Косів: форум міста та району
04:05, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косівщина прийматиме чемпіонат України з ралі  (Прочитано 72894 раз)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #75 : 12:46, 11 Липня 2012 »

аж половина))))
ну я так зрозуміла,  шо якраз мав виступати.
 ну принаймі серед народу, який там стояв неодноразово це чула.
але ведучий сказав шо Кузьма вже 2 концерти дав, і на третій не стало сил, тому і не приїхав (ну шось типу такого говорив, я вже точно не пам"ятаю)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #76 : 12:49, 11 Липня 2012 »

Ясненько! Таке може бути в принципі, бо в нас тільки закриття було.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #77 : 21:36, 11 Липня 2012 »

про косівчанина який просив ведучого говорити хоч 50% укр а той йому сказав шо є вже тиждень закон про мови і він де хоче російською там і говорить (хоч закон цей ще не вступив в дію)

а потім косівчанина забрала міліція на вимогу ведучого
я шось пропустив на форумі wall
хоча всі знають мою любов до "москалів" але я тут стану на сторону Мочанова. чувак рівно сказав що не хоче паплюжити мову так як азаров і попросив вибачення що буде говорити не українською і тут якийсь мега "патріот" бурує свою лінію, не маючи поваги до класного гонщика, який виступає в світі на шосейних гонках під нашим прапором, не маючи поваги до глядачів таких наприклад як я, яким штири що Мочанов говорив російською бо він щиро попросив вибачення за це. якшо чесно був би під сценою сам би попросив "патріота" не мішати.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #78 : 22:20, 11 Липня 2012 »

Це йо, Мочанов фист штріх, колишній "Даївець", гонщик кільццевих гонок, раллі, штурман, телеведучий, та фист короче, цим все сказано.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #79 : 23:59, 11 Липня 2012 »

Хлопаки з Копичинців побували на вихідних в наших краях і запіляли кльовий репортаж про раллі та Лудинє
http://kopychyntsi.com.ua/podorozhi/ralli-gory-richka-festyval-tse-vse-kosivschyna.html

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #80 : 23:59, 11 Липня 2012 »

я теж добряче знаю цього відомого ведучого і думаю тема вичерпана - кожен висловив свою думку і це є форум коли без образ відстоюється певна точка зору
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #81 : 20:02, 01 Серпня 2012 »

нормально виглядає той танцювальний флешмоб, хз шо вам не сподобалося

Born stupied? Try again!
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #82 : 21:50, 01 Серпня 2012 »

добре, що є відео, хоч буду в курсі справи, бо не бачила того на власні очі.
Ну це справді просто виступ, не флешмоб. Але якось і не надто погано виглядає, як ото описували мені та і тут писали. Звісно, монотонно іноді трохи, не надто професійно, але то можна вибачити їм, бо видно як старались учасники цього виступу. Єдине, ота тітонька за кадром з коментарями трохи не в тему.
Флешмоб був на концерті після Лудинє, де кілька людей випадково(!) почали танцювати під живий концерт. Потім нас ставало все більше, що не могло не тішити)
а пізніше, на самій етнодискотеці вже десь біля 5 десятків людей взялися за руки, розімкнули коло і таким швидким ланцюгом кружляли по території, далі забігли всередину Водограю на 1 поверх, де була вже зовсім інша атмосфера і лунала закордонна музика, вибігли надвір і там продовжили танцювати:) пізніше наш такий експеримент повторила ще одна компанія, вже з меншою кількістю людей.
оце було файно! good

Сторінок: 1 ... 4 5 [6] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF