Косів: форум міста та району
03:05, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косів в телевізорі  (Прочитано 8016 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« : 23:01, 11 Жовтня 2011 »

Сьогодні на 1+1 в передачі ГРОШІ показували Косів(дорогу на Байку та інші об"єкти берегоукріплень)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #1 : 23:06, 11 Жовтня 2011 »

бачила...  Косів  стає "популярним"
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 23:29, 11 Жовтня 2011 »

та просто в 1+1 така політика - шо раз ми вам гроші заплатили на поїздку в Карпати, то привезіть хоч 4-5 сюжетів  crazy

бідні журналісти  Smiley ненавиджу телебачення  Smiley
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #3 : 17:55, 12 Жовтня 2011 »

та просто в 1+1 така політика - шо раз ми вам гроші заплатили на поїздку в Карпати, то привезіть хоч 4-5 сюжетів  crazy

бідні журналісти  Smiley ненавиджу телебачення  Smiley
Взагалі класна передача(ГРОШІ). Зарахунок таких передач і тримаю ТВ в хаті. А про бідних журналістів то ведучий цієї передачі для мене, як глядача, є позитивним прикладом журналістів в Україні. "Ненавидиш телебачення"- я пару зауважень написав на рахунок газети і всі рахують, що я злий і придирливий монстр, а тут редактор ненавидить роботу колег(повторюсь, але на мою думку журналістика і має бути такою. Для чого ж журналістам дають зброю, якщо вони не займають, якусь чітку позицію, а описують "цвіт папороті"). Тіко без злості сусідко
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 13:38, 13 Жовтня 2011 »

anv, в цій передачі також показують тільки те, що заказчик хоче почути. А "іншу сторону медалі" ніхто не показує.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #5 : 15:07, 13 Жовтня 2011 »

anv, в цій передачі також показують тільки те, що заказчик хоче почути. А "іншу сторону медалі" ніхто не показує.
Нічого страшного в тому не бачу. Просто мені подобається та сторона медалі, що й замовнику. І взагалі на мою думку все ж таки щось залежить від самих журналістів. Не всі ж будуть захищати оператора від охорони та стрибати під машину, що тебе переслідує. Але це вже не в тему. Просто написав, що був сюжет про Косів. Не думаю, що хтось смітив баблом, щоб то показували. Але був би радий, якщо б такі сюжети ще ширше розкручували. І не лише про Косів
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #6 : 09:58, 23 Жовтня 2011 »

До речі, цього тижня в передачі ГРОШІ показували про недобудовані мости на прикарпатті(правда на документах все вже ОК). І наші мости по 0.5сек показували(кутський і біля АТК). Цікаво вони теж уже добудовані по документах? І до слова Астар в якійсь мірі був правий...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 10:25, 23 Жовтня 2011 »

Ага, і Вишиванюка показували, який не знав куди пішли гроші і розказував про попередню владу.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #8 : 11:56, 24 Жовтня 2011 »

та просто в 1+1 така політика - шо раз ми вам гроші заплатили на поїздку в Карпати, то привезіть хоч 4-5 сюжетів  crazy

бідні журналісти  Smiley ненавиджу телебачення  Smiley
Що телебачення брудна справа це ясно, але конкретно в тій передачі я не бачив якоїсь реальної брехні. показали як реально "змиває" наші з вами бюджетні гроші, мости-примари, незаконно вивозиться гравій ітд.тп. я тут ніякого замовлення не бачу.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #9 : 12:56, 24 Жовтня 2011 »

Що телебачення брудна справа це ясно, але конкретно в тій передачі я не бачив якоїсь реальної брехні. показали як реально "змиває" наші з вами бюджетні гроші, мости-примари, незаконно вивозиться гравій ітд.тп. я тут ніякого замовлення не бачу.

я не говорив конкретно про цю передачу, я говорив загалом про телебачення, на фоні от ТВІ непогано виглядає
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF