Косів: форум міста та району
23:42, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Canon чи Nikon?
Canon - 5 (45.5%)
Nikon - 4 (36.4%)
Фед! - 2 (18.2%)
Всього голосів: 11

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 18 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Canon чи Nikon?  (Прочитано 201532 раз)
sumen
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 23


« Відповідь #15 : 17:30, 06 Лютого 2012 »

ну я експерт більше в мильницях, то фанат звісно кенона - дешевше, більший вибір і якісніше! (ІМХО)

в мене зараз Canon PowerShot SX210 IS то файно - раніше був 610 шот то відслужив 4 роки ок ок ок

А що сталося з 610-м? Якщо він ще є, я би купив на запчастини...
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #16 : 17:40, 06 Лютого 2012 »

Canon 5D2 наразі найкращий повноматричний апарат у своїй ціновій категорії  good

А всі нові кропи (фотоапарати з матрицями меншими 36×24 мм) шо в Кенона шо Нікона практично однакові.

Тут не згідний Smiley В Нікона більший вибір оптики, тому шо навіть на нові тушки можна покласти наразі недорогу але професійну 20-ти річну оптику.  А Кенон відкинув цілий пласт своєї старої лінійки увівши в систему новий байонет.
за пятак згідний, його нікон ще не догнав, відео і показники по шумах в камерах нижчих класами в Кенона все одно кращі. і на рахунок оптики вибач але я не згідний. На кенон лягає вся лінійка оптики система ЕОС яку виготовляють з 80-х років коли закінчили виготовляти ФД серію (це два різних періоди фотографії) Кенон дивився впереднабагато дальше як тактики Нікона. І тут головний аргумент, все працює на теперішніх апаратах і автофокус і все решта. А що у Нікона??? ...лінза на байонет сяде, і що далі є "отвьортка" нема "отвьортки", моторизований - немоторизований, ціна?. Нвіть якщо через перехідник поставити різбовий на ніконі не буде "бескінесності"  - треба переточувати хвостовик. ...а те що у Нікона у першого з"явилось відео на 90-му... ну, поспішили мальок. інакше я не можу сказати. Хотіли "ринок" взяти. Нажаль зараз цей спір покии що не актувльний.
Щке скажіть що Нікон швидший (поняття швидкості виношу в чисто для теорії) Пятак і рівносильний Нікон - пятак - 21 м.п. - Д700 12 м.п. 4,5 проти 5 кадрів чи шось таке. Завантажте в однакові авто  1 тонну і 2 тонни -  хто швидший? Об"єми інформації різні.
і в принципі ця холівар ніяк не впливає на якість фото - порівняйте Хассель з Кеноном чи Ніконом якщо споритие про якість. Це фоцики для  повсякденного вжитку , а таке має бути зручне, дешеве (відносно), унівесальне і давати відносно нормальний результат, що ще треба?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #17 : 18:00, 06 Лютого 2012 »

... вкраденого спеціально в туриста, який приїхав в СССР!

а ще багато хвалять лінзи і фоти особливо русіш Зеніт, а суть та, що це трофейні технології від німецьких фашистів (лол)  crazy
Ти б хоч Вiкi почитав, перед тим як таку пургу гнати wall
Leica>харкiвський ФЭД(1934!!!)>Зоркий>Зенит. На ФЭД чесно купили лiцензiю, все законно. А от далi- пicля вiйни "приватизували" станки, ну нормально, а шо , технологiя вже давно була

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #18 : 18:02, 06 Лютого 2012 »

Ти б хоч Вiкi почитав, перед тим як таку пургу гнати wall

ага, а вікі в нас тепер ппц авторитет rofl

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #19 : 18:27, 06 Лютого 2012 »

і в принципі ця холівар ніяк не впливає на якість фото - порівняйте Хассель з Кеноном чи Ніконом якщо споритие про якість. Це фоцики для  повсякденного вжитку , а таке має бути зручне, дешеве (відносно), унівесальне і давати відносно нормальний результат, що ще треба?
Ну на кожен день і цифрової мильниці вистачає, бо зараз бачу всі купують дзеркалки і знімають в авторежимі, не розуміючи шо таке діафрагма, витримка чи якесь там ісо Smiley

А з викруткою все просто: є вона в камері, можна брати старі лінзи, нема — купуєш нові лінзи з мотором.

Також Нікон крім фотоапаратів виробляє телескопи, біноклі — варить оптику вже купу років. Та навіть в космос беруть Нікон Smiley
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #20 : 18:42, 06 Лютого 2012 »

Ну на кожен день і цифрової мильниці вистачає, бо зараз бачу всі купують дзеркалки і знімають в авторежимі, не розуміючи шо таке діафрагма, витримка чи якесь там ісо Smiley

це взагалі окрема тема - про це варто написати статтю))) а то як в анекдоті -

ці фотоапарати називають зеркалками - бо люди себе в зеркалах фоторафують  crazy
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #21 : 18:45, 06 Лютого 2012 »

А що сталося з 610-м? Якщо він ще є, я би купив на запчастини...

в мене він є, там походу або вже втомився об'єктив (відома помилка об'єктивів під назвою "е18", або просто пилюка туди попала, а ремонтувати я вже не хотів, бо він своє чесно відслужив!

тобто він навіть іноді фоткає, або явно трабли з об'єктивом  Smiley
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #22 : 18:56, 06 Лютого 2012 »

Ну на кожен день і цифрової мильниці вистачає, бо зараз бачу всі купують дзеркалки і знімають в авторежимі, не розуміючи шо таке діафрагма, витримка чи якесь там ісо Smiley
дзеркалка на автоматі робить якісніші знімки, ніж мильниця в будь-якому режимі, що авто, що руками.
про художню цінність мовчим, бо то тема іншого холівару

Також Нікон крім фотоапаратів виробляє телескопи, біноклі — варить оптику вже купу років. Та навіть в космос беруть Нікон Smiley
кенон теж багато чого виготовляє, і для космосу теж, але до "я на писаному камені, а оте далеко за моєю спиною - говерла" це не має ніякого відношення.

пс

ПЕНТАКС! ПЕНТАКС!

ппс

зараз ще можна знайти НОВІ камери київ СФ, під ніконівський байонет за смішні гроші(десь 200 баксів), що виготовлені на заводі арсенал, куди просто перевезли після війни завод  з німеччини(наче цейса, але не певен в уьому)

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #23 : 19:02, 06 Лютого 2012 »

При нормальному освітленні особливої різниці в якості немає, а от при поганому — звичайно. І тут якраз треба трохи покрутити налаштування, а не в автоматі валити спалахом у лоб.
Кенон виготовляє багато принтерів Smiley

Відео в Кенона полюбому краще, а про шуми ше можна сперечатись. Але це таке, для любителів роздивлятись 100% кропи на моніторі, на видрукуваній фотографії шумів не побачиш.

Щке скажіть що Нікон швидший (поняття швидкості виношу в чисто для теорії) Пятак і рівносильний Нікон - пятак - 21 м.п. - Д700 12 м.п. 4,5 проти 5 кадрів чи шось таке. Завантажте в однакові авто  1 тонну і 2 тонни -  хто швидший? Об"єми інформації різні.

Скажу шо в Нікона швидший, точніший і ціпкіший автофокус, бо коли ціляєш в око а різким виходить вухо то це, як не як, важливо wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #24 : 20:37, 06 Лютого 2012 »

відповідь на Canon чи Nikon? дайте самі коли найдете у  Nikon аналог Canon EOS 5D Mark II

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #25 : 21:52, 06 Лютого 2012 »

Nikon D3s Smiley
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #26 : 22:06, 06 Лютого 2012 »


Скажу шо в Нікона швидший, точніший і ціпкіший автофокус, бо коли ціляєш в око а різким виходить вухо то це, як не як, важливо wink3
негодую!
в порівнянні з яким кеноном? я он з л-кою з юсм поклацав трохи, так там і швидко і точно і різко і всяка фігня. правда й дорого.
щоправда ніконським склом такого рівня я не користувався, але просто в кенона огріхів не зловив - куди вже краще?
При нормальному освітленні особливої різниці в якості немає, а от при поганому — звичайно. І тут якраз треба трохи покрутити налаштування, а не в автоматі валити спалахом у лоб.
там де мильниця буде лупити спалахом в лоб, дзеркалка витягне все без спалаху, та й автоматом з норм спалахом на дзеркалці теж непогано знямає.
ну й саме головне - більшість сучасних мильниць з мікроскопічними сенсорами та овер10Мп шумлять страшно навіть при хорошому освітленні. дивився фотографії родичів з туреччини - вдень, на палючому сонці все яскраве-яскраве, а шуми дикі. при цьому це видно без фотоонаністичного перегляду під мікроскопом, просто дивився фото на домашньому компі(1680х1050), а там шуми - жах. і то була далеко не сама погана мильниця.

класна штука 3/4, але поки-що по грошам вони дорожче простих дзеркалок, і тому жаба давить. хай подешевшають трохи і можна брати

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #27 : 22:15, 06 Лютого 2012 »

за одинакові гроші шо ліпше, Canon EOS 5D Mark II + Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM + пару бочок Velkopopovický Kozel в Празі чи Nikon D3s "тушка"?
то Canon чи Nikon? Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #28 : 22:29, 06 Лютого 2012 »

 Nikon D700

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #29 : 22:37, 06 Лютого 2012 »

Nikon D700
я говорю про аналог  Canon EOS 5D Mark II а не гівнєк за купу грошей з "кропнутою матрицею"

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 18 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF