Будьте обережні...
Косів: форум міста та району
21:45, 15 Липня 2019 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Будьте обережні...  (Прочитано 2966 раз)
Gorolya
Абориген

Репутація: 64

Awards: KosivArt Нікнейм 2010

354881746
« : 23:34, 05 Квітня 2012 »

Мати собаку було однією з моїх мрій) я ще в 1 класі писала в листі до Миколая, щоб він приніс мені песика.  Але  собаки я так і не отримала.  
От  я й вирішила шо чекати  нема чого, і треба  здійснювати заповітну мрію -  купляти собаку.
На початку я хотіла спанієля, але всюди куди я дзвонила по оголошеннях цуциків вже не було, розкупиляли всіх з шаленою швидкістю. Потім  я обирала між таксою  і  болонкою,  але  тут була інша проблема, цуциків  ше не було) а коли будуть невідомо.   І так 3 місяці я шукала собаку. Так, знаю цуцики не проблема, але всюди тільки вівчарки і пікенеси, а  вони мені не подобаються.
Багато  хто мені радив брати саме у своєму місті собаку, бо є випадки коли  продають хворих собак.
От я вирішила чекати, брати собаку тільки в Косові, бо це ж не так ризиковано, місто маленьке, всі всіх знають і підсунути хвору собаку  не посміють.
І тут  одної прекрасної суботи я побачила  в людей які торгують в нас на бузарі звірючками – маленьку таксу, та ще й дівчинку!)  але  грошей в мене не було і я пішла додому вся на емоціях і з жалістю що її не купила.  Але на всякий випадок взяла в них номер телефону.
Астар не довго слухав мої ниття, передзвонив цим людям і договорився про купівлю.  Ми прийшли на місце зустрічі, але вони  сказали нам прийти до якогось магазину, це вже мало б насторожити  що не додому, , але де мені до того, в мене ж собака буде!    Ми прийшли,  нас вже чекав чоловік з моєю таксою на руках, я дала йому гроші і забрала малу. Він сказав шо їй 2 місяці і вона вже все їсть.
Я щаслива прийшла додому з песиком і навіть не здогадувалась чим це все закінчиться. Собака  була якась задуже спокійна,  приморочена, правда я все списала на те, шо вона просто боїться і  привикає.   Мама зауважила шо в  Лялі (так ми її назвали)  здутий животик, це погано.
Потім виявилось, шо вона нічого не їсть крім молока, це при тому шо мені продавці сказали, шо у них вона їла все.  Ну це я потім і сама побачила…. (кормил її  кістками, гострими причому).  Десь після обіду почалось…  вона почала рвати і т.д..…  я ніч провела з нею на руках, не  закриваючи очей.  Сама собака ледве трималась на лапках, і по правді виникли сумніви щодо її віку,  на 2 місяці вона не виглядала аж ніяк. Зранку у неділю передзвонила продавцям, розказала  їм про ситуацію, на шо вони дали мені номер ветеринара і сказали шо  у них з собакою було все ок, і що я з нею робила це мої проблеми.  Ми з батьками поїхали в Кути до ветеринара, він малій зробив  3 уколи і сказав шо все має бути добре, але шо з нею зрозуміти не може. Але оскільки всю ніч собака рвала і нічого не могла їсти то  схудла страшенно просто.  Я не буду вдаватись в деталі що з нею творилось, але  явно що собака була хвора і давно.
Цілу неділю я проревіла сидячи біля своєї собаки, від того всього сама я теж не могла їсти, не спала я вже добу…  а собачці не легше.  Десь в 5-6 ранку в понеділок  вона сама встала, почала бігти і махати хвостиком,  і я от чесно повірила шо все буде добре!  Погладила її, поклала на подушку а сама вирішила  трішки  прилягти, десь в 8 годині підірвалась, до собаки, а вона вже лежала мертва.
Розборок  з продавцями я не хотіла робити, і собаки  по правді я більше не хочу.
А це пишу для того, щоб  ви знали що  таке буває, і це не рідкість,  для нас тваринки це радість а для них це заробіток. І навіть те, що всі всіх знають не дає гарантії що  такого не станеться.
Може це прикрий випадок, але зверніть увагу, собаки в нас на базарі це вимучені і дуже спокійні тваринки. Де ви бачили щоб цуценя весь день лежало чи спало?
 Я вже доросла людина, і відходила від цієї історії пару місяців, а якби на моєму місці була маленька дитина? Це ж травма на все життя.
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2019 KosivArt | Працює на SMF