націоналістичною... порахуйте самі кільки може набрати голосів на виборах.. Sad

нічого-нічого, пройдуть 3% рубіж — буде більше людей «Свободи» у місцевих і районних радах, пару чоловік пролізе і Верховну, а там вже зможуть з трибуни на всю Україну розказувати шо й до чого.

Колян, ти прочитай уважно їхню діяльність від початку й до кінця, тоді смішно не буде. Люди вміють не лиш файно говорити, а й працювати.
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


371672000 gycyl@live.com
« Відповідь #11 : 14:16, 14 Лютого 2009 »

Усунути основну причину трудової міграції та демографічної кризи - забезпечити конституційне право на житло кожній українській сім'ї. Зобов'язати будівельні монополії зводити соціальне житло за доступними цінами......що ж це за причина м1грац11 1 демограф1чно1 кризи???
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


371672000 gycyl@live.com
« Відповідь #12 : 14:20, 14 Лютого 2009 »

Укласти двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців. Захищати українців за кордоном усіма можливими засобами.....Стасе ти вважаэш,що це можливо???я наприклад вважаю,що на даний час 1 ше напару 10 рок1в це нереальне,хоча й слодко пахне!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« Відповідь #13 : 16:50, 14 Лютого 2009 »

Укласти двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців. Захищати українців за кордоном усіма можливими засобами.....Стасе ти вважаэш,що це можливо???я наприклад вважаю,що на даний час 1 ше напару 10 рок1в це нереальне,хоча й слодко пахне!
Все можливо, якщо тим займатись. Зараз крім голосування за кордоном інших можливостей і нема...
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


371672000 gycyl@live.com
« Відповідь #14 : 19:02, 14 Лютого 2009 »

не знаю як на п1вдн1.але тут на п1вноч1 все набагато серьозн1ше чим просто голосування.норвег1я наприклад в1дм1нила "азюль"-тобто право здаватися громадянам 1нших кра1н як б1женцям!теж саме чекаэ 1 швец1ю скоро!то як1 можуть бути договори,коли уже у тих самих швед1в немаэ роботи,хоча вони 1 не на посл1дньому м1сц1 по розвитку!за посл1дн1й м1сяць з най б1льших компан1й було в1дправлено у в1дпуск б1льше 1 000 000 людей.
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF