Косів: форум міста та району
21:08, 25 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 22 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибори до Верховної Ради 2012 року  (Прочитано 224752 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #15 : 15:40, 20 Березня 2012 »

Та ні. І ти мене не правильно зрозумів. Просто і твого фільму і моєї "вирізки" замало, щоб за когось голосувати. Я ще не додивися до кінця, але не бачу нічого такого, щоб я підтримав Кличка, як політика!!! І не маю жодних претензій, якщо комусь він буде №1.
зі. невірю, що з того об"єднання буде щось путнє
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #16 : 15:53, 20 Березня 2012 »

давай ти додивишся фільм, а потім я напишу свої мотиви і тоді тобі буде зрозуміліше Smiley
зі. принаймні голоси розпорошувати не будуть

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #17 : 16:29, 20 Березня 2012 »

Та ні. І ти мене не правильно зрозумів. Просто і твого фільму і моєї "вирізки" замало, щоб за когось голосувати. Я ще не додивися до кінця, але не бачу нічого такого, щоб я підтримав Кличка, як політика!!! І не маю жодних претензій, якщо комусь він буде №1.
зі. невірю, що з того об"єднання буде щось путнє
Може хоть битися менше стануть  crazy

Я ще навіть не думала за вибори. Напевне знову не буду голосувати, мені ніяк не виходить на той час поїхати до Косова. Яник вже знову за другу російську заговорив.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #18 : 17:25, 20 Березня 2012 »

Яник вже знову за другу російську заговорив.


Я дуже сподіваюся, що це лише популізм або спроба замили очі Росії. Бо якщо до цього й справді дійде, то це кінець. Особливо “приємно”, що такі новини випливають майже відразу після дня народження (і смерті) Тараса Шевченка.
Україна тоне. А як відомо – коли корабель тоне, то треба валити. І якщо хто думає, що мовляв “пацюки тікають першими”, то мушу розчарувати – усі пацюки втекли ще в 90-х і побудували свою власну Україну в Канаді, США, Іспанії та інших країнах. Ті, хто залишились – не латали дірки в корпусі; не прибирали палубу; не зважали на наближення штормів. Вони просто пливли за течією й таки допливли до самого краю.

Маючи такий потужний лобістський центр, як Росія, російська мова в Україні й так завжди буде мати сильні позиції (особливо беручи до уваги, що Україна є частиною її інформаційного простору). А закріплення другої державної мови призведе до поступового витіснення української з усіх сфер життєдіяльності (оскільки Україна за роки незалежності не спромоглася ані захистити свій інформаційний простір від зовнішніх впливів, ані створити свою власну масову культуру). У гуманітарній сфері наша країна – калічна. Незалежність була шансом на виправлення. Але ми його не використали. Навіть навпаки – теперішня влада хоче законсервувати ситуацію й остаточно закріпити “завоювання русифікації” в Україні (навіть незважаючи на те, що російська вільно розвивається та ніяких утисків їй не чиниться).

Я не хочу жити в калічній країні.

Поки цей корабель ще не повністю потонув – я залишаюсь на його борту. Адже в силу своєї дитячої наївності я ще досі вірю в дива.

Та після того, як усе закінчиться, і ми відспіваємо небіжчика – Чекай на мене! Моя омріяна Канадо! Мій рідний Вінніпег і Торонто! Країна емігрантів і відставних моряків!

П.С. Ось що він говорив два роки тому


Автор © Сашко Мимрук
Посилання www.pravda.com.ua
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #19 : 20:19, 20 Березня 2012 »

Хм... В Канаду значить...
Що ви докопалися до мови? Все впираеться в економiку, а тут як вибори- зразу про мову. В Канадi, до речi, державна мова i не одна i не канадська (погуглiть). Й в купi европейських держав- також НЕ одна державна мова. Ну i що?Huh? Бережiть рiдну мову, не використовуйте суржик i т.д.- все буде добре. Шановне панство! Я вже 20 рокiв живу в СПб, в РФ, але мову забувати якось не збираюся. То чому ви вважаете, що хоч який закон заставить забути вас мову. Тодi вам точно в Канаду, вчити англо-французький суржик.

♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #20 : 20:35, 20 Березня 2012 »

Якщо приймуть (не дай Боже ) закон про двомовність українську просто витіснять . Скільки україномовних журналів, у кіоску майже нема . На рахунок Швейцарії що там чотири мови то це є конфедерація і швейцарської мови не існує .І також я щось не чув про канадську мову .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #21 : 20:43, 20 Березня 2012 »

2 Астар
Думаю, якщо б була можливість(реальна, а не лотерея, везучість або чорні схеми виїзду) то нас уже б було мільйонів з 30. В ту же Канаду виїхати практично не можливо фантастична ідея. Я б сам з сімєю дьорнув з нашого дурдому, а потім десь через років 10-15 казав, що я дуже сумую за Украйною.
Думаю, що нашу територію(завідомо не пишу державу) спасе тільки одне- закон. Щось по типу Кіотського, але буде він виплачуватись(штрафуватись) за ефективність використання землі. Нас будуть штрафувати до тих пір поки ми не навчимося господарювати або доки не вимрем з голоду.
А на рахунок того, що наш гарант говорив 2 роки тому... wall Що хтось колись вірив цьому зеку fuck
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #22 : 20:56, 20 Березня 2012 »

«Друга російська» — це козир, який можна вигідно розігрувати на кожних виборах. Тому цей закон ніколи не приймуть.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #23 : 21:25, 20 Березня 2012 »

мені найбільше актуальним в тексті Сашка Мимрука є про відсутність інформаційного простору та про відсутність української масової культури - тобто вона була в 90-х коли я виростав, а зараз її успішно знищує русифікація, яка називається гарно - "комерція"

і я готовий бути найгіршим україномовним виконавцем, серед багатьох, які суперові, а не одним з останніх україномовних, як зараз (наприклад в жанрі реп)

якось це погано звучить і не за таку країну мої діди воювали в лісах
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 21:34, 20 Березня 2012 »

Якщо приймуть (не дай Боже ) закон про двомовність українську просто витіснять . Скільки україномовних журналів, у кіоску майже нема . На рахунок Швейцарії що там чотири мови то це є конфедерація і швейцарської мови не існує .І також я щось не чув про канадську мову .
Нема н1 швейцарсько1 н1 канадсько1, ти правий. Я саме про це.

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #25 : 19:54, 27 Квітня 2012 »

цікаво чи є люди на форумі, які вірять в те, що вибухи в Дніпропетровську організовані не ПР з метою відвернення уваги від Тимошенко?
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #26 : 15:04, 29 Травня 2012 »

Свобода жжот!  Smiley

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 15:50, 29 Травня 2012 »

оце треш crazy

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #28 : 00:55, 06 Червня 2012 »

от ви мені скажіть за які такі "опозиційні" сили й... в... м.... голосувати які здали закон про мови?

чесно кажучи і досі не віриться в те що вчора відбулось в раді...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #29 : 01:13, 06 Червня 2012 »

Кличко онлі

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 22 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF