Косів: форум міста та району
02:20, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 12 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косівчани в телевізорі  (Прочитано 143987 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« : 20:02, 30 Серпня 2011 »

http://novy.tv/video/3/121/19968.html

От це реклама Косова, ппц )
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #1 : 20:59, 30 Серпня 2011 »

http://novy.tv/video/3/121/19968.html

От це реклама Косова, ппц )

То не просто ппц. а повний ппц. Лібше б сказали що вони корінні жителі Воронежа. Зато весь світ знатиме, що Косів дибілами багатий. І що в нас є яма-басейн-мусорник де тусують "продвінуті", а не всяке "бичьйо" на площі. Надіюсь це хтось дивився з МОЗу і вони трахнуть головного, він Ілика, а той Гальку.
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #2 : 21:18, 30 Серпня 2011 »

http://novy.tv/video/3/121/19968.html

От це реклама Косова, ппц )

 oh oh oh  Істерика мисливець
жесть!  Indeed
То не просто ппц. а повний ппц.

 плюс один!

Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #3 : 21:25, 30 Серпня 2011 »

а це реальні косівські люди, чи мо просто статистів найняли да на фоні косова знімали?
а хлопчик реальний у є б а н, пардоньте за мою хранцузьку. думає, що нарядити маму в плаття з м'яса то круто.
але мені здається, що все то придумано режисером, а це лише клоуни, що грають свої дебільні ролі

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #4 : 22:05, 30 Серпня 2011 »

Та нє, то не актори, "головний герой" з 1 школи. А фотографом був наш ЧИЖ (vylyzya Franka).
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #5 : 23:12, 30 Серпня 2011 »

А поведінка Романа мені там найбільше сподобалась - і підхід зумів знайти, і пожартувати так як має бути! Оце я розумію! плюс один!

але однозначно такі сюжети про мешканців Косова аж ніяк не будуть приваблювати туристів Sad

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #6 : 23:36, 30 Серпня 2011 »

ой, я вас прошу)
хотіли люди знятись у програмі? - знялись і отримали від того кайф)
а Косову після "наших"  на "Укр. має талант" вже нічого не страшно)  crazy crazy crazy
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #7 : 00:44, 31 Серпня 2011 »

А поведінка Романа мені там найбільше сподобалась - і підхід зумів знайти, і пожартувати так як має бути! Оце я розумію! плюс один!

але однозначно такі сюжети про мешканців Косова аж ніяк не будуть приваблювати туристів Sad

... ага Роман фотограф там здався найбільш адекватним )
"бичьйо" хлопаки з площі тепер підуть до басейну шоб доказати герою програми свою продвінутость

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #8 : 09:39, 31 Серпня 2011 »

"бичьйо" хлопаки з площі тепер підуть до басейну шоб доказати герою програми свою продвінутость
Нашій владі всіх би таких продвінутих "жітілєй", як Роман. Ні лавочок не треба, ні басейн відбудовувати, люди всім задоволені. То лиш всяке бичьйо собі шукає немочі(лавочки і мусорники їм подавайте)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #9 : 10:41, 31 Серпня 2011 »

Проха провидиця: "Його(Романа) ніхто не розуміє, але він проб"ється". Бичьйо зрозуміє і зможе допомогти пробитися принаймі в травматологію. Батя просто шикарний чувак: "кофе рєзко"- я сі сцєю- більш нічого не мож написати. Треба запросити його в групу "Поющіє жезли" yahoo
Love_Ukraine
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #10 : 11:43, 31 Серпня 2011 »

Маєм ще одного Андрія Мацевка! Ото є один такий штріх у нас в місті-- і полюбому мусили його взяти. Чому вони не взяли наприклад Олю Сенчук- призерку всеукраїньскої олімпіади з укр мови і також учасницю інших багатьох олімпіад, також недавнім часом бере участь у модельному бізнесі... Ні, взяли якогось лоха, який двох слів звязати неможе, після декількох його фраз виключив відео і сказав ну його нах.  wall
sv
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 139


« Відповідь #11 : 13:09, 31 Серпня 2011 »

 rofl wall і шо таке є у Косові?
то Косів продвінутий...
 wall
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #12 : 13:35, 31 Серпня 2011 »

А поведінка Романа мені там найбільше сподобалась - і підхід зумів знайти, і пожартувати так як має бути! Оце я розумію! плюс один!
Романа фотографа чи "Героя"?
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #13 : 13:44, 31 Серпня 2011 »

rofl wall і шо таке є у Косові?
то Косів продвінутий...
 wall
Цитата: Подя
Саломон Самсонович (ухитряється робить два діла: полемізувати і маленькою паличкою зчищать з рєзінового комбінезона гавно, а паличку витирать об лаву, на якій сидить Африкан Свиридович). Розумієте, Мурзік Васильович, людина завжди цікавилася трьома речами. По-перше -своїм калом, по-друге - питками та казнями, і уродами. Дайте їй все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно. Ми - вчені, питки та казні - то не наше діло, але кал, але уроди... Давно пройшли, шановні, ті часи, коли цар Петро імпортував уродів за шалену валюту. Тепер маємо своїх і розробляєм все нові і нові моделі. По-перше, ми тепер незалежні віл Заходу, і економія, а ви лізете тут з своєю красотою, ви нікому не потрібні. Перш за все тому, шо не цікаві, у вас нема аномалій, ви просто нудна тварина, у якої все на місці. Той, хто вас робив, - не вчений!
нормальні люди телевізору не цікаві. піпл трєбуєт кал і уродів, от їх і знаходять
але я думаю, що те лайно не рейтингове зовсім, бо занадто тупе. а ті, хто й подивився його, то відразу й забули, що ті клоуни з косова. забийте. ще один гєна букін з міста Н
от ви б це дивились, якби клоун був не косівський? чи може пам'ятаєте, з якого міста/села герої іншого сюжету?

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #14 : 13:45, 31 Серпня 2011 »

картопля з козов рулить crazy

може я і старомодний, але такий стиль одягу для чоловіків мені не зрозумілий Smiley

Хоча в Києві таких майже половина - інша половина гопнікі  Smiley
Сторінок: [1] 2 3 ... 12 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF