Косів: форум міста та району
14:28, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Підскажіть про планшети!!!  (Прочитано 47567 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #15 : 19:29, 06 Вересня 2012 »

1-2 години програє iPad`у але це вже не смертельно

Born stupied? Try again!
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #16 : 19:36, 06 Вересня 2012 »

1. для мене іос - гівно рідкісне. настільки тупе і убоге. давайте не будем тут навішувати ярлики.  просто кожному своє.
2. джейлбрейк для гіків.
3. 4 андроід дуже й дуже крутяцький.
4. на епл відео-аудіо заноситься лише через айтьюнз, а за це гівно(я про тунця) зараз джобс смажиться в пеклі.
5. ретіна - локшина маркетолухів - нафіга на менш ніж 10" екрану роздільна здатність більша, ніж на 27" моніторах? там такі мікроскопічні пікселі, шо це до жопи.
у топових андроідів 1280 на 800 і як на мене то вже теж забагато.

тому раджу спробувати нормального 4 андроіда та айпед і взяти те, що більше сподобається.
епл - якісні. дорогі андроіди теж дуже якісні.
дуже хвалять самсунгівські гелаксі таб.

ще одне, у епла є лише один формфактор 9.7" зі співвідношенням сторін 3х4
у андроідів там є цілий зоопарк, але основні 7", 10.1" - у цих співвідношення сторін 16х10, це добре для перегляду кіно. і є 8" та 9.7, як у епла зі співвідношенням як в епла 3х4.
я користувався андроідом 10" та айпедом. мені 10" видався не зручним, бо вузький та довгий, а от еплівські 3х4 саме те. ще хочу подивитись малі планшети(7-8"), якщо вони не сподобаються, то буду брати собі андроід на 9.7"

є туєва хуча китайських андроідів і деякі з них дуже якісні, а деякі лайно. можна за 200-250 баксів купити дуже потужний агрегат хорошої якості, але це треба перелопатити тони інфи в інеті, щоб не купити лайно. мені наприклад жаль часу на це.

дуже хвалять 8 віндоус, але поки-що це лише для гіків. інша платформи тим більше, бо фактично їх дуже мало, а в україні мабудь купити взагалі нереально.

якщо в сім'ї вже є щось від еплу(айфон, айпод) і з айтьюнз ви знайомі, то брати епл.
якщо ні, то повертаємось до спробувати те й інше Smiley
андроід лише 4(4.0 та 4.1), бо старі і гірші і якщо стоїть старий андроід, то й залізо скоріш за все застаріле.

ще одне. джейлбрейк потрібен для того, щоб брати безкоштовно програми(ага пірати) та мати деякий додатковий функціонал, що в основному треба лише гікам(за малим виключенням).
якщо не ставити купу цяцьок та шопопало з програм лише шоб було, чи якись дуже дорогий спеціалізований софт, то на необхідний софт витратиться небагато грошей і джейлбрейк не буде потрібен.

як на мене, то основне зло епла - це айтьюнз. якщо він не лякає, то між еплом та андроідом вибирати по тому, що подобається ну й ціні звичайно

ще одне, треба вирішити чи треба 3ж і брати модель відповідно з ним чи без

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #17 : 19:41, 06 Вересня 2012 »

... от блін, зараз піде холівар  crazy

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #18 : 19:54, 06 Вересня 2012 »

саме головне - не слухати ні тих, хто за айпед, ні тих, хто його гудить, а спробувати і андроід(повторюсь, лише 4) і епл і вибирати те, що подобається.
звичайно. якщо фінанси дозволяють брати і те й інше, бо епл дорого(ну або застарілі моделі не дуже дорого, але дорожче, ніж деякі сучасні андроіди)

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #19 : 19:55, 06 Вересня 2012 »

В мене iTunes вже років 5 (відколи купив iPod) є стандартним муз. плеєром і нічого там важкого зрозумілого нема, чим він має лякати? Для прикладу iOS девайси кожного разу синхронізуються при приєднанні до компютера (також є копії в iCloud) а як Andoid резервує дані/налаштування?

якщо фінанси дозволяють брати і те й інше, бо епл дорого(ну або застарілі моделі не дуже дорого, але дорожче, ніж деякі сучасні андроіди)


Якраз шо, глянь ціну вищезгаданого Асуса і The New iPad і хто тут ше дорогий?

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #20 : 23:17, 06 Вересня 2012 »

Бiдна Юха. Задала конкретне питання, а тут почався прогнозуемий холiвар.
Не звертай уваги на цих фанатiв (точнiше фанатикiв), вони мало що порадять, вони самi з собою Smiley
Вибираючи планшет- треба для початку вирiшити для чого вiн. Для роботи? Для вiдпочинку? Для понтiв?
Якщо для понту- тодi тiльки айпад (це типу круто), всi гламурнi самочки будуть падати перед твоiм чоловiком на колiна (але не впевнений що тобi то сподобаеться).
Для вiдпочинку? Тодi треба хороший процесор, щоб вiдео не гальмувало як мiнiмум.
Для роботи? Якщо не користуватися спецсофтом типу АвтоКад- основний критерiй це скiльки тримае аккумулятор.

Треба записати собi на паперi вимоги до планшета (не спонтанно, а в пару прийомiв), а потiм пройтися по магазинах (4-5). Консультантiв вибирати не в галстуках. А якщо вiд них буде пахнути пивом..., а якщо його не зупинити буде через 5 хвилин..- значить це той магазин.

P.S. Якщо для роботи- це все таки на ВiнМобайл, але вони занадто дорогi. Значить Андроiд.
Ну а якщо понти- огризок або чорниця гнила

Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #21 : 00:44, 07 Вересня 2012 »

а хіба блекбері в нас можна купити?
стосовно цін - кіндл файр коштує 200 баксів. новий буде з 14 числа за 159. наші бариги, звичайно, трохи накручують зверху, але вийде десь до 2 тисяч. це при тому, що сервіс у амазона чудовий, на відміну від костилів з еплом в нашій країні. але все-таки брати треба новий, щоб відразу з 4 андроїдом.
або ж рідний гугловий у них теж 200 баксів, але це чекати доведеться пару тижнів, поки приїде, а тут і відразу в бариг дорожче виходить, але все одно вдвічі дешевше епла.
і це не нонейми китайські, а дійсно крутяцькі якісні девайси.

але ще раз кажу - вибирати треба від
1. потреб. (андроід 7" мобільніший, 16х10 більше для фільмів підходить ітд)
2. того, яка платформа більше сподобається - поюзати трохи одне й інше. хоча б в магазині.

пс

як на мене, то планшет з написом гугл не менш понтово, чим з намальованим огризком.

ппс

а асус той дуже дорогий, і не в останню чергу тому, що то досить нішовий продукт - докстанція фірмова з клавою в комплекті і це дозволяє його юзати і як нетбук і як планшет. а нішові продукти завжди дорожчі за стандартні.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #22 : 00:57, 07 Вересня 2012 »

вчепилися тих понтів з яблуком. не куплю iPad бо то мейнстрім... пздц мотивація Indeed
девайс реально крутий. в попередньому пості я вже писав, шо до недавна я вважав там 1 недолік - це ціна, але як глянув тепер на ціни деяких андроїдів - передумав.
а то шо комусь там тунець не подобається, чи дуже важко зарегати американський ID і купити iTunes Gift Card (є в рази дешевше номіналу) - це вже, вибачте, і близько не стояло з тими танцями із бубнами, шо треба пережити вдаснику ондроєда.
2 Burkut: от наведи приклад чим такий тупий і убогий iOS, яку реальну задачу ти не зміг там виконати?
зі. от єдине, шо нові Кіндли цікаві, як за такі гроші то вже може бути і андроїд Smiley

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #23 : 07:20, 07 Вересня 2012 »

Ті хто кажуть шо планшети на Анроїді це круто, не вірьте! Якшо не хочете мати проблем і просто насолоджуватись планшетом, тільки iPad.

Сам спочатку купив планшет на Android українського виробника ТМ Impression, так от щодо самого андроіда, це шлак який не зразу зрозумілий користувачу, в маркеті андроїда повно різних кривих програм з вірусами, чого немає в Арр сторі, скачавши якусь не провірену програму можна "вбити" свій мега ондроєд планшет шо було успішно зроблено з цим планшетом після 13 днів користування і через 2 міс. в ремонтаах його так і не змогли "підняти".  Більшість ондроїд планшетів роблять з пластику який добре скрипить і взагалі до одного місця.
Недавно купив айпед, спочатку думав шо впоров фігню, шо буду трохи бавитися днем, але насправді це ідеальний планшет з яким я нехочу розтаватися навіть, він завжди біля мене і батареї завжди вистачає на довго і на все шо потрібно.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #24 : 09:05, 07 Вересня 2012 »

Ті хто кажуть шо планшети на Анроїді це круто, не вірьте! Якшо не хочете мати проблем і просто насолоджуватись планшетом, тільки iPad.

Сам спочатку купив планшет на Android українського виробника ТМ Impression, так от щодо самого андроіда, це шлак який не зразу зрозумілий користувачу, в маркеті андроїда повно різних кривих програм з вірусами, чого немає в Арр сторі, скачавши якусь не провірену програму можна "вбити" свій мега ондроєд планшет шо було успішно зроблено з цим планшетом після 13 днів користування і через 2 міс. в ремонтаах його так і не змогли "підняти".  Більшість ондроїд планшетів роблять з пластику який добре скрипить і взагалі до одного місця.
Недавно купив айпед, спочатку думав шо впоров фігню, шо буду трохи бавитися днем, але насправді це ідеальний планшет з яким я нехочу розтаватися навіть, він завжди біля мене і батареї завжди вистачає на довго і на все шо потрібно.

1. Назви ціну на планшет від тм Impresion
2. Які додатки з маркета в тебе мали віруси

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #25 : 10:39, 07 Вересня 2012 »

1. розводити холівар не збираюсь - тема не про те. на поставлене запитання відповідь дав, і витрачати час на те, щоб доводити щось тому, хто мене не слухає не маю бажання. краще цей час витратити на щось більш корисне.
2. про імпрешин. ну це як сказати - не купуйте автомобілі, а їдьте возом, бо я купив ладу пріора, а воно таке гівно. тому всі авто гівно і ломаються.
3. тунець це гівно хоча б самим своїм існуванням. те, що я не можу просто скинути напряму музику з компа на флешку без цього маразматичного софту - це мракъ і срєднєвєковоє убожествоі це вже костиль. він мені ще багато чим не подобається, але я знову повторюсь, що на холівари не маю часу та бажання, тому не буду продовжувати.
4. я користувався і еплом і андроідом і епл мені НЕ ЗРУЧНИЙ, а андроід зручний. навіть старий 2 андроід, який всі хають, мені зручніший за іос. звичайно, коли людина після кількох років користування айфоном, купує планшет на андроіді, де багато що не так, то їй не зручно. але людині, яка не користувалась еплом, а взяла в руки девайс з цими осями, може мати іншу думку. до того ж те, що вам подобається іос не значить, що він подобається всім. я знаю кілька людей, які змінили айфони на андроіди, і це не гіки(гіків таких теж знаю, але то окрема каста), тому й кажу, що треба спробувати одне та інше, а потім робити вибір.
5. про віруси - найбільший вірус зазвичай це хендс.длл
6. звичайно, що планшет за 100 чи менше баксів буде мати гіршу якість пластику, чим айпед, але андроіди по 300-400 баксів мають не гіршу якість корпусу, і часто кращу технічну начинку, ніж айпед.
7. айпед це дорого. офіційна інфа, що норма прибутку у епла найбільша на ринку. і набагато більша, чим у більшості інших учасників. тобто, купуючи епл, ви платите чимало саме за бренд епл(і тут вже кожен сам вирішує чи це понти, чи ні). купуючи планшет самсунг/асус/асер... ви також платите за ім'я, але набагато менше. і планшет з нерозкрученим брендом може бути краще і дешевше, але можна вляпатись в халепу, як івп з імпрешином. тут кожен сам вирішує.
амазон взагалі продавав свої планшети нижче собівартості(думаю, що зараз їх собівартість впала, а ціна залишилась стара, тому зараз може вже й не в мінус торгують), бо вони розраховують заробляти на продажі контенту для них. саме тому офіційно файри нам не продають - бо наші люди на амазоні нічого не купують Smiley
у гугла схожа політика з їх планшетами - там вартість девайса для користувача близька до собівартості.
8. вінда на презентаціях виглядає цікаво. і дифірамби їй співають, але так як вона нова, тому поки-що це девайс для гіків. а от десь через пів року можна буде щось конкретне за неї сказати. може виявитись, що вона потіснить і андроід і іос. але поки-що треба дивитись лише на ці дві платформи

на цьму відкланяюсь, бо все розумне й корисне для ТС вже сказав, а продовжувати доводити еплофілам, що крім їх гаджету є ще й інші і цікаві, не маю бажання.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #26 : 10:48, 07 Вересня 2012 »

Ого! Дякую всі за поради.  thank_you2
Буду думати і збирати гроші)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 11:01, 07 Вересня 2012 »

Товариші, які фапають на Ондроєд навіть не читають повідомлень співбесідників, не то шо прислухаються до них, ну то такоє...
Короче Юха, я перед покупкою взяв в друга планшет побавитися шоб зрозуміти шо воно і чи треба мені, якшо маєш таку можливість - зроби так же...

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #28 : 13:00, 07 Вересня 2012 »

Ого! Дякую всі за поради.  thank_you2
Буду думати і збирати гроші)
Якщо фiнанси дозволяють- купуй такий. Сам би купив, але в мене вимоги скромнiшi, так що поки перебиваюся Ritmix , довольний Smiley

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #29 : 19:04, 07 Вересня 2012 »

Все просто, злі власники желіза на Android завидують власникам iOS Smiley
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF