Косів: форум міста та району
13:03, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Нова газета міста "Косівський передзвін"  (Прочитано 120378 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #15 : 19:24, 18 Серпня 2011 »

це прямо зв'язано зі здоров'ям мешканців міста

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #16 : 19:31, 18 Серпня 2011 »

це прямо зв'язано зі здоров'ям мешканців міста

а також з рекламою виробників дерев'яних вікон   Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #17 : 19:36, 18 Серпня 2011 »

а також з рекламою виробників дерев'яних вікон   Smiley

то через люди мають бути непоінформовані через таку страшну загрозу їхньому життю? nea

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #18 : 20:28, 18 Серпня 2011 »

статті мають бути з Косовом зв'язані - якщо зв'яжеш то легко! все таки газета міста!
На Кос1вщин1 багато л1су, а пластик не росте  crazy (це я 1дею кидаю, як звязати Smiley)

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #19 : 20:39, 18 Серпня 2011 »

На Кос1вщин1 багато л1су, а пластик не росте  crazy (це я 1дею кидаю, як звязати Smiley)

от якби ці вікна робились в Косові, то так  Smiley

П.С. В когось є наш герб міста в нормальній якості? а не такій

* 000qgaf1.jpg (22.46 Кб - завантажено 777 раз.)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #20 : 14:33, 19 Серпня 2011 »

можу розміщувати газету в окремому розділі на сайті міської ради http://kosivmr.if.ua/, щоб її читали не лише мешканці Косова
Розкажу друзі Вам маленький секрет!

має в Косові бути від міської ради файна газета, для інформування людей про роботу ради і мера + новини Косова

поки це лише проект, але пілотний номер мав би вийти до гуцульського фестивалю!

поки робота є на громадських засадах - бо бюджет плачевний, тому спонсорська допомога дуже навіть потрібна

допомога потрібна і в наповненні газети - тому якщо у вас є цікаві матеріали чи ідеї чи фото присилайте сюди peredzvin@gmail.com

П.С. Буду радий корисним порадам, але будь ласка без тролінгу на тему, бо критикувати в Косові вміють найкраще - це я вже знаю, а от корисне шось зробити для рідного міста страшно рідко виходить!

Розраховую на Вас!




Ура!!!!!!!!!Круто в Косова буде ще одна побрехуйка про "роботу мера і ради"
Косову якраз і потрібна газета щоб критикувати мера і владу, а не для того щоб описувати і інформувати їхню бурхливу діяльність. Щоб простий народ міг на сторінках газети запхати їм всім АНАНС в ОПУ щоб їм відкрились трошки очки і після виборів до того чим живе громада. А взаглі ще одна газета це добре, але щоб було ананасів побільше!!!!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #21 : 15:05, 20 Серпня 2011 »

я рахую шо вся преса яка не є незалежною - це дешева джинса.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 20:17, 20 Серпня 2011 »

я рахую шо вся преса яка не є незалежною - це дешева джинса.
А можно хоч один приклад незалежноi преси? А то я схоже не в темi Незнаю

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #23 : 21:01, 20 Серпня 2011 »

А можно хоч один приклад незалежноi преси? А то я схоже не в темi Незнаю
всі газети які фінансуються будь якими радами, займаються рекламою діячої влади за кошти громади.
незалежні газети мають власника або власників, та не маючи фінансових забов"язань перед владою, мають шанси висвітлювати життя, події та владу в правдивішому руслі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 23:00, 20 Серпня 2011 »

всі газети які фінансуються будь якими радами, займаються рекламою діячої влади за кошти громади.
незалежні газети мають власника або власників, та не маючи фінансових забов"язань перед владою, мають шанси висвітлювати життя, події та владу в правдивішому руслі.
Ну ти сам зрозумiв що сказав?? "Мають власника!" Значить мають фiнансовi зобовязання! Перед власником!, а власник перед владою! Хiба що власник громадянин Фiджi, податкiв не платить, живе на ренту, люба влада попри мiсцевоi- йому до лампочки, партii- аналогiчно. Знаеш таку незалежну газету? crazy

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #25 : 14:51, 22 Серпня 2011 »

на даний момент краще обговорювати майбутнє "нашої" нової газети. Взагалі газета, яку засновує держава(влада) - мертва, редакція ставиться до влади, як до покійника(пишуть або добре або нічого)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #26 : 16:49, 22 Серпня 2011 »

ну взагалі основа "незалежності" видання, крім купи грошей власника, як правильно сказав Петро - це ше і реклама, але так як місто в нас маленьке, то особливо на цю статтю доходів розраховувати не прийдеться!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #27 : 18:04, 22 Серпня 2011 »

Чим "КП" буде відрізнятися від уже існуйочої газети "ГК"? Взагалі цікаво у кого виник інтерес створити залежну газету, щоб потім шукати для неї матеріал(пов"язувати вікна і двері з Косовом) і шукати хто розмістить рекламу.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #28 : 18:39, 22 Серпня 2011 »

Чим "КП" буде відрізнятися від уже існуйочої газети "ГК"? Взагалі цікаво у кого виник інтерес створити залежну газету, щоб потім шукати для неї матеріал(пов"язувати вікна і двері з Косовом) і шукати хто розмістить рекламу.

то газета району, а це буде міста Косова... Ідея мера міста!

але не діліть ще шкуру не вбитого ведмедя, - от вийде газета - тоді критикуйте!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #29 : 23:30, 22 Серпня 2011 »

Ну ти сам зрозумiв що сказав?? "Мають власника!" Значить мають фiнансовi зобовязання! Перед власником!, а власник перед владою! Хiба що власник громадянин Фiджi, податкiв не платить, живе на ренту, люба влада попри мiсцевоi- йому до лампочки, партii- аналогiчно. Знаеш таку незалежну газету? crazy
я буду випускати газету, троха відлагоджу бізнес, побудую житло і тоді оціниш.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF