Косів: форум міста та району
20:03, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: "Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові - І.  (Прочитано 37549 раз)
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« : 17:36, 08 Червня 2012 »

Привіт друзі! Доводжу до відома волонтерської спільноти, що перше Свято Праці в Косові на горі Михалкова відбудеться 23 червня 2012!!!

(якщо вам сподобається процес та  результат, можемо продовжити до 24 червня)
Взагалі планується зробити кілька заходів, бо роботи багато. До зими ще є трохи часу.
Шановні модератори, з вашого дозволу прошу Вашої підтримки.
 
  Запрошуємо всіх бажаючих приїжджати, приходити та возз'єднуватися і зливатися в трудовому пориві і творчому екстазі  drinks (то стосується прокладення нових маршрутів і не тільки Smiley).
       Ми будемо приводити в порядок Нашу Гору. Чистити старі траси - і створювати нові.  Буде багато роботи - і море дружнього спілкування нонстоп. Ми чекаємо Вас, хлопці, і смакуємо радість від нової зустрічі. Ласкаво просимо!  pleasantry

Після роботи, Вогонь шашлики, сало, танці, "песні" - треба гітару yahoo,   короче все що самі для себе придумаєм. Романтика на Михалковій присутня. О.

Бонус героям трудового фронту: - всім хто попрацював на суботнику, надається безкоштовний день каталки в Косіві на горі Михалкова.

Можна мати при собі, -
1. Себе.
2. Як мінімум сокиру!
3.Пилку.
4. Бензопила типу Штіль, (або шось подібне не велике).
5. Відра для каміння якщо буде потрібно думаю найде адміністрація:))

Організаційні питання:
1.Бажаючим Зголошуватися в темі або по телефону 0666666786 або 0672904669. Ігор
2.Списк учасників буде розміщено також в темі.
3. Любі питання що стосується Свята праці треба задавати в темі або по вищевказаним телефонам.  thank_you2  Велкам Smiley

Фото зроблені на аналогічному заході на Закарпатті в Подобовці, Де був особисто вже два рази, останній з групою Косівчан 25-27 травня 2012 року.

* _MG_2872.jpg (199.49 Кб - завантажено 894 раз.)
* P5260997.JPG (143.43 Кб - завантажено 849 раз.)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 18:32, 08 Червня 2012 »

Телефон в пекло ?           0666666786


а дівчата файні будуть ?
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 18:59, 08 Червня 2012 »

Телефон в пекло ?           0666666786

Іван телефон в пекло 666, а це якесь пекло в пеклі - може віп ложа для наших депутатів чи шо  crazy
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #3 : 19:03, 08 Червня 2012 »

Телефон в пекло ?           0666666786


а дівчата файні будуть ?

Телефон поки що мій, тут, на місці в Косові))
У вигляді бонусу дівчат нажаль не буде Smiley) але з собою можна брати, робота теж найдеться ))
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #4 : 23:25, 08 Червня 2012 »

Що з присутніх на форумі ніхто не їздить на лижах? Невже тут так все запущено в цьому плані?  Як на мене то дивна тишина, 50 з чимось переглядів  та тільки два коментарі Незнаю
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #5 : 23:35, 08 Червня 2012 »

Список учасників толоки:                                

1. Ігор К.
2. Юра В.
3. Вася В. + 3
4. Борис Б. +1
5. Роман Л.
6. Максим К.
7. Марійка К.
8. Ігор М.
9. Роман П.

список буде оновлюватись по мірі подачі заявок
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #6 : 23:41, 08 Червня 2012 »

Що з присутніх на форумі ніхто не їздить на лижах? Невже тут так все запущено в цьому плані?  Як на мене то дивна тишина, 50 з чимось переглядів  та тільки два коментарі Незнаю

Нічого дивного, фанатів лижів тут меншість напевне, тай половина тих хто фаната не фанат кататись на Михалковій.

За те в тебе номер телефона мажорний.
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #7 : 23:48, 08 Червня 2012 »

Так це можна поміняти якщо, на Михалковій можна зробити просто казкове катання якщо захотіти.  
І до катання дома появиться  велике бажання. Особливо коли ти знаєш що траса по якій ти мочиш, зроблена з твоєю участю.

головне вловити той кайф crazy
Максим
maks
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #8 : 00:21, 09 Червня 2012 »

Діло хороше, навідь дуже, особисто я дуже вдячний Ігору за організацію цього заходу. Адже сам виріс на тій Міхалковій з 6 років. І дуже встидно, що там так все запущено. Шановне панство, невже ми варті, щоб у нас було гірше, як в других? wall. Погляньте на Мигово? А у нас горочка покруче раз в десять буде!!!!!І ми зробимо з неї рєд!!! Ну, сміливіше, хто з нами!!!!!!!!!!?Huh?Huh?Huh??? плюс один!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 09:57, 09 Червня 2012 »

Хороша ідея! drinks

Я не фанат катання на Михалковій через каміння і корчі, але якшо трасу підчухати, то Буковель най сховається Smiley

Обов’язково постараюсь прийти + зааґітувати ше пару надійних хлопак. Візьму відро, пилку і сокиру.

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #10 : 10:13, 09 Червня 2012 »

Постараюсь прийти. Бо покататись люблю, а лижі дерти жалко!!!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #11 : 11:44, 09 Червня 2012 »

Що з присутніх на форумі ніхто не їздить на лижах? Невже тут так все запущено в цьому плані?  Як на мене то дивна тишина, 50 з чимось переглядів  та тільки два коментарі Незнаю
Просто з форумчан багато таких,які в Косові не проживають.
А ідея дуже правильна.Я розповім своїм знайомим обов'язково.

До-речі,для Астара новий матеріал.
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #12 : 14:13, 09 Червня 2012 »

Народ. Дякую за підтримку!!!   Фіра рушила  yahoo   доречі підчухуванням старих трас не обійдеться, пора вже нові маршрути прокладати.

Збір на +- на 9,30 23 червня на нижній станції витягу Михалкової. Там вже по ходу поділимся на бригади і вперед.

також є думка взяти кілька наметів (два вже є, та там же й заночувати)Ранком можна попрацювати ще, або в гриби, то вже вирішим пепед інвентом.     Два дні було б круто pleasantry

оновлений список роадує
1. Ігор Кошак.
2. Юра Воротняк.
3. Вася Варцаб"юк. + 3
4. Борис Боєчко. +1
5. Роман Лучук.
6. Максим Корищук.
7. Марійка Кошак.
8. Ігор М.
9. Роман Чиж.
10.Партізан
11.Стас Адмін
12. anv   Фахівець ??
13. Руслан Пініщук
14.Роман Семак
15.Костя
16...

Доречі Juha. Що таке, чи хто такий - Астара?
yurikav
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #13 : 23:30, 09 Червня 2012 »

Ідея дуже хороша, я був з Ігором на Подобавці - мені дуже сподобався їхній підхід до приведення до порядку лижних трас. Там на "свято праці" приїздили люди навіть з Києва та із східної України. Приємно бачити як стільки різних людей з'їхалось - щоб зробити катання на лижах настоящим відпочинком. Я дуже радий - що виникла ідея зробити "свято праці" у нас на Михалковій горі і підпримую Ігора на сто відсотків у цій справі.  good
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #14 : 00:13, 10 Червня 2012 »

Доречі Juha. Що таке, чи хто такий - Астара?


Астара — місто, центр Астаринського району Азербайджану.
Порт на узбережжі Каспійського моря біля кордону з Іраном.
Залізнич. станція.
4,7 тис. ж. (1956).
Астара — один з центрів рисосіяння, субтропічних культур (цитрусові, чай) і шовківництва. Рибальство. Рибозавод.
В районі — чайна фабрика.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF