Косів: форум міста та району
14:34, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ноутбук чи комп'ютер?  (Прочитано 46852 раз)
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« : 01:33, 18 Липня 2011 »

Ситуація така: художник-дизайнер; маю ноутбук, але заслабкий для роботи, потребую оперативної пам'яті десь 4 гб, як воно є тепер на ноутах. Виникла проблема: купляти ноутбук (шо дуже важливе для дизайнера) чи стаціонарний комп'ютер? Що порадите? Незнаю
Схиляюся до ноута, бо треба буде в майбутньому у Львові навчатися, а везти з собою стаціонарний комп проблематично Indeed
дійшло до того, шо коли довго працюю над проектом у фотошопі, з"являється віконечко, де повідомляється шось на кшталт "Недостатньо оперативної пам"яті" і вся моя робота йде під три чорти в нікуди. Навіть зберегти проект далі неможливо.  Тоді є бажання взагалі той ноут викинути від нервів  Істерика
до слова, модель ноутбука, який маю зараз - Asus X51RL (якщо це допоможе Вам якось із порадою)  Будь-ласка

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #1 : 09:40, 18 Липня 2011 »

Якщо будуть поїздки - однозначно ноут.
Тепер є з такими характеристиками,що потягнуть любу програму.Тих же 4 Ггб давно не дивина,з якимось процесором І3 або І5,дискретною відеокартою,500Ггб вінчестер зараз практично у всіх.
Стаціонарний може тільки дати перевагу,якщо використовуються якісь  програми з 3Д графікою.
І то,наворочений ноутбук їх потягне,тільки процес буде довшим.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 09:59, 18 Липня 2011 »

У ноута всього один плюс- мобiльнiсть, власне для того вiн й призначений. А все решта- однi мiнуси Sad

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 10:03, 18 Липня 2011 »

Може хай старий нот буде дома, а на навчання купити стаціонарний ящик з великим екраном?
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #4 : 11:11, 18 Липня 2011 »

Я всім рекомендую брати стаціонарний і тобі теж) Ти ніколи про то не пошкодуєш, навіть через років 5 все буде працювати ок, чого не скажеш про ноут!

Великий і якісний монітор для дизайнера - це важливіше, ніж мобільність ноутбука - в Києві жодного разу не бачив, щоб дизайнер працював з ноута!)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 11:45, 18 Липня 2011 »

Я вивозила стаціонарний комп в Київ, і все гуд. Правда, я тільки два літа везла його додому. А потім вже була в Києві все літо. Але нічого страшного в тому немає. Помучишся двічі в рік напочатку літа і в кінці. Тим більше багато людей їздить на Львів, можливо хтось машиною буде їхати і забере без жодних проблем. Зато скільки плюсів з ним.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #6 : 11:54, 18 Липня 2011 »

Я вивозила стаціонарний комп в Київ, і все гуд. Правда, я тільки два літа везла його додому. А потім вже була в Києві все літо. Але нічого страшного в тому немає. Помучишся двічі в рік напочатку літа і в кінці. Тим більше багато людей їздить на Львів, можливо хтось машиною буде їхати і забере без жодних проблем. Зато скільки плюсів з ним.

Згідний, те саме в Київ возив - жодних проблем якщо є коробки від нього, які не треба викидати

і тим більше якщо вже ок ноутбук хоч і слабкий, але для роботи крім фотошопу він підходить, то ще один ноут явно лишній - хіба ти думала старий продавати, але теж не рекомендую!)_
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #7 : 12:19, 18 Липня 2011 »

Ви ще про фiнанси забули Sad Ноут-профi це йнакший прайс((

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #8 : 13:36, 18 Липня 2011 »

компромісне рішення http://g.ua/a2pG і монітор великий і мобільний (ящика у нього немає)... тіко трошка дорожчий  Гг

Born stupied? Try again!
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #9 : 13:52, 18 Липня 2011 »

о, дякую всім за поради! good
Шось буду думати)

as_tar, мої колеги-дизайнери, яких знаю, працюють в основному за своїми ноутами, бо на роботі чи в інституті є стаціонарні на всякий випадок. Кажуть, що так цілком зручніше. І до замовника можна виїжджати, і на роботу ноут брати із собою... І кажуть, що тих 4 гб оперативки повністю стає для хорошої роботи і подальшого кар'єрного росту.

Той ноут, який маю зараз досить хороший! Звиклося до нього. Але не зручно вже. Проекти стали складнішими, роблю їх в кілька етапів (зробила трохи - зберегла псд, далі знов зробила і знов зберегла), але то не зручно страшенно!   Істерика
А навчання? Я думаю, всі активні користувачі своїх ПК мене зрозуміють! Свій фотошоп, свій корел, свій робочий стіл, свої програми і налаштування в них, до яких вже звикаєш і від цього прямо залежить швидкість роботи і одержаний результат.

Зараз треба корел і ілюстратор ставити, а мій теперішній Друг навіть з фш не дружить нормально  Sad
Ех,  Незнаю

Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #10 : 13:54, 18 Липня 2011 »

компромісне рішення http://g.ua/a2pG і монітор великий і мобільний (ящика у нього немає)... тіко трошка дорожчий  Гг

 oh
Ех, Пандочко, допрацююся може колись до такого файного ПК! Гг

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #11 : 13:54, 18 Липня 2011 »

маю ноут але ше треба ПК

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #12 : 13:56, 18 Липня 2011 »

Якщо будуть поїздки - однозначно ноут.
Тепер є з такими характеристиками,що потягнуть любу програму.Тих же 4 Ггб давно не дивина,з якимось процесором І3 або І5,дискретною відеокартою,500Ггб вінчестер зараз практично у всіх.
Стаціонарний може тільки дати перевагу,якщо використовуються якісь  програми з 3Д графікою.
І то,наворочений ноутбук їх потягне,тільки процес буде довшим.

ото і я про то думаю...

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #13 : 13:56, 18 Липня 2011 »

монітор ноута і нормальний монік для ПК за 2000-3000 грн. не порівняти по кольоропередачі - для дизайнера це важливо)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #14 : 14:01, 18 Липня 2011 »

шо ви тут спорите шо краще, це ж не 90 роки чи початки 2000х коли комп був 1 на 5 вулиць. Тепер кожна сім"я повинна мати як мінімум 1 стаціонарний комп, 1 ноут і +iPad
Сторінок: [1] 2 3 ... 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF