Косів: форум міста та району
03:48, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ліцензійні ігри  (Прочитано 28842 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« : 21:28, 09 Грудня 2012 »

Хочу поділитися з вами своїм досвідом використання Steam в якому розповсюджуються ліцензійні ігри.
Стім це платформа де продаються тисячі ліцензійних ігор, ти їх оплачуєш (є WebMoney, PayPal і т.д.), завантажуєш з їхнього магазину і вільно граєш в нормальну, ліцензійну гру без танців з бубном.
Першу гру в Стім я купив більше 1 місяця назад, на розпродажі (так, в стімі є розпродажі ліцензійних ігор від 0,50$ і вище, розпродажі на свята відбуваються) за 3.24$ Left4Dead2. Я залишився задоволений сервісом і на сьогодні маю вже досить багато ліцензійних ігор (в основному це ігри в які треба грати через Інет). На всі свої ігри я потратив на сьогодні в районі 20$ (це розпродажі і акції), а без скидок вони б коштували мені десь 300$.
Я думаю пора вже змивати пляму "піратської країни" з нас, адже думаю ліцензійна гра за 2-3 бакси, це навіть інколи дешевше піратського диску.
До речі в Стімі можна купляти ігри в подарунок і відправляти друзям, що також мною було опробувано неодноразово.
Того тижня я купив за 1$ 6 ліцензійних ігор на розпродажі THQ на сайті humblebundle.com і сьогодні прикупився грою Portal 2, а також недавно купив за 7.49$ пачку всіх ліцензійних C.S.

Також я задумався над купівлею ліцензійного ПЗ.

* dfgdfg.png (671.73 Кб - завантажено 1375 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 21:52, 09 Грудня 2012 »

Добре би ше таку платформу з низькими цінами для програм типу вінди, фотошопа ітд.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #2 : 22:00, 09 Грудня 2012 »

Йо піратство не є добре. По сабжу: час від часу бавлюся в 2 гри на планшеті і обидві купив: Angry Birds - 3$ i Pro Evolution Soccer 2012 - 6$.

зі. доречі на тижні запустили Російський та Український iTunes але наш фактично не працює Sad

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #3 : 23:05, 09 Грудня 2012 »

Добре би ше таку платформу з низькими цінами для програм типу вінди, фотошопа ітд.
Вiнду можна отримати безплатно, якщо для тестерiв. Це все також справедливо для 1С, АвтоКад. Ще перiодично проводяться акцii, я так на халяву отримав KIS, Ashampoo, ще багато чого. На улюбленому на сьогоднi софтсайтi http://sorus.ucoz.ru (не реклама) iнфа проскакуе про таку халяву, яка звичайно не зовсiм халява. Та ж Ashampoo замучить спамом, який нiяк не вбити, але краща на сьогоднi Ashampoo Burning Studio 12 того варта. От про фотошоп не в курсi. Але також напевно щось таке мало би бути.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #4 : 23:35, 09 Грудня 2012 »

ти ше користуєшся дисками? oh

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #5 : 09:21, 10 Грудня 2012 »

ти ше користуєшся дисками? oh
користуюся, й буду користуватися, поки вони будуть коштувати в 10 раз дешевше як флеш-память. Зовнiшнi харди також не радують падiнням цiн, тримаю один для бекапiв, але й тiльки. В мене >700 дискiв, порахуй що буде вартувати перевести iх на хард Гг

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #6 : 17:27, 10 Грудня 2012 »

Антивірус "Зілля" зараз 75 грн. рік, акція!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 18:18, 10 Грудня 2012 »

Є безкоштовний Dr. Web CureIt або Microsoft Security Essentials
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #8 : 20:11, 10 Грудня 2012 »

Є безкоштовний Dr. Web CureIt або Microsoft Security Essentials
Cureit- це замануха все ж, для того щоб купили повну, захист вона в принципi й не обiцяе. З MSE трошки краще, сайт безплатних антивiрусiв http://www.comss.ru/list.php?c=utils в допомогу. А про халяву- http://ru.giveawayoftheday.com/ заходiть й буде вам щастя Smiley

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #9 : 13:52, 23 Грудня 2012 »

До речі, Стім починає потроху софт продавати http://store.steampowered.com/software

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #10 : 14:09, 23 Грудня 2012 »

якийсь дуже вузько спеціалізований софт..
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #11 : 14:19, 23 Грудня 2012 »

Ну можливо це тільки початок, там зараз є цікавий фоторедактор за 5 баксів. п.с. в стімі зараз розпродаж ігор.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #12 : 16:23, 07 Січня 2013 »

Моя бібліотека ігор в Steam. близько 60 ігор і 40 DLC (доповнень), потрачено десь до 100$ =)
Сама дорога на даний момент, це Call of Duty Black Ops 2 (обійшлась мені зі скидкою 50% в 100 грн. Smiley


* tyutyu.jpg (636.05 Кб - завантажено 925 раз.)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #13 : 18:17, 07 Січня 2013 »

нахіба?

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #14 : 10:31, 15 Серпня 2013 »

Є такий сайт humblebundle.com де роблять благодійні розпродажі видавці ігор, наприклад "червоному хресту" і т.д.
Теперішня акція, 2 тижні триватиме, можна за 1 і більше долара купити сильні ігри від ЕА. За 8 грн. ви купите ліцензійні ігри для активації в Origin i Steam (фаткично 10 ліцензійних ключів), а якщо доплатите трохи і за 5 баксів можна взяти ше 2 круті ігри які коштують окремо ще по 100 грн.

За 1 бакс будете мати ліцензії на:

- Dead Space
- Burnout Paradise (гонки, можна без проблем грати в інтернеті або з друзями)
- Crysis 2 Maximum Edition (можна можна без проблем грати в інтернеті або з друзями)
- Mirrors Edge
- Dead Space 3 (Нова гра від ЕА яка в інтернеті продається по 100-200 грн. Можна проходити в коопі з друзями)
- Medal of Honour (можна грати в інтернеті)

Якшо платити в районі 5 баксів можна отримати ліцензію на Battlefield 3 (одна з сами кращих мультиплеєрних стрілялок у світі, в магазинах ціна від 100 грн. п.с. піратки немає і скоро не буде, баталії просто масові, аналогів такій грі практично немає.) + Сімс 3.
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF