Косів: форум міста та району
09:49, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: МТС-UA  (Прочитано 17957 раз)
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« : 14:14, 22 Січня 2012 »

Любителям халяви.зареєструйте свій емейл і отримайте 5 грн на бонусний рахунок http://www.mts.com.ua/ukr/gift_for_email.php

Кому треба поповнити мтс то звертайтеся до мене,я можу поповнити дешевше наприклад я вам скидаю 10 грн а ви мені повертаєте 8 грн але на київстар або на вебмані і ще можна на картку приватбанку
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #1 : 11:00, 23 Січня 2012 »

Любителям халяви.зареєструйте свій емейл і отримайте 5 грн на бонусний рахунок http://www.mts.com.ua/ukr/gift_for_email.php


В мене халява не проканала Sad
Зареєструвала, відправила, потім ще купу смс і в результаті 0. Ще варіант, що щось не правильно зробила.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #2 : 14:08, 23 Січня 2012 »

там пише шо на протязі тижня треба чекати
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #3 : 14:18, 23 Січня 2012 »

скажете через скільки часу вам на пошту почне спам приходити, ок? crazy

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 14:57, 23 Січня 2012 »

скажете через скільки часу вам на пошту почне спам приходити, ок? crazy
Там ще й телефон свiтити, так що спам буде й туди й туди.
Люди! Та майте ж розум! wall

TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #5 : 20:35, 23 Січня 2012 »

Люди які мають розум,то зареєструють собі лєву пошту і спам їм по
барабану буде Всезнайко
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #6 : 21:20, 23 Січня 2012 »

та який нах спам.
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #7 : 16:32, 25 Січня 2012 »

там пише шо на протязі тижня треба чекати
Таки не розвод Smiley  Дивно, та вчора вечером на рах. прийшло 5грн.
Спаму на пошту ще не було, побачимо.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 19:12, 25 Січня 2012 »

не знаю чи це якось пов"язано але до мене звернулось близько 10-ти людей з проблемою блокування оператором їхніх пакетів, взвязку "з незаконним вокористанням трафіку" пакети купувались в різних торгових точках, я проблему з розблокуванням рішив через "марчендайзера" але це займало близько двох тижнів зато безкоштовно. такшо при винекненні такої проблеми після отримання шарових п"яти гривень ви знаєте куди звернутись Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #9 : 23:12, 25 Січня 2012 »

Взвязку "з незаконним вокористанням трафіку"- це є накрутка,фрод твої друзі напевно зливали трафік з безлімітних козлостаровських контрактних номерів от і попалились,а акцію подарунок 5 грн проводить офіційно компанія МТС такщо тут все чисто
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #10 : 00:01, 26 Січня 2012 »

2 TEODORUK
Давай в приват цей спам (хороший тест буде для тебе), ну не треба некомпетентних людей пiдставляти. Халява часом може мати право.., я так 8-й мiсяць вже KIS-2012 законно наприклад, але про проблеми BigFAN розказав навiть дуже скромно. Всю цю фiгню можно пробувати, маючи чуть навикiв, али швидше всьго вам буде дорога до BigFAN. О! Вiталя, ти десь напроти пов1сь рекламу цеi шняги великими буквами, а в себе маленькими рекламу про "розблокування при умовi купiвлi карточки 50 min". Як iдея? crazy

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #11 : 11:21, 26 Січня 2012 »

Нічо дивного нема, я ж здається викладав сайт де дають 50 євроцентів на скайп безплатно, я так 3 євро назбирав і нічо, гроші є, спаму на телефони нема, пройшло вже більше року. Так шо це нормальна практика роздавати бонуси, закордоном ше і не такі подарунки є.
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #12 : 13:18, 26 Січня 2012 »

Якісь ви тут перепужені стали,спаму як грані боїтеся,більше я нічим ділитись тут небуду,бо далі будете робити з мухи-слона...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 14:45, 26 Січня 2012 »

Нічо дивного нема, я ж здається викладав сайт де дають 50 євроцентів на скайп безплатно, я так 3 євро назбирав і нічо, гроші є, спаму на телефони нема, пройшло вже більше року. Так шо це нормальна практика роздавати бонуси, закордоном ше і не такі подарунки є.
Практика дiйсно нормальна, таке бувае, приблизно 50/50. Допустимо в того ж Касперського це досить цивилiзовано. А наприклад Ashampoo або Zentimo нiяким полiном не вбити. Можно звичайно щоразу лiву пошту, а от як з телефоном? Також завести лiвий? Можно й так, лиш треба щоб любителi халяви чiтко розумiли що вони роблять, бо я таких любителiв халяви замучився на халяву лiкувати wall

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #14 : 17:36, 26 Січня 2012 »

Взвязку "з незаконним вокористанням трафіку"- це є накрутка,фрод твої друзі напевно зливали трафік з безлімітних козлостаровських контрактних номерів от і попалились
не "мої друзі" а просто люди і половині з них далеко за п"ядисять і тому ця опція про яку ти пишеш"твої друзі напевно зливали трафік з безлімітних козлостаровських контрактних номерів от і попалились" думаю їм не доступна,  єдине шо вони вміють "зливати" це воду в унітазі

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF