Косів: форум міста та району
13:48, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Фестиваль «Лудинє-фест» 2012  (Прочитано 152950 раз)
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #90 : 17:33, 10 Липня 2012 »

до цього явно йде, так шо нічого я не перебільшую.
якби модельєри не крутили все було б ок,  я вважаю 10-12 дівчат вистачає.
не було б такого дурдому
там навіть була ситуація коли дівчина мала 1 демонстрацію))  сиділа в костюмі купу часу і просто провтикала вихід)
будемо сподіватись, що з кожним роком фест ставатиме все кращим і такі речі більш продумані будуть Smiley

а сова фист файна! good

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #91 : 17:36, 10 Липня 2012 »

http://www.facebook.com/groups/204581222922978/

більше нових фоток на фб
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #92 : 18:45, 10 Липня 2012 »

свіжі новини Smiley
http://www.gk-press.if.ua/node/7084

Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #93 : 22:07, 10 Липня 2012 »

https://www.youtube.com/watch?v=w9BNn1LHvS4#

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #94 : 12:00, 11 Липня 2012 »

Я, на жаль, пропустила основну частину фесту з показом, але по відгуках чула, що все пройшло шикарно, навіть не дивлячись на сильну спеку.
Зато я вперше попала на концерт Астара і Лангольєрів. Хлопці, ну запалили! Респект! ANV казав, що такого виступу дуже не вистачало на раллі для логічного закінчення.
Але не можу промовчати, маю два зауваження до Астара. Ви коли виставляли інструменти і вже біля Вас були мікрофони, ти сказав мат "П....Ц", так що це чули абсолютно всі. Навіть малі діти. Я щиро вірю, що то було інше слово, але, на жаль, почулося саме так. acute
І інше зауваження. Мені дуже сподобався Ваш вступ про регіональну мову. Молодці. Гарно придумано. Акцентувати на цьому обов'язково потрібно. Супер! Але, навіщо було, коли кликали на сцену Сашка Хтоце, жартувати російською? Я особисто сама вживаю багато різних російських висловів, наприклад "Иди ко мне мой сладкий сахар" і т.п. Але коли ви на сцені, позиціонуєте боротьбу проти російської мови, то це було ну геть не в тему. Якщо б там стояв якийсь прихильник нового закону, то я впевнена, що він би засміявся і подумав про себе: "Ну і з чим ви боретеся?"...
Але загалом концерт пройшов шикарно. Пісні дуже гарно підібрали. І сподобалося, що якось всі оголошували їх. Ну а підтанцьовка... Синичко, Гороля і ваша компанія - ви супер! Так тримати, і з величезним задоволенням піду на ще один Ваш концерт!
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #95 : 14:38, 11 Липня 2012 »

І інше зауваження. Мені дуже сподобався Ваш вступ про регіональну мову. Молодці. Гарно придумано. Акцентувати на цьому обов'язково потрібно. Супер! Але, навіщо було, коли кликали на сцену Сашка Хтоце, жартувати російською? Я особисто сама вживаю багато різних російських висловів, наприклад "Иди ко мне мой сладкий сахар" і т.п. Але коли ви на сцені, позиціонуєте боротьбу проти російської мови, то це було ну геть не в тему. Якщо б там стояв якийсь прихильник нового закону, то я впевнена, що він би засміявся і подумав про себе: "Ну і з чим ви боретеся?"...
цілком згідна! Ми на це також увагу звернули, але це були такі дрібнички в порівнянні з чудовим концертом, хорошим звуком і тією атмосферою яка панувала на концерті!

Ну а підтанцьовка... Синичко, Гороля і ваша компанія - ви супер! Так тримати, і з величезним задоволенням піду на ще один Ваш концерт!
хотілося запалити людей, змусити не сидіти/не стояти на місці, а піти з нами до танцю, тим більше музика тому сприяла)
ті танці не забуду ніколи)

Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #96 : 15:03, 11 Липня 2012 »

2 ремарки. Просимо вибачення за певні технічні похибки,зокрема сопілки-звуку з моніторів не було і доводилось грати на угад. Насправді ми зіграли десь на 70 відсотків. Але публіка справді надихала. По-перше це акустика де люди сідають на землю і слухають. По друге це Косів (без образ але я маю з чим порівнювати). А тут такі пляски почались. Кароче підтримка була грандіозна і ми дуже вам всім вдячні.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #97 : 15:27, 11 Липня 2012 »

в мене теж є 3 ремарки

1. взагалі то я вже пояснив причину нецензурної лексики і вибачився в інтернеті за це тому не розумію чому про це знов писати??? http://sensar.kosiv.biz/354/

2. на сцені виступали 2 гурти SENSAR/ЛАНГОЛЬЄРИ а не "астару"

3. на рахунок запрошення сашкахтоце це була ІРОНІЯ САРКАЗМ і так далі якщо хтось не зрозумів то сорі



Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #98 : 17:01, 11 Липня 2012 »

Астар, в мене ремарки були конкретно до тебе, адже російською ти говорив і нецензурна лексика також вирвалася від тебе. Не потрібно перекидати на Лангольєрів те, чого вони не робили. Щодо нецензурної лексики я читала твоє вибачення в темі реп/проекту після написання мною тут повідомлення.
А виступ реально був класнючий!  плюс один! good І я впевнена, що дані помилки ви врахуєте на майбутнє.

Лангольєр, можливо акустику і треба було слухати сидячи і мовчки, не знаю, але як на мене, то танці реально були дуже емоційні і на 100% вони допомагали вам запалювати публіку! І най це буде по-Косівськи, але я знаю, як відбуваються такі концерти в центральній Україні, де повір, на такий виступ прийшли можливо б одиниці, поплювали насіння, попили б пивка і сказали, що "Цой круче". Повір, я також маю з чим порівнювати!  Smiley І тому ще раз переконалася, що Косів - це класно! І Косівчани також! І Вам однозначно великий уклін за класний концерт!  thank_you2

А, і ще, не треба прибіднятися! Ви сміливо можете себе хвалити. 
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #99 : 17:34, 11 Липня 2012 »

Зато я вперше попала на концерт Астару і Лангольєрів  

Астар, в мене ремарки були конкретно до тебе, адже російською ти говорив і нецензурна лексика також вирвалася від тебе. Не потрібно перекидати на Лангольєрів те, чого вони не робили. Щодо нецензурної лексики я читала твоє вибачення в темі реп/проекту після написання мною тут повідомлення.

або я шось не розумію або ти не читаєш свої повідомлення

п.с. я ні на кого нічого не перекладаю, і вибачився від свого імені, але те що мене втомило твоє постійне перекручування мого ніку - це факт
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #100 : 18:31, 11 Липня 2012 »

напишу трохи і я. скажу чесно перший фестиваль я пропустив і не мав навіть поняття як там було, але відвідавши цей фестиваль я реальпожалкував що не був на першому. заперло всьо; атмосфера, побачені обряди, мега бомбезні роботи майстрів по одягу ну і дефіле)))
величезний респект всім організаторам і зокрема Роману Печижаку. це дуже круто піднімає рейтинг КОСОВА.
нажаль до концерту я не дотягнув, десь в пів п"ятій в фотіку здохла батарея, а в сьомій поїхав супроводжувати знайомого зі Львова через Коломию взв"язку з конфліктом з тамтешніми гаїшниками

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #101 : 19:01, 11 Липня 2012 »

або я шось не розумію або ти не читаєш свої повідомлення

п.с. я ні на кого нічого не перекладаю, і вибачився від свого імені, але те що мене втомило твоє постійне перекручування мого ніку - це факт
Ой, то опечатка! Вибач. Я просто не перевіряю свій текст. Це в мене була головна проблема ще зі школи.   drinks
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #102 : 23:20, 11 Липня 2012 »

...бомбезні роботи майстрів по одягу ну і дефіле)))
величезний респект всім організаторам і зокрема Роману Печижаку. це дуже круто піднімає рейтинг КОСОВА.
...
плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один!
Ой, то опечатка! Вибач. Я просто не перевіряю свій текст. Це в мене була головна проблема ще зі школи.   drinks
Що за наївні оправдання, Юлія, ти вже велика дівчинка!


Time is not on your side.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #103 : 00:05, 12 Липня 2012 »

нажаль до концерту я не дотягнув, десь в пів п"ятій в фотіку здохла батарея, а в сьомій поїхав супроводжувати знайомого зі Львова через Коломию взв"язку з конфліктом з тамтешніми гаїшниками

шкода бо бачу нормальних фоток чи відео я не дочекаюсь з концерту і це таки мене харить чесно  Smiley пічалька
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #104 : 11:11, 12 Липня 2012 »

Гори, річка, фестиваль — це все Косівщина…
Фоторепортаж Сашка та Тараса Хлібовичів з Копичинців.

* _MG_7073.jpg (115.7 Кб - завантажено 606 раз.)
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF