Косів: форум міста та району
14:01, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Приватизація землі під забудову житлового будинку  (Прочитано 21709 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« : 10:22, 26 Червня 2012 »

думаю про приватизацію землі під забудову житлового будинку. Хтось стикався з цим питанням? Бо мене вже так задовбали ці походи кабінетами...

В мене он такий список на виготовлення державного акту:

1. Паспорт та ІК.  +
2.  Схема забудови земельної ділянки.  +
3. Рішення про надання дозволу на виготовлення тех. документації. +
4. Довідка про ненабуття права приватизації  з місця прописки замовника.  +
5. Ситуаційна схема (викопіровка зем. ділянки з карти населеного пункту М1:10000).  +
6. Акт узгодження меж зем. ділянки.  +
7. План зем. ділянки погоджений землекористувачем, землевпорядником, головою с/р, представник ЦЕЗ, представник РЕМ, архітектором.  +
8. Висновок районного відділу архітектури.
9. Висновок відділу зем. ресурсів району.
10. Рішення сесії сіль ради про затвердження тех.документації по передачі земель у власність.

Я застряла на пункті 7,8,9... якийсь проект вже зробили і та людина яка має продовжувати справу у відпустці вже більше місяця і чорт зна коли буде... бардак!

Паралельно з цією справою робиться план будинку та дозвіл на будову. Можливо хтось останні пару років стикався з будівництвом, теж цікавлять досвід і поради. Щиро дякую усім хто відгукнеться.

Не знайшла теми про приватизацію чи будову тому написала тут. Якщо то перенесіть.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #1 : 14:42, 26 Червня 2012 »

мож хоч за план будинку хтось щось скаже. Що я забула? Яку кімнату додали б чи відняли?



* dom_499_3_500x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (143.85 Кб - завантажено 1025 раз.)
* dom_499_4_500x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (125.25 Кб - завантажено 8391 раз.)

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 14:53, 26 Червня 2012 »

мож хоч за план будинку хтось щось скаже. Що я забула? Яку кімнату додали б чи відняли?



Специфiкацii нема, тож з кiмнатами складно. А от санвузол хоч на одному поверсi треба робити роздiльний, перевiрено. Объеднаний файно виглядае, економить площу, але на практицi це категорично незручно. Терпимо коли вдвох, далi (навiть допустимо гостi, не кажу про дiтей)- це однi проблеми.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 14:54, 26 Червня 2012 »

між кухнею і столовою перестінок можна забрати
а шо за кімната під номером 9?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 15:05, 26 Червня 2012 »

між кухнею і столовою перестінок можна забрати
а шо за кімната під номером 9?

№9- це я розумiю баня (бо котельня пiд одним дахом заборонена). Ну а про перестiнок- це з серii про туалет. В перестiнку потрiбнi якраз дверi, складнi або зсувнi. Ну для чого гостям спостерiгати гору брудного посуду на кухнi й взагалi бардак там, без якого не обходиться нi одне свято?

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #5 : 15:09, 26 Червня 2012 »

Специфiкацii нема, тож з кiмнатами складно. А от санвузол хоч на одному поверсi треба робити роздiльний, перевiрено. Объеднаний файно виглядае, економить площу, але на практицi це категорично незручно. Терпимо коли вдвох, далi (навiть допустимо гостi, не кажу про дiтей)- це однi проблеми.

Що таке специфікація? На рах сан. вуз. так само хоче чоловік, а я економлю площу, бо й так все маленьке.


між кухнею і столовою перестінок можна забрати
а шо за кімната під номером 9?


Стас, взагалі думаємо суцільну стіну там залишити, бо кажуть знайомі, що запах з кухні буде всюди, ніякі витяжки не допоможуть.
А кімната 9 то господарське приміщення, ну там має котел стояти.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #6 : 15:11, 26 Червня 2012 »

№9- це я розумiю баня (бо котельня пiд одним дахом заборонена). Ну а про перестiнок- це з серii про туалет. В перестiнку потрiбнi якраз дверi, складнi або зсувнi. Ну для чого гостям спостерiгати гору брудного посуду на кухнi й взагалi бардак там, без якого не обходиться нi одне свято?

якраз 9 має бути котельня, архітектор вже дивився і нічого не сказав, що заборонено.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #7 : 15:28, 26 Червня 2012 »

Я би радив котельню окремо бо тепер модно котли на дровах а під одним дахом не добре .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #8 : 17:11, 26 Червня 2012 »

Я би радив котельню окремо бо тепер модно котли на дровах а під одним дахом не добре .
Можливо непорозумiння з словом "котельня". Якщо там газ, якщо в тому примiщеннi буде лиш насос i бойлер (бак, в якому грiють газом воду для дому)- проблем нема (майже). Але якщо котел на твердому (або комбiнованому) паливi- вiн повинен бути ЗА капiтальною стiною. Спiльний дах- то вже таке (то може бути й прибудова з спiльним дахом), але котел НЕ може бути в домi, за перегородкою. Це вимога пожежникiв, й цю вимогу вважаю правильною.

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #9 : 17:25, 26 Червня 2012 »

  • Прикольно.
  • Продумано.
  • Зовсім НЕ  маленьке!
 

площу під сходи(зі сходами) на мансардний поверх я б винесла на двір.

В нас якраз цей варіант,що вітальня спарена з кухнею.
Запахів нема, зручно і акуратно, перевірено ен-раз на практиці(Правда, все в руках Газдині!).
 
А кімната для малечі де на 1-у поверсі? Замучишся бігати контролювати, діти ж не на дріжджах ростуть! А взимку опалити ще потрібно все.

2wildperson, я теж так хотіла, як наполягав мій виконроб Морозюк М.І., щоб туалет був окремо,але мій чоловік не погодився, бо всі внутрішні роботи він сам робить. Одним словом, від ситуації залежить.

Якщо грошима греблю гатити, то Божена все зробила на 100%!
Більших розмірів не потрібно, бо
  • обігріти дорого
  • пустуватимуть порожні кімнати

Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #10 : 17:28, 26 Червня 2012 »

... примiщеннi буде лиш насос i бойлер (бак, в якому грiють газом воду для дому)- проблем нема (майже). Але якщо котел на твердому (або комбiнованому) паливi- вiн повинен бути ЗА капiтальною стiною...
може бак і котел(який слугує,як колонка)?

Божена, думай самачи потрібно тобі ця купа пид хатов з ровами і руки в сажі!

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #11 : 19:01, 26 Червня 2012 »

блін от з тим газом ще теж питання, а якщо б на світлі все зробив? хоча електрика це теж небезпечно. Ну, ми думали газовий котел.

а на рах дитячої на 1 пов то нема вже де. На початках буде ліжечко з нами або ж у вітальні, а потім хай лазає на гору.

А про сходи я не зрозуміла.

А на рах розміру, то я ще пропонувала відрізати кусок той що по заду будинку і вхід 2-й не робити. Тобто задок зрівнати. Бо хочеться поекономніше якось.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #12 : 20:07, 26 Червня 2012 »

На світлі ніяк неекономніше,
бо і в сауну треба 100% неелектричний обігрівач. Ззовні там,де буде сауна, зробити вихід на дрова
або
всередині електричне(4-5кВт),але,кажуть, що ефект інший від нього і порядно "жере", не рятує висновок"десь-колись" попаритись. Безпечно,але дріт має мати площу поперечного перерізу 4 мм2 і більше.

У ванній підлогу з підігрівом. А в сауні одну мацюпеньку батарею, бо буде "цвісти".

Сходи (металеві, зварені) на 2поверх зробити на вулиці,щоб, в разі чого, то був окремий незалежний вхід твоїй доні чи синочкові. Та і площу сходи забирають,яку треба обігріти, бо взимку,як то прийнято в економних людей- всі з вазонами кучкуються в одній кімнаті, яку і обігрівають.


Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #13 : 10:06, 27 Червня 2012 »

яка сауна? такого не планується.
А сходи, ну це таке. Хіба що в майбутньому доробити зовнішні, а так то внутрішні кращі.

Щиро  thank_you2 за поради!


Ще скажу, що плануємо з газоблоків ставити. В кого яка думка?
і що ви думаєте про мансарду? Я вже начиталася повно, одні кажуть, що з утепленням і т.д. зовсім не дешево виходить і з вікнами даховими проблема, важко мити, сніг падає на них і все рівно темно в кімнаті, ну і вони дорожчі, а інші кажуть що мансарда дешевше виходить ніж повний 2-ий поверх робити.   
Про вікна двері вже пізніше буду питати. Поки що цього року тільки коробка планується.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 11:08, 27 Червня 2012 »

Мансарда виходить НЕ дешевше. Якщо звичайно утеплювати як треба. Бо повний "пирiг" даху+дорогi вiкна= це переважить по цiнi лишнiй кусок стiни+перекриття. Проблему утеплення зверху можно вирiшити насипавши на перекриття дешевого керамзиту, з манасардою там все нааабагато складнiше й дорожче. Хоча виглядае може й файно (вiкна в дасi), але практично все правильно зробити- набагато складнiше як класичний варiант.

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF