Косів: форум міста та району
13:44, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Canon чи Nikon?
Canon - 5 (45.5%)
Nikon - 4 (36.4%)
Фед! - 2 (18.2%)
Всього голосів: 11

Сторінок: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Canon чи Nikon?  (Прочитано 201517 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #210 : 08:24, 15 Жовтня 2012 »

Bigfan  скажи солдатам шо нікон це сміттє.

* 0_823e0_ca857ff0_XL.jpg (272.25 Кб - завантажено 528 раз.)
* 0_823e1_1769467_XL.jpg (243.58 Кб - завантажено 561 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #211 : 20:03, 15 Жовтня 2012 »

міряти ефективність лиш потужністю — це цікаво  

тобто якшо вбудований вайфай буде у два рази слабший то треба купувати зовнішній?

мені цікаво, ти своїм зовнішнім спалахом завжди валиш лиш на повну потужність чи може троха регулюєш шоб очі не сліпити? Smiley Бо я навіть вбудованою на повну не валю.

ага, і попробуй витягнути (можу навіть рав вислати) об’єм з верхньої фотки, шоб получилось шось похоже на нижню. Ніякий ДД не намалює тобі об’єм, а в даному фото не відділить колесо від трави так, як це робить спалах.

До речі, нікон випустив мильницю з джпс-вайфаєм, то шо тепер кенон 6д рахувати мильницею?

* b2.jpg (17.1 Кб - завантажено 542 раз.)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #212 : 23:16, 15 Жовтня 2012 »

До речі, нікон випустив мильницю з джпс-вайфаєм, то шо тепер кенон 6д рахувати мильницею?
дискусія в такому руслі втрачає сенс.
міряти ефективність лиш потужністю — це цікаво 

тобто якшо вбудований вайфай буде у два рази слабший то треба купувати зовнішній?

мені цікаво, ти своїм зовнішнім спалахом завжди валиш лиш на повну потужність чи може троха регулюєш шоб очі не сліпити? Smiley Бо я навіть вбудованою на повну не валю.
функції мого спалаху мають троха ширші можливості ніж тільки зміни "потужності" але думаю безглуздо розписувати їх всіх знавцю матчасті.
ага, і попробуй витягнути (можу навіть рав вислати) об’єм з верхньої фотки, шоб получилось шось похоже на нижню. Ніякий ДД не намалює тобі об’єм, а в даному фото не відділить колесо від трави так, як це робить спалах.
будеш мати равку з марка висилай.
міряти ефективність лиш потужністю — це цікаво 
з якого мого посту ти це взяв?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #213 : 23:52, 15 Жовтня 2012 »

Bigfan  скажи солдатам шо нікон це сміттє.
на першій фотці кантора більше схоже на дешевонько модельовану групу страйкболістів, якшо і помиляюсь (хренова якість фотки, певно робили ніконом crazy) то кантора тягне максимум на камбоджійських ополченців.
відносно другої фотки - однозначно вояка і я однозначно за то шо:  "кожному нігеру по нікону crazy"
IVP солдатам не треба говорити шо нікон смеття, вони знають яка апаратура відмінно працює в екстримальних бойових умовах

* x_f089a7e1.jpg (57.54 Кб - завантажено 599 раз.)

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #214 : 00:04, 16 Жовтня 2012 »

а це в бонус http://www.flickr.com/photos/cab_intheredhat/6776791026/#

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #215 : 13:57, 19 Жовтня 2012 »

функції мого спалаху мають троха ширші можливості ніж тільки зміни "потужності" але думаю безглуздо розписувати їх всіх знавцю матчасті.

толку з тих троха ширших можливостей, якшо без додаткових пристроїв твій спалах може працювати лиш на камері, тобто валити або в лоб або ше в стелю-стіни, якшо розвернути голову. От і всі можливості.

Кенон в космос не беруть, його хіба болотами носити  crazy

І аперкотом п’ятнична фотографія Smiley

* nikon-mm.jpg (40.46 Кб - завантажено 552 раз.)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #216 : 15:43, 21 Жовтня 2012 »

толку з тих троха ширших можливостей, якшо без додаткових пристроїв твій спалах може працювати лиш на камері, тобто валити або в лоб або ше в стелю-стіни, якшо розвернути голову. От і всі можливості.
Стас я так поняв шо ти перечислив усі можливості виносних спалахів від нікона, ну шо скажеш - пєчалька, хоча чому дивуваватись це ж нікон crazy
як на мене то показник шо кеноновська апаратура працює навіть в болоті, а от на шару надана апаратура від нікона ,для НАСА, працює в стерильних умовах, разом іншими виробниками, просто нікон доплачує за фото Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #217 : 19:53, 21 Жовтня 2012 »

Нема конкретної відповіді — одні бесіди про доплати-відкати Smiley тому ше разок напишу: при однаковій ціні в нікона завжди буде на один спалах більше, причому ше й з більшим функціоналом.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #218 : 18:02, 12 Листопада 2012 »

Що Панове скажуть за цей фотоапарат для фото-любителя ?

І порадьте,будь-ласка, файну мильничку за ціною до тисячі гривень. Дякую.

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #219 : 18:31, 12 Листопада 2012 »

Що Панове скажуть за цей фотоапарат для фото-любителя ?

І порадьте,будь-ласка, файну мильничку за ціною до тисячі гривень. Дякую.

Для чого такий ЛЮБИТЕЛЮ? Любителю досить мильницi, перепрошую, але я давно фанат Casio Exilim , бiльше 10-ти рокiв. Надiйнiсть+якiсть на висотi (звичайно для любителя, зеркалка це все ж iнше)

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #220 : 20:38, 12 Листопада 2012 »

Що Панове скажуть за цей фотоапарат для фото-любителя?

Практично за ті ж  гроші раджу взяти:

1. Кращий варіант: PowerShot S100 Black — при тих же 12 Мп матриця набагато більша 1/1.7".
2. Ше кращий варіант: Nikon Coolpix P7100 — мегапікселів лише 10, але при розмірі матриці 1/1.7" це тільки плюс. Рік тому я купив Nikon Coolpix P7000, бо тоді P7100 був задорогий. Тепер би взяв P7100.
3. Найкращий варіант: пошукати вживану зеркалку.

І порадьте,будь-ласка, файну мильничку за ціною до тисячі гривень. Дякую.

Canon.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #221 : 20:44, 12 Листопада 2012 »

Canon

відколи радиш іншим православну кантору? crazy

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #222 : 20:51, 12 Листопада 2012 »

Не мала терпіння і написала в одному повідомленні. То окремі питання. Перше - не мені. Я почитала всі повідомлення цієї теми. Хочу знати відгуки людей,що розуміються в цій справі.

А мені конкретно треба простенький цифровичок, бо мій мильничок-самсунг s630 після активної 5-и річної праці вже зіграв.   Вперше чую про Casio Exilim. wall  Ця модель мені подобається. І чи через розетку не переплачуєш?
А інших яких фірм ще є добрі?






Time is not on your side.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #223 : 22:47, 12 Листопада 2012 »

відколи радиш іншим православну кантору? crazy

бюджетні мильниці у нікона справді слабонькі
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #224 : 23:06, 12 Листопада 2012 »

мильниці зараз всі більш-менш однакові. тут вже ціна більше залежить від рюшиків - там відео в фулХД знімати, чи гламур якись чи ще щось.
ультразуми - фтопку. ті фокусні відстані простому любителю до одного місця, а оптика на ультразумах дорога, але працює гірше.
тому я б радив вибирати по зовнішньому вигляду і з зумом 3х, ну 4х-5х теж можна, якщо дуже подобається.
ну й там ціна далеко не тисяча, а більше трьох wink3
мені подобаеться кенонівська серія іксус - самі дешеві варіанти там не сильно дорожче тисячі, хоча й серія А теж має непогані варіанти
с100, чи більш дешевий с95 дуже непогані, але імхо тих грошей не варті, тоді вже краще трішки домазати і взяти якись олімпус 4/3. хоча тих, що близько 3 коштують зараз не бачу в наявності. а у панасоніка чи нікона ціни на ці камери йдуть вже від 4 тис.


Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Сторінок: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF