Косів: форум міста та району
22:49, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Діяльність мера (2011-2012 років)  (Прочитано 22776 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« : 16:04, 15 Лютого 2012 »

ото сидимо ми зараз на звіті мера і в мене одна думка, на якого чорта треба створювати цілий державний орган влади, голосувати на драматичних виборах за його голову, обирати його заступників... шоб цей "висикопосадовець" тальки і тим займався шо махав граблями? *epic fail*

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #1 : 20:08, 15 Лютого 2012 »

Йо були там з Пандов. У нашого мера був екзамен перед громадою(жалко, що його не бачили колишні студенти). Лив водичку з бочки у ведро. Показував всякі файні фотки(навіть наша Гороля там засіяла(але в чому там заслуга мера, що в Косові файні дівчата Гг). А взагалі меру респект за звіт(сміливий і позитивний дядько).
 Задав 4 питання, але толком нічого на те не почув...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #2 : 21:23, 15 Лютого 2012 »

кіко народу було?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #3 : 21:31, 15 Лютого 2012 »

50-60 чоловік, пенсіонери + депутати + я і панда
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 21:35, 15 Лютого 2012 »

50-60 чоловік, пенсіонери + депутати + я і панда
круто crazy
думаю якшо б у вихідні звітувався будо б більше Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #5 : 21:39, 15 Лютого 2012 »

Та 100%, але може на це й був розрахунок. Я переніс свою роботу, але не у всіх є така можливість. Та й коли вже люди розморозились і почали сипати питаннями то все мяко перервали. Юра штурмом висловив свою думку щодо підмивання укріплення в районі скіф-зош№2.
 Прийняли рішення щодо оплати за вивезення сміття(по 10 грн в місяць)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #6 : 10:57, 17 Лютого 2012 »

Ще згадав випадок який нас всіх дуже розсмішив- Чого ви обурюєтесь? Та то чужим не роздали. Всі свої!(це так підсумували роздачу землі)- що би то мало означати
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #7 : 18:53, 17 Лютого 2012 »

на мою думку тему треба уточнити, бо мери міняються а форум надіюсь буде жити довше Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 18:56, 17 Лютого 2012 »

мер про свою програму шось розказував?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #9 : 19:02, 17 Лютого 2012 »

Дякую Стас

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #10 : 20:09, 17 Лютого 2012 »

мер про свою програму шось розказував?
Ні! Про майбутнє міста практично не йшлось! Більше було схоже, що мер звітував перед москалівкою і показував в яких толоках він брав участь. Панда правильно написав в першій відповіді- виходить так, що в мера з граблями продуктивність праці в рази більша ніж в кабінеті з ручкою... Мо замість мера вибирати 2 прибиральників на виборах...
 Ще був цікавий момент коли підняли питання про виділення зем ділянок сімям депутатів... Дехто огризався, а дехто, як черепахи ховали голови під панцир І по попі, по попі
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #11 : 20:19, 17 Лютого 2012 »

Може мене оберите настпуним мером ? Я обіцяю звітуватися в Інтернеті перед громадою міста, не роздавати землі "своїм", покласти веб-камери у кожному кабінеті міської ради і транслювати це все в Інтернет!


anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #12 : 20:41, 17 Лютого 2012 »

Та питання не в тому що мер не звітує, а в тому що коли люди балатуються то їх цікавить зарплата та престижність(втілюють свої великі начальницькі амбіції). А коли стають до роботи то розуміють, що ще є бюджет з диркою і на всі закиди відповідають, що ми би це зробили, але грошей нема. А чим ви тоді думали коли балатувались і обіцяли людям перше, друге та десяте???
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #13 : 22:42, 24 Лютого 2012 »

Вийшов "ГК" з статтею "Від сесії до сесії, живеться меру весело". Мда... Перший раз в газеті критично висловлюються про діяльність мера. З файним почином, але не тішить мене тільки одненький момент(сам звіт це позитивний приклад, але відевшо більше наш мер червоніти не схоче), та й хотілося, щоб ця критика не зупинилася, а продовжувала крокувати по чиновницьких кабінетах...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 23:04, 24 Лютого 2012 »

пишуть шо виділені кошти на косівський басейн!

і цікаво чи буде офіційна стаття про виступ в газеті міськради

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF