Косів: форум міста та району
12:56, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рейс «Верховина – Київ»  (Прочитано 37607 раз)
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« : 14:07, 22 Серпня 2012 »

Хочу Вас застерегти не їздити цим  рейсом! (звісно, якщо не любите знущання над собою). В неділю їхав до Києва білим панорманим автобусом Мерседес, просто жах! Автобус ледь їхав, запізнювався, але це ще пів-біди, найгірше те, що він не справний. Їхали ми так з запізненням до Києва на 2, 5 години, але нажаль не судилося нам цим рейсом в столицю України попасти, поламався автобус за Житомиром, водії, як ні в чому не бувало (нічого не сказавши пасажирам) просто почали щось крутити, стукати, один водій зібрався зловивши на трасі автівку поїхав собі на Житомир, люди побачишви, що діло пахне керосином почали ловити автівки щоб добратись до Києва, (відстань приблизно більше 100 км) , одним словом ми так і не дочекались коли злагодять цей автобус своїми силами добрались до Києва.
Найбільше мене в цій ситуації вбило те, що водії не вибачились перед пасажирами, не відшкодувавши хоча б   30 грн на те щоб добратись до Києва, адже ціна квитка 200 грн. Доречі приїхали в Київ вони в 17:00, але мали бути по графіку десь біля 08:00.

Шановний пане Хрущ! Харе  мучити людей старими списаними за кордоном дришпаками!

Доречі всі автобуси в цього перевізника несправні, шини також лисі (мабуть на звалищі найшов).
milana
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #1 : 16:53, 10 Лютого 2013 »

Хочу залишити відгук про автобус , який прямує рейсом Київ - Верховина . Нещодавно по справах мені негайно потрібно було поїхати до Києва . Зима цього року видалася на славу з  морозами та снігом. Багато рейсів було відмінено і я хвилювалася що незможу вчасно приїхати до Києва , але ввечері був автобус і я з полегщенням купила квиток і поїхала. Погода була жахлива , про дороги взагалі нема що казати . Ми приїхали з невеликим запізненням , дякуючи хорошим водіям . Я встига вирішити  всі свої справи і ввечері повернулася , щоб поїхати додому. Хочу подякувати водіям і самому Хрущу Ю.В., який також був того рейсу    , за порядність та ввічливість. Щасливої Вам дороги та вдячних пасажирів.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #2 : 15:16, 12 Лютого 2013 »

Хрущ, не соромно тобі під жіночим ніком на форумі писати? 

Цієї зими мої знайомі їхали з Косова до Києва, дуже жалілись, в автобусі холодрига була наче на дворі притому, що на дворі було 20 градусів морозу. Люди почали скаржитись, а він замість того, щоб вибачитись почав крити матами жінок. Автобуси в нього дійсно не справні, одним словом брухт. Зупинялися кожних 30 км.  І казав: "Скільки мені потрібно стільки й будемо стояти". Я вважаю, що такий покидьок не повинен займатися пасажирськими перевезеннями.

Доречі, розмовляв з його шефом фірми "Автокараван", Остафійчук Володимир Леонідович сказав, що на Хруща вже чимало скарг було і що це бидло тепер їздити не буде.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 14:15, 13 Лютого 2013 »

о та це мій любимий автобус, навіть відео відзняв crazy і скоро напишу тоже скаргу

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #4 : 20:30, 13 Лютого 2013 »

Остафійчук, клявся, що з січня вони більше не їдуть, а замість них тепер нормальні водії і кращі автобуси. Цікаво чи правда це? Якщо ні, прийдеться попрацювати з Міністерством інфраструктури.

Доречі, скарги на бидло-перевізника Хруща Ви  можете залишати гендиректору , ТОВ "Авто-караван" Остафійчук Володимир Леонідович

097 166 07 51
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #5 : 20:38, 13 Лютого 2013 »

ось відео як вони їздять

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #6 : 20:42, 13 Лютого 2013 »

ось відео як вони їздять http://www.youtube.com/watch?v=1bXSf2TNuCI#ws


Жах! Ці придурки взагалі не вміють їздити! Я б боявся з ними їхати, тим більше в таку далеку дорогу ))
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #7 : 20:47, 13 Лютого 2013 »

ніяк руки не дойдуть написати на них заяву в гаї

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
milana
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #8 : 18:00, 15 Лютого 2013 »

Пане Шмайсер , хочу Вам сказати , що я реальна і нормальна жінка , можу зустрітися з Вами , дуже хочу побачити обділену долею людину , тому  що тільки із заниженою самооцінкою людина ображає інших "бидлом". Я дійсно їхала тим рейсом і можу відстоювати свою думку. Всім людям не вгодиш і якщо Вам він чимось не сподобався , то він не доллар , щоб усім подобатись. А автобуси ламаються у всіх перевізників , це залізо , наші Еталони ламаються швидше за всіх решта.
  А по поводу відео скажу , що Ви погано знаєте якими автобусами їде Хрущ , тому що це не його автобус. Це відео я переслала пану Остафійчуку , він точно знає автобуси своїх підлеглих і зрозуміє що це наклеп. За свої слова я відповідаю. Це дуже добре , що так склалося , тому  що тепер пан Остафійчук не буде Вам вірити . З повагою Мілана.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #9 : 18:58, 15 Лютого 2013 »

Пане Шмайсер , хочу Вам сказати , що я реальна і нормальна жінка , можу зустрітися з Вами , дуже хочу побачити обділену долею людину , тому  що тільки із заниженою самооцінкою людина ображає інших "бидлом". Я дійсно їхала тим рейсом і можу відстоювати свою думку. Всім людям не вгодиш і якщо Вам він чимось не сподобався , то він не доллар , щоб усім подобатись. А автобуси ламаються у всіх перевізників , це залізо , наші Еталони ламаються швидше за всіх решта.
  А по поводу відео скажу , що Ви погано знаєте якими автобусами їде Хрущ , тому що це не його автобус. Це відео я переслала пану Остафійчуку , він точно знає автобуси своїх підлеглих і зрозуміє що це наклеп. За свої слова я відповідаю. Це дуже добре , що так склалося , тому  що тепер пан Остафійчук не буде Вам вірити . З повагою Мілана.
це рейс Верховина-Київ, я не знаю Хрущ чи Плющ, мені похрен, таксисти всі опізнали по напису на борті, а на тому автобусі того вечора їхав мій знайомий   і розказував як пищали жіночки. після Вашого коменту я точно знайду час щоб узнати хто власник і наказати перевізника і того бичару хто сидів за рулем. буду добиватись позбавлення ліцензії. не люблю коли з мене роблять ідіота.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #10 : 20:51, 15 Лютого 2013 »

Пане Шмайсер , хочу Вам сказати , що я реальна і нормальна жінка , можу зустрітися з Вами , дуже хочу побачити обділену долею людину , тому  що тільки із заниженою самооцінкою людина ображає інших "бидлом". Я дійсно їхала тим рейсом і можу відстоювати свою думку. Всім людям не вгодиш і якщо Вам він чимось не сподобався , то він не доллар , щоб усім подобатись. А автобуси ламаються у всіх перевізників , це залізо , наші Еталони ламаються швидше за всіх решта.
  А по поводу відео скажу , що Ви погано знаєте якими автобусами їде Хрущ , тому що це не його автобус. Це відео я переслала пану Остафійчуку , він точно знає автобуси своїх підлеглих і зрозуміє що це наклеп. За свої слова я відповідаю. Це дуже добре , що так склалося , тому  що тепер пан Остафійчук не буде Вам вірити . З повагою Мілана.


Нормальна  ви жінка чи ні - це ще треба перевірити. Мабуть обділена долею людина Ви, якщо не їздили кращим транспортом, аніж в бичари Хруща.
Чомусь не ламаються автобуси компаній Гюнсел, UkrBus ?  а от в Хруща на кожному рейсі в автобусах щось виходить з ладу. Висновок -  вони не справні, перевозити людей в таких не можна тим більше водії там відморозки (на відео яке Bigfan виклав все прекрасно видно). Ми прекрасно знаємо, якоми "дришпаками" їздить цей  баран. Він повинен відповісти за свої дії.

P.S. Мілано, людина з здоровим глуздом не буде ставати на захист, відоморозків, які знущаються над людьми та ризикують їхніми життями. Хоча звісно, якщо Ви не його родичка .... Маю певні підозри)
milana
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #11 : 20:59, 15 Лютого 2013 »

Ну от і катайтеся на Гюнселі хто Вам мішає . Мені чомусь здається , що то не в автобусі справа а сам Хрущ Вам не догодив . Виясність з ним стосунки і перестаньте писати дурниці. В наші гори і по наших дорогах добре що хоч такі їдуть. Я нехочу щоб через Вас перестали їхати ці автобуси . Мені по роботі треба часто їхати до Києва.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #12 : 21:06, 15 Лютого 2013 »

Ну от і катайтеся на Гюнселі хто Вам мішає . Мені чомусь здається , що то не в автобусі справа а сам Хрущ Вам не догодив . Виясність з ним стосунки і перестаньте писати дурниці. В наші гори і по наших дорогах добре що хоч такі їдуть. Я нехочу щоб через Вас перестали їхати ці автобуси . Мені по роботі треба часто їхати до Києва.


Ви не доганяєте? Я ще раз повторюю для особливо обдарованих:  справа в його несправних автобусах, відношення до людей, як до бидла, та в тому, що  людей перевозять не кваліфіковані водії, які такою небезпечною їздою ризикують життями наших дітей.  Я вважаю, що цього перевізника потрібно негайно позбавити ліцензії. Його автобуси максимум годяться для рейсу Рожнів-Косів.

milana
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #13 : 20:21, 22 Березня 2013 »

Хрущ уже не їздить цим рейсом. Ви свого добилися. Тепер до Верховини Київський автобус не їздить. Незнаю кому ви зробил краще , напевне тільки собі.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #14 : 11:17, 18 Квітня 2013 »

Хрущ уже не їздить цим рейсом. Ви свого добилися. Тепер до Верховини Київський автобус не їздить. Незнаю кому ви зробил краще , напевне тільки собі.

Господь Бог прислухався до наших молитв! Треба замовити службу Божу в Косові з цього приводу.

Шановна юна пані! Люди зараз дуже тяжко зароблять гроші, їх напрягають в світі, ні за кого не рахують. Чому МИ повинні платити гроші за незручності, та за те НАС ще напрягали та рахували за останнє бидло? Поясніть, будь ласка. 
 Як на мене, Хрущ ще легко відбувався.  За таку ху*ню , я мав право подати до суду та притягнути його до відповідальності ( та й не тільки, я а ще багато інших людей),  за відшкодування моральної шкоди, а також написати на Хруща до Міністерства Транспорту та зв'язку.
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF