Створення Косівської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка
Косів: форум міста та району
03:59, 15 Грудня 2018 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Створення Косівської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка  (Прочитано 31350 раз)
Косівська-РПЛ
Новачок

Репутація: 0

Re:
« Відповідь #30 : 21:01, 02 Серпня 2013 »

Пане Мацьоцький, що означає полегше? Ми ведемо обговорення створення районної організації РПЛ в м.Косові, а те, що хтось виходить за рамки дискусії (я про Панду)  це особисто мабуть проблема психологічного стану людини. Чи Ви зібрались мені погрожувати?  Особисто Вам запрошення в цю тему ніхто не давав-не поділяєте поглядів партії РПЛ -  не заходьте і не пишіть, Вас ніхто не примушує.  Надалі прошу дотримуватись чинного законодавства України, Кримінального кодексу України та звісно, як модератор дотримуватись правил форуму.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #31 : 15:05, 03 Серпня 2013 »

Ви мені так не відповіли, вам Ляшко каже ображати потенційний електорат, чи це суто ваша ініціатива?
Косівська-РПЛ, не запостите тут жодного більше повідомлення, доки я не отримаю відповідь на дане запитання.

Born stupied? Try again!
Косівська-РПЛ
Новачок

« Відповідь #32 : 15:27, 03 Серпня 2013 »

"Шановний" прихильник злочинної Партії Регіонів, чому я повинен з тобою спілкуватись культурно після всіх тих образ, які ти пишеш в цій темі в сторону лідера, партії?  І чому ти видаляєш мої повідомлення? Не соромно?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #33 : 15:31, 03 Серпня 2013 »

Тому, що я вважаю тебе злим і нехорошим тролем, який порушує правила форуму:
п. 3.1. Ви спілкуєтесь у культурному середовищі — ваші повідомлення повинні бути тактовними.
п. 3.2. Шанобливо ставитися до поглядів опонентів, пам'ятати, що кожна людина має право на власну точку зору.
п. 3.3. Висловлюватися обдумано й по суті, дотримуватися норм етики.
п. 5.3. Ображати честь та гідність користувачів форуму, громадян України чи інших країн.

Born stupied? Try again!
Косівська-РПЛ
Новачок

« Відповідь #34 : 15:34, 03 Серпня 2013 »

Якраз ці всі пункти правил ти порушив. Чому пан Станіслав доручив тобі модерувати на форумі? Ти ж порушуєш правила і сам констатуєш мені, які пункти.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #35 : 15:41, 03 Серпня 2013 »

В когось тут явно ляшко головно мозку. Посиди трохи подумай над своєю поведінкою.

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор

Репутація: 66

Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...

« Відповідь #36 : 23:28, 03 Серпня 2013 »

Пане Мацьоцький, що означає полегше? Ми ведемо обговорення створення районної організації РПЛ в м.Косові, а те, що хтось виходить за рамки дискусії (я про Панду)  це особисто мабуть проблема психологічного стану людини. Чи Ви зібрались мені погрожувати?  Особисто Вам запрошення в цю тему ніхто не давав-не поділяєте поглядів партії РПЛ -  не заходьте і не пишіть, Вас ніхто не примушує.  Надалі прошу дотримуватись чинного законодавства України, Кримінального кодексу України та звісно, як модератор дотримуватись правил форуму.
дожився, вже запрошення треба отримувати :crazy:у кого , у Вас не знаю як ваше прізвище?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #37 : 11:50, 04 Серпня 2013 »

Пропоную тему не закривати й не банити цю рпл. Бо якось менi стало скучно на форумi, однi гриби емоцii типу завидкiв crazy

anv
Абориген

Репутація: 13

« Відповідь #38 : 15:19, 04 Серпня 2013 »

на всі 100% підтримую Петра!!! Є з ким повоювати, а ще й як Ляшка в Косів привезуть Буде свято
Косівська-РПЛ
Новачок

« Відповідь #39 : 18:46, 06 Серпня 2013 »

Нашу Радикальну партію заснував великий українець Іван Франко. Виступ Олега Валерійовича Ляшка у рідному селі Івана Яковича
Косівська-РПЛ
Новачок

« Відповідь #40 : 21:49, 06 Серпня 2013 »

Ляшко відвідав Москву, де взяв участі програмі "Форум" на телеканалі РБК, де відбулася палка дискусія Ляшка із директором Інституту країн СНД Костянтином Затуліним

Скажіть, хто з політиків в Росії захищав українську мову?
wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #41 : 06:54, 07 Серпня 2013 »

Я цю "дискусiю" на РБК навiть до кiнця додивився. Проти деяких "полiтикiв" не треба нiяких полiттехнологiй. Просто показати прямий ефiр без купюр. Цирк вiдпочине.

ploskonos
Абориген

Репутація: 36

Awards: KosivArt Порадник 2010

446895790
« Відповідь #42 : 08:55, 07 Серпня 2013 »

Це все гарно:там поговорив,там посперечався,там вилами порозмахував.
Ви мені поясніть:Ляшко і РПЛ опозиція чи ні?

Ну і непогано би Вам було представитись нормально,бо козиряти тут,що ви когось з присутніх знаєте персонально,а самому ховатись за ніком,та ще при цьому когось у чомусь переконувати - якось нефайно.
Косівська-РПЛ
Новачок

« Відповідь #43 : 12:16, 07 Серпня 2013 »

Пане Плосконос, що у Вашому розумнні є "опозиція"? Якщо Ви маєте наувазі те кодло, в якому перебувають політичні тушки, зрадники, такі, як  Олександра Кужель, яка в в 2004 році на мітингах збирала донецьких і закликала: "Янукович бери власть и наводи порядок", Яценюк котрий доклав чимало зусиль, щоб Юля сиділа. Чому ж коли був зареєстрований законопроект за звільнення політв'язнів, не голосували: "Батьківщина" - Ємець, ГРИЦЕНКО, Дзендзерський, Джемільов, Донець, Дубовой, КОЖЕМ'ЯКІН, Купчак, Кутовий, КУЖЕЛЬ, Лук'янчук, Луценко, МАРТИНЕНКО, Павелко, Петренко, Сенченко, СТЕЦЬ, Сікора, Скосар, ТУРЧИНОВ ?

"Удар" - Паламарчук, КОВАЛЬЧУК; Всі вони продажні Іуді, і щоб  Ви не казали, вони працюють проти українського народу, яскравим прикладом є голосування за скасування пенсійної "реформи", не голосували: Батьківщина" - Москаль Г.Г., Скосар І.Є., Турчинов О.В., Дубовой О.Ф., Іванчук А.В., Лук’янчук Р.В.,Луценко І.С. Оробець Л.Ю.; "Удар" - Кличко В.В., Паламарчук М.П., Агафонова Н.В., Пинзеник В.М.; ;

Як можна їх називати опозицією? В Верховній Раді є 1 опозиціонер - це Олег Ляшко.
anv
Абориген

Репутація: 13

« Відповідь #44 : 14:37, 07 Серпня 2013 »

Може таки представитесь? Бо трохи дивно у вас, як у людини, яка займається створенням районнї організації, випрошувати елементарного- хто ви(що, де, коли і як). !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 6 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2018 KosivArt | Працює на SMF