Косів: форум міста та району
03:02, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Проблеми міста Косів  (Прочитано 46874 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #30 : 21:03, 03 Квітня 2012 »

ТОП 10 вулиць міста КОСІВ з найгіршим дорожнім покриттям

пров. Зелений не брав, бо спочатку хочу про більші вулиці написати
по провулку Зеленому проживає більша кількість людей ніж на багатьох вулицях з топу, а ше через відсутність "лівньовок" по провулку страждає дорожнє покриття вул Незалежності

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #31 : 21:25, 03 Квітня 2012 »

по провулку Зеленому проживає більша кількість людей ніж на багатьох вулицях з топу, а ше через відсутність "лівньовок" по провулку страждає дорожнє покриття вул Незалежності

згідний, я теж вже про це подумав довжина коротка, але центр і багатоповерхівки

П.С. До речі перекопали через газ чи воду (більш-менш) нормальний як для Косова асфальт на Гоголя біля гуртожитку інституту

хочеться думати, що його відновлять хоч в тому вигляді шо був  Smiley

а перекопали так метрів 100 і ше не кінець  Sad
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #32 : 22:28, 03 Квітня 2012 »

з "куцьким мостом" вже зав'язали

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #33 : 22:57, 03 Квітня 2012 »

з "куцьким мостом" вже зав'язали

так, я теж помітив - буду писати, а тому шо біля податкової мості дірка на тротуарі - тре латати
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #34 : 23:07, 03 Квітня 2012 »

я видів проект мосту файний такий з освітленням . може верх має робити друга бригада . надіюсь на то .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #35 : 13:10, 06 Квітня 2012 »

Народ,сил нема вже терпіти це хамство.З приходом весни знову почалось масове спалення листя.Косів затягує смогом,а гуцулики підкидають до ватер все більше.Пропоную боротись з неуками та забруднювачами навколишнього середовища разом.Хто знає,яким є порядок звертання в компетентні органи щодо з питань забруднення навколишнього середовища прошу відписати.Не варто залишатись осторонь цієї проблеми,адже ділянку можна відгородити,але , на жаль, повітря для всіх одне.
http://inter.ua/uk/video/episode/faces_utro/2011/09/29/szhugaemoe_listya
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #36 : 14:28, 06 Квітня 2012 »

про спалення листя підтримую на всі 100500

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #37 : 18:45, 06 Квітня 2012 »

Народ,сил нема вже терпіти це хамство.З приходом весни знову почалось масове спалення листя.Косів затягує смогом,а гуцулики підкидають до ватер все більше.Пропоную боротись з неуками та забруднювачами навколишнього середовища разом.Хто знає,яким є порядок звертання в компетентні органи щодо з питань забруднення навколишнього середовища прошу відписати.Не варто залишатись осторонь цієї проблеми,адже ділянку можна відгородити,але , на жаль, повітря для всіх одне.
http://inter.ua/uk/video/episode/faces_utro/2011/09/29/szhugaemoe_listya


Якшо тобі так шкодить те листя шо палить сусід, можеш піти і прямо йому це сказати по принципу добросусідства. Не слухається, маєш номер прокурора =),то подзвони йому.

Якшо це разово, дзвони в міліцію або СЕС, якшо це систематично, треба йти писати заяву в міліцію/СЕС/міську раду. Заява на ім"я начальника у письмовій формі. У зверненні має бути зазначено прізвище,  ім'я,  по батькові, місце  проживання громадянина,  викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Можеш зафіксувати факт спалення листя за допомогою фото/відео, якшо ти так хочеш шоб сусід попав на файну суму гривень. Можна заяву писати від  свого імені або від групи людей (наприклад інших сусідів яким це теж не подобається).
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #38 : 19:07, 06 Квітня 2012 »

Сьогодні на стадіоні перед СШ №2 стояв смог - АТК позбувалось листя.За 50 метрів від багаття діти грали в футбол на уроці фіз-ри.Без коментарів.десь на днях скину фотки.
Якшо тобі так шкодить те листя шо палить сусід, можеш піти і прямо йому це сказати по принципу добросусідства. Не слухається, маєш номер прокурора =),то подзвони йому.


Без умовного стану.Шкодить і тобі,і мені,і всім навколишнім.Ще півбідово гілки - куди їх дівати.А листя ж може бути чудовою основою для компосту,і приносити лише користь,а не таку серйозну шкоду для довкілля.Дякую за пораду.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #39 : 19:40, 06 Квітня 2012 »

пожежі по всьому місту - Косів в тумані
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #40 : 19:58, 06 Квітня 2012 »

Сьогодні на стадіоні перед СШ №2 стояв смог - АТК позбувалось листя.За 50 метрів від багаття діти грали в футбол на уроці фіз-ри.Без коментарів.десь на днях скину фотки. Без умовного стану.Шкодить і тобі,і мені,і всім навколишнім.Ще півбідово гілки - куди їх дівати.А листя ж може бути чудовою основою для компосту,і приносити лише користь,а не таку серйозну шкоду для довкілля.Дякую за пораду.

Бачив я сьогодні як палили біля АТК траву.

Якшо чесно то мені це все про спалювання листя нагадує страшні байки які роздувають люди, яким це вигідно. Ще нічого не доказано про шкідливість листя, хтось ше помирав від диму зі спалювання листя ? Та напевне ніхто! Напевне більше людей померло від сміху чи сексу, чим від цього диму.

Спалювання листя можна вважати як елемент великої екологічної проблеми усього світу, а не як одноособовий елемент який може спричинити загибель людей.

На вашому місті пане borrowed і ЖБП більше переживав за ситуацію з "саркофагом" на ЧАЕС, сміттям у водоймах, масовим вирізуванням наших лісів, забруднення грунтових вод, та ситуацію з Калушем, урановими шахтами на Коломийщині і т.д., а не про дим від листя.

Якшо Ви хочете боротися за викорінення цього "зла" (спалювання листя), беріть фотоапарат, дільничого міліціонера і депутата міськ ради і вперед.


Особисто я до цього питання ставлюсь прямолінійно, але листя з подвір"я завжди збираю і олпачую за їх вивіз на сміттєзвалище комунальниками.


-------------


Доречі для as-tar'а є велика кількість матеріалу яку можна опублікувати в газеті. Думаю тут перш за все можна жирним шрифтом випустити повідомлення в газеті з попередженням громадян про адміністративну відповідальність за спалювання листя, потім описати проблему і наслідки які виникають, потім взяти інтерв"ю в представників влади. Написати нотатку, що робити, якщо сусід порушує закон =)

-------------

Доречі, якшо хтось зібрався писати заяву до суду, надам Вам підстави для позивання.

Стаття 103 Земельного Кодексу України.

Зміст добросусідства

     1. Власники та  землекористувачі  земельних  ділянок  повинні
обирати  такі способи використання земельних ділянок відповідно до
їх цільового призначення,  при яких  власникам,  землекористувачам
сусідніх   земельних   ділянок  завдається  найменше  незручностей
(затінення,  задимлення,  неприємні  запахи,  шумове   забруднення
тощо).

Стаття 104. Попередження шкідливого впливу на сусідню
                 земельну ділянку

     Власники та   землекористувачі   земельних   ділянок   можуть
вимагати припинення  діяльності  на  сусідній  земельній  ділянці,
здійснення  якої  може  призвести до шкідливого впливу на здоров'я
людей, тварин, на повітря
, земельні ділянки та інше.


-----------------------------

відповідальність

Стаття 77-1 КУпАП. Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Це так для інформації:
Прийняття Закону України «Про внесення зміни до статті 77і Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків» спонукала ситуація, що виникла на території держави. Практично в усіх регіонах значно почастішали випадки спалювання сухої рослинності і насамперед стерні та решток соломи. Такі дії призводять до забруднення повітря продуктами горіння, пошкодження лісосмуг, лісів, унікальної заповідної рослинності, завдають значної шкоди якісному стану ґрунтів.

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #41 : 20:19, 06 Квітня 2012 »

Доречі, знайшов дуже цікавий пункт:

Об'єктивна сторона полягає у вчиненні дій, спрямованих на випалювання сухої природної рослинності або її залишків без відповідного дозволу або з порушенням умов такого дозволу, а також у невиконанні посадовими особами своїх обов'язків щодо своєчасного гасіння випалювання сухої рослинності або її залишків.
Випалювання сухої рослинності або її залишків допускається лише в разі господарської необхідності за відповідним дозволом територіальних органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів. У випадку отримання такого дозволу особа, що здійснює відповідні дії з випалювання, повинна дотримуватися умов, зазначених у дозволі та які визначаються нормативно-правовими актами, що регулюють правила пожежної безпеки у лісі та охорону лісу і навколишнього природного середовища.

Виходить, що якшо Ви бачите, що палять траву чи листя, можете викликати МНС, їх обов"язком є гасіння трави яка горить. Порушення цієї умови тягне відповідальність МНСників )) Так що пробуйте дзвонити )
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #42 : 20:33, 06 Квітня 2012 »

та це все писалось 100 разів і в березневому номері КП теж

поки не почнуть штрафувати - ніц не зміниться - а штрафувати не почнуть - бо тут всі сусіди і родичі і так далі і ніхто в Косові не хоче собі наживати ворогів
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #43 : 21:09, 06 Квітня 2012 »

А я кінньми переорюю листя

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #44 : 22:32, 06 Квітня 2012 »

та це все писалось 100 разів і в березневому номері КП теж
... Тарас не гони. Стаття! Яка стаття??? Більше схоже на міні реферат двієчника, в якому наведені статистичні дані перекатані з другого джерела і поставлене свої ініціали-- Леонід Процюк-- Хі-Хі-- Музикант- Комуніст, а від так бравий націоналіст та ще й еколог rofl sarcastic_hand
 Ця стаття- це пуста трата сторінки газети. Дані то добре, але було б цікавіше почитати, як експерт-еколог до того ж житель нашого міста на своєму досвіді утилізує листя і траву, а також вставити фото компостної ями + квітників з грунтом з листя, а ще можливо наш герой приучив до такого доброго діла всю свою вулицю чи просто забирає в них траву і має з того добрива до клумби. Бо писати таку статистику то гуд, але власний приклад ще кращий(тут уже би редактор міг поцікавитись чи ба слова не розходяться з ділом).
 Я проти спалювання трави і листя, але це в теорії... а по факту:
1. Дома газон. Скошену траву виношу сусіду в ставок(він сам просить. товстолобу на корм)
2. Я живу на північ від Gоролі. Там той схил від Олі і аж до мене... в такому стані, що можна фільми-страхіття знімати- трава не кошена, а дерева позаростали гіллям в землю(там 100% є власники, але їхтам ніколи не побачиш). Сусіди, які там ближче живуть кожного року збирають свіжий урожай змій(вони полюбляють таку травичку), але палити траву бояться бо, як загориться то вже й не потушиш. Біля мене 2 такі ділянки, що до них газди показуються 1 раз на рік. І коли вони там роблять порядок- палять траву то я ніби за Sad. Проблема не в тому, що палять, а втому, що не косять...
3. Я вже писав про толоку на своїй вулиці де ми прибирали горбок за який сперечаються 2 сусіди. То з чистою совістю скажу, що там також палили траву...
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF