Косів: форум міста та району
10:06, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Створення Косівської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка  (Прочитано 49117 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #60 : 11:01, 24 Серпня 2013 »

 crazy
Косівська-РПЛ
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 27


« Відповідь #61 : 15:28, 25 Серпня 2013 »

В тему дня Незалежності
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #62 : 16:04, 25 Серпня 2013 »

якийсь бот, тупо віщає і прозивається. конструктиву нуль Незнаю

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #63 : 20:52, 26 Серпня 2013 »

По телику в програмі "Росміши коміка" гумористи влучно пожартували, прирівнявши учасників це сеї партії до інвалідів 2-ї групи crazy Smiley

Time is not on your side.
Косівська-РПЛ
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 27


« Відповідь #64 : 21:07, 26 Серпня 2013 »

"Це сеї партії" ?, - це що за партія така?  ))

Косівський форум складається з таких політичних аналітиків: 2 приватні підприємці, 1 айтішник і пару велосипедистів )))))))) . Не в образу друзі, але дискутувати про політику Вам, нажаль, не дано ( я про те, що кожен повинен займатись своєю справою), як казав Путін:«Все должны, как Святой Франциск, мотыжить свой участок». Звісно, поверхневі якісь знання у Вас є, але нажаль це не той рівень для створення тем політичної дискусії. Ви можете бути "членами" фейко-патріотичної сили, не усвідомлюючи навіть, як з Вас роблять лохів.
Пане Плосконос, Ви, як депутат від партії "ВО" Свобода (якщо не помиляюсь), що зробили для міста? ( лише попрошу без дешевого пафосу, від нього провокує рвотний рефлекс)

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #65 : 22:46, 26 Серпня 2013 »

Косівський форум складається з таких політичних аналітиків: 2 приватні підприємці, 1 айтішник і пару велосипедистів )))))))).

це пять! rofl

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #66 : 23:53, 26 Серпня 2013 »

це пять! rofl
Йо, тебе також не взяли. На айтiшника не тягнеш crazy А я взагалi здалеку поглядаю, i не айтiшник i не велосипедист.

P.S. Повторно на всякий випадок: не баньте цей цирк! rofl

P.P.S. А що там Стас поправив? Може не варто?

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #67 : 08:16, 27 Серпня 2013 »

Поправив заголовок повідомлення шоб коректно відображався rss
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #68 : 09:18, 27 Серпня 2013 »

"Це сеї партії" ?, - це що за партія така?  ))

Косівський форум складається з таких політичних аналітиків: 2 приватні підприємці, 1 айтішник і пару велосипедистів )))))))) . Не в образу друзі, але дискутувати про політику Вам, нажаль, не дано ( я про те, що кожен повинен займатись своєю справою), як казав Путін:«Все должны, как Святой Франциск, мотыжить свой участок». Звісно, поверхневі якісь знання у Вас є, але нажаль це не той рівень для створення тем політичної дискусії. Ви можете бути "членами" фейко-патріотичної сили, не усвідомлюючи навіть, як з Вас роблять лохів.
Пане Плосконос, Ви, як депутат від партії "ВО" Свобода (якщо не помиляюсь), що зробили для міста? ( лише попрошу без дешевого пафосу, від нього провокує рвотний рефлекс)
Вуйку ви тут всіх в хлам порвали. Знаєте хто на роверчику їде, а хто на BMW X7 гроші збирає.
 
 Того мене зацікавило хто члени і виборці вашої партії??? Поети, модельєри, продюсери, співаки, перукарі і прості фрезерувальники 4-го розряду???
 
думаю, що Юра обовязково вам відповість, але перед тим, як задавати запитання хто і що зробив було б непогано й про себе розповісти... ютубний ви наш шанувальник Ляшка.
 ПОВТОРЮЮ!!!(для незрячих) Ви, як людина, яка за рівнем інтелекту вища за роверистів, айтішника і підприємців(ну принаймі, які тут зібрались), як ви використовуєте свій унікальний розум на благо людей???
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #69 : 11:15, 27 Серпня 2013 »

"Це сеї партії" ?, - це що за партія така?  ))

Косівський форум складається з таких політичних аналітиків: 2 приватні підприємці, 1 айтішник і пару велосипедистів )))))))) . Не в образу друзі, але дискутувати про політику Вам, нажаль, не дано ( я про те, що кожен повинен займатись своєю справою), як казав Путін:«Все должны, как Святой Франциск, мотыжить свой участок». Звісно, поверхневі якісь знання у Вас є, але нажаль це не той рівень для створення тем політичної дискусії. Ви можете бути "членами" фейко-патріотичної сили, не усвідомлюючи навіть, як з Вас роблять лохів.
Пане Плосконос, Ви, як депутат від партії "ВО" Свобода (якщо не помиляюсь), що зробили для міста? ( лише попрошу без дешевого пафосу, від нього провокує рвотний рефлекс)




Давайте в темі,яка закликає вступати в лави РПЛ,будуть звітувати представники не Свободи чи інших партій,а Ви.
Адже для того ,щоб щось зробити для міста,необов"язково бути депутатом.
Бо  не розумію,чому я маю звітувати чоловіку,який не хоче представитись,невідомо,чи являється жителем Косова,скоріше за все не голосував за Свободу на попередніх виборах,не являється жителем округу ,на якому я депутат.
Якщо у Вас є претензії до моєї діяльності,як депутата - відповім у відповідній темі .

Але,чомусь думаю,що нічого притомного від Вас ніхто не почує.
На мою думку Ви один з діячів,які  змінили з десяток політичних партій,і крім балабольства нічого  в своєму житті не зробили.
Тому й морозитесь до останнього.Бо якщо б за Вами числилось щось добре,то ім"я свого ховати було б непотрібно.

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #70 : 12:32, 27 Серпня 2013 »

Так, без того, хто створив цю тему, ми б свою форумну родину не класифікували.  На мій погляд, це "сей" автор жиє тилько тут у віртуальнім світі і має стільки ж часу, щоб постити в і-неті, як одинокий невдаха-безробітний.  І своїми активними дописами дав чітко зрозуміти, що пес таки схожий на свого господаря.

Time is not on your side.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #71 : 00:58, 07 Вересня 2013 »

Криза з новими відео ролями доброго дяді Олега. Всіх уже порвав вилами... або наш представник потух down
Косівська-РПЛ
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 27


« Відповідь #72 : 18:50, 25 Вересня 2013 »

Приклад для всіх депутатів
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #73 : 19:35, 25 Вересня 2013 »

Тобто інформації про діяльність "Косівської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка" ми так і не дочекаємося? Якщо так, то пропоную прикривати той цирк, бо вже навіть і не смішно.

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #74 : 23:23, 25 Вересня 2013 »

перед тим, як писати щось нове дайте відповідь на давніші запитання.
 А відос просто супер!!! "Я чую запах гашаши"... я, якби й чув то не знав би, що воно таке! а може вилами заготовлювали зілля.
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF