Косів: форум міста та району
13:43, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Військова агресія Пукіна  (Прочитано 41562 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« : 21:03, 04 Березня 2014 »

походу нема цієї теми, хотілось би почути думку жителів раши

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #1 : 21:07, 04 Березня 2014 »

https://www.youtube.com/watch?v=wFmEV1SvzHI&feature=c4-overview&list=LLsgcqTeRIuzkKUZRSTgl_6g

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #2 : 21:12, 04 Березня 2014 »

 crazy crazy crazy

* jci1I0JHfJs.jpg (44.17 Кб - завантажено 629 раз.)

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #3 : 22:26, 04 Березня 2014 »

 Гг

* Bh5_aDXIAAACzt3 (1).jpg (31.62 Кб - завантажено 625 раз.)

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 11:39, 05 Березня 2014 »


Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #5 : 16:02, 05 Березня 2014 »

Петро, хотілось би почути які думки українців проживаючих в раші, відносно намірів ботоксного карлика воювати з Вашими земляками що живуть в Україні?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 17:03, 05 Березня 2014 »

Петро, хотілось би почути які думки українців проживаючих в раші, відносно намірів ботоксного карлика воювати з Вашими земляками що живуть в Україні?
Ну раз вже питання конкретно до мене...

Нi знайомi украiнцi нi росiяни- НI один не збираеться з кимось воювати, тим бiльше когось окуповувати.

АЛЕ.

Абсолютна бiльшiсть пiдтримуе "ботоксного карлика". Чому? Тому що в Киевi й не тiльки- зараз повний бардак i анархiя. Керувати реально нема кому. А пiд боком пiв-десятка Чорнобилiв й кiлька сотень пiдприемств не менше страшних. Чорнобиль аукнувся аж в Швецii.
Звичайно якiсь олiгархи щось собi вигадують (простi люди мають з того лиш падiння курсу валюти), але основна думка людей- аби було все спокiйно. А щоб було спокiйно- треба якусь владу нормальну. Кролик- не тягне( А той, що там з автоматом на сесiю прийшов- тим бiльше. Я би голосував за Клiчка. Може й наведе порядок. Бо поки що- повний дурдом. А я ж не лиш РТР дивлюся, вже писав що абсолютно рiзнi джерела стараюся, аби скласти реальну картину. На сьогоднi- картина абсолютно невтiшна.

P.S. Ну а якщо ще про Пу- як би до нього не вiдноситися, але на iдiота не схожий. Злодiй, як всi вони, але не iдiот. Тому воювати нiц нiхто не збираеться. З росiйськоi сторони. А от всякi ярошi- хз.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #7 : 17:46, 05 Березня 2014 »

Тому що в Киевi й не тiльки- зараз повний бардак i анархiя. Керувати реально нема кому.

Інфа 100%?

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 21:19, 05 Березня 2014 »

Ну раз вже питання конкретно до мене...

Нi знайомi украiнцi нi росiяни- НI один не збираеться з кимось воювати, тим бiльше когось окуповувати.

АЛЕ.

Абсолютна бiльшiсть пiдтримуе "ботоксного карлика". Чому? Тому що в Киевi й не тiльки- зараз повний бардак i анархiя. Керувати реально нема кому. А пiд боком пiв-десятка Чорнобилiв й кiлька сотень пiдприемств не менше страшних. Чорнобиль аукнувся аж в Швецii.
Звичайно якiсь олiгархи щось собi вигадують (простi люди мають з того лиш падiння курсу валюти), але основна думка людей- аби було все спокiйно. А щоб було спокiйно- треба якусь владу нормальну. Кролик- не тягне( А той, що там з автоматом на сесiю прийшов- тим бiльше. Я би голосував за Клiчка. Може й наведе порядок. Бо поки що- повний дурдом. А я ж не лиш РТР дивлюся, вже писав що абсолютно рiзнi джерела стараюся, аби скласти реальну картину. На сьогоднi- картина абсолютно невтiшна.

P.S. Ну а якщо ще про Пу- як би до нього не вiдноситися, але на iдiота не схожий. Злодiй, як всi вони, але не iдiот. Тому воювати нiц нiхто не збираеться. З росiйськоi сторони. А от всякi ярошi- хз.
звідки ти дізнався що в Києві бардак і анархія? коли успів відвідати столицю?
як ти встановив нездатність нової влади до керумання АЕС та всією країною?
виходячи з твоїх міркувань, роблю висновок що частині зброяниих сил раши.насрати на ботоксного карлика і вони самі по собі почали військову інтервенцію проти України. я правельно зрозумів?
і основне питання до тебе; яким чином ти висловлюґш свою громадську позицію відносно припинення військової агресії до України?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #9 : 13:08, 06 Березня 2014 »

Інфа 100%?


Ну а нє.Скажав же Пукін - анархія,нєлєгітімниє.Пора назад кликати Яника,шоб вернув порядок.
(це ж треба таку хрєнь нести).
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #10 : 16:52, 06 Березня 2014 »

Походу Петро зазомбований кисєльовим і не в курсі всіх подій в Україні.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 17:06, 06 Березня 2014 »

Не в то вiконце? Можливо. А для багато кого в то.
Задовбали з революцiями. Iнфа- вiд сестричок. Недавно з Киева, тепер вони у Львовi. Не на майданах (хоча молодша по вулицях якраз ходить), а в онкологiчнiй лiкарнi (в четвер фiнальний дiагноз, що у моеi старшоi рак, я ще вiд мами не вiдiйшов). Лiкарi гривнi не беруть, виключно бакси. Приват грошей вiддае з тяжким скрипом, незнамо що скаже завтра. Це порядок/стабiльнiсть? Й причому тут Пу/Ян? Й де агресiя? Агресiя- це Коломойський з Ахметовим. А хто не в курсi- це не про мене, й про зазомбований також.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #12 : 22:02, 06 Березня 2014 »

печалька що Петро проігнорував мої запитання Sad
здоров"я старшенькій!!!!!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #13 : 23:02, 06 Березня 2014 »

Ну якшо для тебе те,коли взятки беруть в гривнях - порядок,а коли в доларах - бардак - ноу квешченс...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #14 : 20:54, 09 Березня 2014 »

зараз почнется прямий ефір

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF