Косів: форум міста та району
12:07, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Відгуки про відпочинок у Карпатах  (Прочитано 16075 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« : 21:45, 24 Січня 2012 »

Переписувався з ALLA і її дивує чого її відгук про відпочинок в Косові затерли(мене в принципі теж). Хіба, що це оплачувана реклама, але ж форум і існує, щоб на ньому можна було висловити свою думку, а в цьому випадку відгук. ЇЇ відгук всеодно гуляє інтернетомhttp://www.turpravda.com/ur/kosov/Guculka_Ksenja-h34762-r64013.html#photo=180492 Ми б мали навпаки в таких людей(туристів) цікавитись чим їх у Косів привабити...Huh?


До речі рік тому на форумі було аж 228 користувачів. Я того не застав, але тепер таке рідкість Всезнайко
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 11:16, 25 Січня 2012 »

Реклама оплачена, замовник попросив видалити і взагалі закрити коментування до садиби. Але листа Алли я передам власнику так шо він не залишиться без уваги.

Насправді, мені це теж не подобається, бо відгуки позитивні чи негативні перевірити важко. Туристів у нас небагато а тут ше й відгуками їх відлякують. Як би це правильно зробити?
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #2 : 11:32, 25 Січня 2012 »

І тут тож важко не погодитись, але щодо Али то мене привернуло те, що вона вже не в Косові, а регулярно заходить на форум, а ще вона була на нашій гуртовій колядці плюс один!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #3 : 13:48, 25 Січня 2012 »

Реклама оплачена, замовник попросив видалити і взагалі закрити коментування до садиби. Але листа Алли я передам власнику так шо він не залишиться без уваги.

Насправді, мені це теж не подобається, бо відгуки позитивні чи негативні перевірити важко. Туристів у нас небагато а тут ше й відгуками їх відлякують. Як би це правильно зробити?
Нiц не зрозумiв. Реклама оплачена й власник може закрити коменти. Це все правильно (раз оплачена). А от чого Алла в другiй темi не може висловити свою точку зору? Форум же власник садиби не купив? Я завжди читаю негативнi вiдклики (на форумах фiрм що щось продають або про них) й беру до уваги, при двох умовах: аргументовано i не анонiмно. А якщо так же аргументовано буде вiдповiдь власника садиби- це лиш плюс власнику. А от якщо "закрити коменти"- то мiнус.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #4 : 13:59, 25 Січня 2012 »

Нiц не зрозумiв. Реклама оплачена й власник може закрити коменти. Це все правильно (раз оплачена). А от чого Алла в другiй темi не може висловити свою точку зору? Форум же власник садиби не купив? Я завжди читаю негативнi вiдклики (на форумах фiрм що щось продають або про них) й беру до уваги, при двох умовах: аргументовано i не анонiмно. А якщо так же аргументовано буде вiдповiдь власника садиби- це лиш плюс власнику. А от якщо "закрити коменти"- то мiнус.

який сенс купувати оголошення на форумі в одній темі, якшо рядом в іншій можуть його зговнити? - це для рекламодавців не фист приваблива перспектива.

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #5 : 14:59, 25 Січня 2012 »

який сенс купувати оголошення на форумі в одній темі, якшо рядом в іншій можуть його зговнити? - це для рекламодавців не фист приваблива перспектива.
А це хiба одне й те ж саме? Оголошення дають платнi на сайтi а форум все ж трошки iнше, хоча вiдгуки й можна там залишати.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #6 : 15:01, 25 Січня 2012 »

А це хiба одне й те ж саме? Оголошення дають платнi на сайтi а форум все ж трошки iнше.


це іде пакетом, шо не ясно?

Born stupied? Try again!
alla
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 13


« Відповідь #7 : 22:25, 25 Січня 2012 »

Какие страсти! А Вы считаете лучше, если турист не имеет возможности ознакомиться с отзывами? В век информационных технологий турист будет искать возможности ознакомиться с любыми отзывами и вправе сам решать, где позитив, а где негатив.
Я так понимаю, что власник купил рекламу и он диктует условия. Но он же не может купить все информационное пространство. Власник садыбы даже не пытается что то написать в свое оправдание и аргументированно довести, что он прав, а все туристы - .....!  Ему же вести и дальше такой нелегкий бизнес и он должен быть не только "собирателем денег", но и хорошим психологом, уметь работать с людьми. Этому надо учиться.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #8 : 22:48, 25 Січня 2012 »

Какие страсти! А Вы считаете лучше, если турист не имеет возможности ознакомиться с отзывами? В век информационных технологий турист будет искать возможности ознакомиться с любыми отзывами и вправе сам решать, где позитив, а где негатив.
Я так понимаю, что власник купил рекламу и он диктует условия. Но он же не может купить все информационное пространство. Власник садыбы даже не пытается что то написать в свое оправдание и аргументированно довести, что он прав, а все туристы - .....!  Ему же вести и дальше такой нелегкий бизнес и он должен быть не только "собирателем денег", но и хорошим психологом, уметь работать с людьми. Этому надо учиться.
Ну собственно я именно об этом и... Мне это близко, только в плане Финляндии, там "зеленый туризм" малость (или не малость) популярнеее чем в Карпатах. И с людьми там работают...

alla
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 13


« Відповідь #9 : 08:23, 26 Січня 2012 »

"Зеленый туризм" и в Карпатах очень популярен. Я увлеклась таким видом отдыха еще в 2004 году, была во многих местах Прикарпатья и Закарпатья (просто в одно место стараемся не ездить, а понравившие места стараюсь разрекламировать и посоветовать). Так вот сейчас на это "рынок" заходят люди, которые думают, что построив котедж, больше ничего не надо делать, турист будет отдавать деньги и так с удовольствием. Но так не бывает. Даже элементарное научится готовить национальные блюда (именно национальные, характерные для этого региона) вкусно, нет желания или умения, не знаю. На вопрос, можно ли испечь какие то сладости (я знаю, что в Косиве многие хозяйки очень вкусно готовят и вкусно пекут), я получила ответ, что нет времени и все можно купить в магазине. Я очень надеюсь, что власник садыбы учтет все и исправит свои ошибки, научится работать с людьми и уважать своих гостей. А вообще Косив очень нравится, за 4 дня стал родным и близким, с удовольствием вспоминаем время, проведенное на Рождество в Косиве.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #10 : 11:57, 26 Січня 2012 »

Впевнений,що людина має повне право залишити свій відгук на форумі.
Стираючи негативні відгуки, ми косівському зеленому туризму не допоможемо,а тільки нашкодимо.Бо канал зворотнього зв"язку - запорука стабільного існування системи.
На рахунок конкретного випадку:зрозуміло,що всім неможливо догодити,але дати аргументовані відповіді на представлені претензіі на місці власника садиби я би обов"язково попробував.А як ні - то хоча б зробити правильні висновки,щоб надалі відгуки були б тільки протилежні за змістом.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 12:14, 26 Січня 2012 »

Ну бачиш тут власник вирішив нічого не пояснювати, а просто видалити коментар

Добро, надалі на форумі нічого видалятись не буде (хіба неаргументовані коментарі з 2-3 слів).
Додатково на сторінку кожної садиби добавлено кнопки голосування та коментування в соц. мережі, які вже ніхто видалити не зможе.


Подяка пані Аллі, сподіваюсь цей випадок не змінить ваших назагал хороших вражень про Косів і ви ще не раз приїдете до нас Smiley

* comments.jpg (36.09 Кб - завантажено 819 раз.)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #12 : 12:18, 26 Січня 2012 »

Дуже правильне рішення...
alla
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 13


« Відповідь #13 : 19:00, 26 Січня 2012 »

Всем СПАСИБО за понимание. Очень тронута, что меня все правильно поняли.  Конечно, у нас остались самые лучшие воспоминания об отдыхе и мы обязательно приедем еще в Косив, только перед поездкой буду просить у Вас помощи и совета в поиске жилья. Надеюсь, что в следующем году на Рождество на групповую коляду уже соберется намного больше народу и дольше будут звучат колядки. Постоянно просматриваю форум, все жду, может появится больше фото: много ведь же фотографировали!
Еще раз всем СПАСИБО.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #14 : 19:30, 26 Січня 2012 »

Приїжджайте,щось порадимо drinks
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF