Косів: форум міста та району
20:57, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Де купувати техніку в інтернеті?  (Прочитано 45890 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #15 : 11:50, 12 Березня 2012 »

Я не спорю, що на Розетці трохи дорожче. Але той магазин провірений часом і там дуже добре розвинені гарантії, якщо тебе щось не влаштовує в товарі, навіть якщо ти просто вирішиві його поміняти на інший, то тут це без проблем. А в інших з цим як? Я просто стільки чула в Києві від людей про проблеми з обміном товару. Вони ніби міняють, але це треба так довго виходжувати і скандалити, і т.д.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #16 : 12:31, 12 Березня 2012 »

ну та розетка більший акцент робить на сервісне обслуговування і гарантію - це факт - сам там купляю товари з 2008 року!
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #17 : 16:47, 12 Березня 2012 »

повністю погоджуюсь з двома попередніми постами, але і нові магазини треба комусь перевіряти.  Smiley
 В мене доречі проблеми гарантії були з "Алло" незахотіли взяти назад проблемний комунікатор хоча 14 днів ще не пройшло, мусів офіційно через сервісний центр оформляти. Так шо в Алло бажання шось купляти відпало.

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #18 : 17:59, 12 Березня 2012 »

В мене вже двоє знайомих мали аналогічні проблеми з Алло.  Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #19 : 19:18, 12 Березня 2012 »

ну та розетка більший акцент робить на сервісне обслуговування і гарантію - це факт - сам там купляю товари з 2008 року!

ну так товар їм треба везти на обмін чи гарант. обслуговування до Києва, думаю краще вже шукати магазин поближче
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #20 : 23:09, 12 Березня 2012 »

та нє везти до Києва нетреба, в основному або висилаєш їм назад, або несеш в регіональний СЦ на гарантійне обслуговування

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
valerivna
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 9


« Відповідь #21 : 00:30, 17 Березня 2012 »

Цитувати
нє, ilife один з перших, там серйозна контора.

купуєш в офісі в Франківську чи вони доставляють? Скільки приблизно коштує доставка наприклад фотіка?
замовляла кілька раз техніку в ilife, то задоволена, доставку до офісу їхнього платити не треба  Smiley
одного разу був нюанс з фотоапаратом, то обміняли без проблем
Цитувати
А я всю побутову техніку на розетці купляю
а я розеткою розчарована  down раніше за доставку до офісу у Франківську платити не треба було, а тепер потрібно. літом там замовили пральну машинку, то переплатили конкретно   Sad
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #22 : 21:42, 22 Березня 2012 »

та нє везти до Києва нетреба, в основному або висилаєш їм назад, або несеш в регіональний СЦ на гарантійне обслуговування

а на сайті пише «Обмен или возврат товара производится исключительно в нашем офисе по адресу: Киев, улица Фрунзе, 40.»
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #23 : 15:57, 25 Березня 2012 »

ilife.if.ua
самий крутий магаз, ціни самі нижчі. Вже дуже багато чого купляв. Сьогодні навіть буду шось у них купляти )
купляла там плеєр, навушники) Все швидко, якісне обслуговування, ввічливі працівники і загалом якщо порівнювати ціни всіх інтернет-магазинів, тут виявилось найдешевше Smiley

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #24 : 16:05, 26 Березня 2012 »

СБУ розказало, що не можна купувати в інтернет-магазинах будьте уважні бо ці придурки з легкістю можуть посадити за таку дрібничку

Born stupied? Try again!
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #25 : 10:52, 27 Березня 2012 »

а на сайті пише «Обмен или возврат товара производится исключительно в нашем офисе по адресу: Киев, улица Фрунзе, 40.»


Цитувати
Где и как можно произвести обмен или возврат?
Обменять или вернуть товар можно в нашем офисе по адресу:
г. Киев, улица Фрунзе, 40, c понедельника по пятницу с 10-00 до 19-00, в субботу — с 10-00 до 17-00.
Телефоны: 599-3939, 502-8447
При возврате товара нужно иметь при себе паспорт. Мы вернем деньги в день возврата товара или, в случае отсутствия денег в кассе, не позже, чем через 7 дней.
Если вы живете не в Киеве, можете отправить товар обратно тем же способом, которым вы его получили, например с помощью "Ночного экспресса". Если у товара сохранён товарный вид и упаковка, мы обменяем его вам или вернём деньги.
http://rozetka.com.ua/warranty/


СБУ розказало, що не можна купувати в інтернет-магазинах будьте уважні бо ці придурки з легкістю можуть посадити за таку дрібничку


Дик там за "шпигунські штучки" пишуть

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #26 : 11:05, 27 Березня 2012 »

замовляла кілька раз техніку в ilife, то задоволена, доставку до офісу їхнього платити не треба  Smiley
одного разу був нюанс з фотоапаратом, то обміняли без проблема я розеткою розчарована  down раніше за доставку до офісу у Франківську платити не треба було, а тепер потрібно. літом там замовили пральну машинку, то переплатили конкретно   Sad
ilife Франківський магазин офіс мають тільки в Франківську тому якщо з офісу забираєш то і платити нетреба. А rozetka по регіонах має тільки склади служби доставки. І наскільки я розетку памятаю там по Україні доставка ніколи безплатною небула(безплатно тільки по Києву). Нерозумію за переплату за "машинку"  ви перед тим неподивились скільки вона в магазинах коштує? Чи то 50 грн за доставку стали такою великою переплатою?

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 13:52, 19 Квітня 2012 »

Податкова покращила Розетку

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #28 : 14:39, 19 Квітня 2012 »

Я шокований від цієї новини! Це просто пі3д3ц. Часто там читав коменти до товарів, читав про товари.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #29 : 15:10, 19 Квітня 2012 »

печалька, якшо таке з розеткою зробили то шо чекати іншим нетаким відомим і розкрученим магазинам
мб через пару днів відкриють, але половину власності після відкриття буде мати хтось з провладних мужів
податкова не займається своєю справою, а всього лише наполегливо допомагає змінити "дах" власникам цього бізнесу.

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF