Косів: форум міста та району
08:39, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: "Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові - І.  (Прочитано 37564 раз)
SkiMax
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #30 : 18:51, 08 Липня 2012 »

Я не косівчанин , але мені подобається Косів і я щасливий, що маю там друзів.
Я неодноразово був з Ігорем(Gora) на подібному заході в Подобовці і дуже тішусь що у нього набралось ентузіазму щось подібне організувати в Косові. Хоча в мене невеликі шанси цього року покататись на Михалкові, та все-ж постараюсь зробити все можливе ,аби потрапити на "Свято праці-2".
2 wildperson
Трошки хочу пояснити різницю між толокою і совєцкім суботніком.
На суботнік люди ішли "добровольно-прінудітєльно" по "указанію руководства",
а на толоку ніхто нікого іти не заставляє.
Дивлячись на свинство можна багато розмірковувати і філософствувати проявляючи чудеса математичної думки (знаходячись при цьому в хліві та цілком заслуговуючи на проживання в країні такій , яка вона є). А можна не дивлячись ні на що цілком безкоштовно зробити щось щоб ця країна (гора, вулиця, будинок ...) стали кращими.І на це часу не шкода.
В загальноукраїнському масштабі Михалково не дуже комусь потрібна за винятком Косова та найближчих районів.Імовірність приходу інвестора, або поява постанови кабміну про виділення коштів для гірськолижного курорту дуже близька до нуля.
А от зробити щось для себе своїми силами цілком можливо.Причому я більш ніж переконаний,що на цей захід прийдуть люди зрвзних регіонів нашої держави.
Максим
maks
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #31 : 19:34, 10 Липня 2012 »

Ребята, яки ви молодци!!!!!!!!!!!Респ!!!!!!!!!! Шкода, що я не з вами. Sad
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #32 : 22:37, 10 Липня 2012 »

Макс, усе гаразд. Так як говорили:) прийде осінь приєднаєшся плюс один!
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF