Косів: форум міста та району
22:14, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Дороги з/на Косівщину - декілька питань.  (Прочитано 27690 раз)
Mandrivnik
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« : 18:49, 15 Серпня 2014 »

Шановні форумчани, допоможіть туристам розбіратись зі станом доріг у вашому чудовому краю:)

Цікавить стан доріг:

Косів-Снятин

Косів-Вижниця-Вашківці і далі на Чернівці

Криворівня-"Усть-Путила"-Розтоки-Кути. Треба потрапити в село Розтоки, з якої сторони краще заї"жджати зі сторони Верховини чи Кутів?

Наперед вдячний за допомогу
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 11:41, 16 Серпня 2014 »

В Розтоки краще їхати з Кутів, а в загальному в Косівському районі дороги дуже погані.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #2 : 18:46, 16 Серпня 2014 »

Я так розумію,що поїздка в Розтоки планується  з Чернівців.Тоді краще Чернівці-Вашківці-Вижниця- Кути- Розтоки.Дуже поганих участків не буде,але розганятись на участках з обмеженою видимістю не радив би,бо місцями є конкретні ями.
Другий варіант - Чернівці-Заболотів-Рожнів-Кути-Розтоки.Не радив би,поганий участок з Рожнова до Кутів,а в самих Кутах катастрофа.
Mandrivnik
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #3 : 09:19, 17 Серпня 2014 »

Я так розумію,що поїздка в Розтоки планується  з Чернівців.Тоді краще Чернівці-Вашківці-Вижниця- Кути- Розтоки.Дуже поганих участків не буде,але розганятись на участках з обмеженою видимістю не радив би,бо місцями є конкретні ями.
Другий варіант - Чернівці-Заболотів-Рожнів-Кути-Розтоки.Не радив би,поганий участок з Рожнова до Кутів,а в самих Кутах катастрофа.

В Розтоки планується їхати з Криворівні, але я так розумію, що треба їхати через Косів.

Взагалі, завдання таке : Потрапити в Косів з Чорткова (Тернопільська обл). Я бачу два варіанти - або через Снятин, або через Заболотів.  Не підкажете яка з цих доріг краще?


А потім з Косіва треба в Чернівці, наскільки я зрозумів через Вашківці дорога не погана.

Дякую всім, хто відгукнувся)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #4 : 11:06, 18 Серпня 2014 »

З Криворівні, тобто з Верхнього Ясенова дороги як такої взагалі нема до Розтоків Smiley

є напрям crazy бо дорога зруйнована повенями 2008-2010 роками на Черемоші і звісно не відновлена

Краще їхати чернівецькою стороною як радять хлопці, бо Франківська область і особливо Косівський район мають набагато гірші дороги
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #5 : 22:45, 18 Серпня 2014 »

З Косова в Чернівці краще через Рожнів Заболотів Снятин.Бо якщо через Кути Вижниця Вашківці  - то до тих Кутів,і особливо по об"їздній навколо Кутів,ще доїхати треба...
З Рожнова до Снятина краще через Заболотів,через Джурів трохи ближче,але покриття значно гірше.


На рахунок з Криворівні до Розтоків  - через Косів боронь Боже.Дивлячись в яку частину Розтоків Вам потрібно,бо село вузьке й довге,біля 15км приблизно.Якщо ,наприклад,Губки (крайній присілок з боку Білоберезки) - то краще напряму,через Устяріки,Білоберезку.Асфальту там нема,покриття гравійне,але їхати можна.Якщо ж  на початок Розтоків(мається на увазі та частина,яка межує з Великим Ріжном) - то в Хороцево переїжджаєте на чернівецьку сторону,їдете через Підзахаричі  до моста  через Черемош,і зразу за мостом поворот наліво.
Mandrivnik
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #6 : 13:57, 19 Серпня 2014 »




На рахунок з Криворівні до Розтоків  - через Косів боронь Боже.Дивлячись в яку частину Розтоків Вам потрібно,бо село вузьке й довге,біля 15км приблизно.Якщо ,наприклад,Губки (крайній присілок з боку Білоберезки) - то краще напряму,через Устяріки,Білоберезку.Асфальту там нема,покриття гравійне,але їхати можна.Якщо ж  на початок Розтоків(мається на увазі та частина,яка межує з Великим Ріжном) - то в Хороцево переїжджаєте на чернівецьку сторону,їдете через Підзахаричі  до моста  через Черемош,і зразу за мостом поворот наліво.

Хочеться потрапити на перевал Німчич. А також треба дістатись до хутора Бедіїв в Розтоках, щоб подивитись на місцеві водоспади
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #7 : 14:01, 19 Серпня 2014 »


за Бедіїв не знаю,на Німчич попасти дуже легко.Коли переїжджаєте міст через Черемош з Кутів на Вижницю,зліва пост ДАІ,проїжджаєте кілька сот метрів,головна повертає наліво,а Ви їдете прямо,проїжджаєте через село Віженка,здається.Увесь час по головній,доїдете на Німчич.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 14:05, 19 Серпня 2014 »

Маршрут (gps-трек) з Косова до Вижниці (через Кути) і далі селами на перевал Німчич.
Mandrivnik
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #9 : 18:48, 30 Серпня 2014 »

Дякую всім за допомогу Smiley
Щойно повернувся з Косівщини та Верховинщині, де шість днів стрибав разом з машиною по місцевих ямищах. Можу сказати одне...чудовий край, туристичний потенціал величезний, але дороги псують все.

Тюдів-Міжброди, об"їздна Кутів, Косів-Верховина це пекло для туристів. По Західній Україні я поїздив багато, але такого жаху майже не бачив. Сподіваюсь, що колись хоч щось зроблять.
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF