Косів: форум міста та району
02:29, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Пістинський беспрєдєл  (Прочитано 23267 раз)
vujko.zgranatov
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #15 : 15:07, 12 Серпня 2012 »

Для тих хто забув у 2002 р презедентом був Кучма Л Д це за його указом був створений НПП"Гуцульщина". Як вони прцювали у 2007р показав референдум де жителями району які прийшли на референдум 90% було сказано ні парку. http://www.rbc.ua/rus/newsline/show/zhiteli_ivano_frankovskoy_obl_vystupili_protiv_peredachi_npp_gutsulshchina_32_27_ga_lesov__1173249357/
Та після втручання тодішнього мінприроди Василя Джарти парк продовжив своє існування(http://otherside.com.ua/news/detail.php?lang=2&id=19402). Зараз ця група під гарним прикриттям "НПП Гуцульщина" всякими правдами і неправдами виготовляє документацію на право власності землями покритими лісами.Хто не знає навіщо вони це роблять нехай ознайомиться з їхнім статутом.Якщо не можити знайти статут НПП зверніться до них. Мені вдалося ознайомитися з їхнім статутомне  не легко питань багато та головне навіщо в парку приватна власність.На рахунок Маєтку Святого Миколая хочу сказати одне на мою думку всяка справа де згадуються святі повинно бути без фальші без користолюбства ,без того щоб на іменах Святих заробляти гроші чи дивіденди в людей, бо з іменами святих не жартують.Що було і що є- ми бачимо хоча і по різному ,а що буде побачимо.Бо кажуть в народі"Як робиш так і підеш".
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #16 : 20:22, 14 Серпня 2012 »

Моя думка така,що тут обидві сторони неправі.Люди возмущаються,бо їм перекриють тягати ліс і заробляти гроші,а парк напевне щось там гонить з документами.
Щодо останньої думки по маєтку,то немає абсолютно нічого поганого в тому будиночку.Це якась казка для дітей.І най заробляють на тому.Навіть якщо там платний вхід(не знаю).Але я знаю як в мене знайомі діток водили,навіть подарунок новорічний привозиш тут на Київщині,кажеш що з маєтку...А ще в неті покажеш фотки,то дітки такі щасливі...Потім всім розказують,що їм Миколай подарунок перендав.Так легше сприймати їм.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #17 : 17:24, 23 Квітня 2014 »

Нові подробиці діяльності НПП Гуцульщина

Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF