Косів: форум міста та району
04:57, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Хто заслуговує на Золотий мяч 2011?  (Прочитано 53995 раз)
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #15 : 12:09, 15 Червня 2011 »

получається кожен бачить свою картинку) ну, про смаки не спорять, я залишаюсь при своєму. мессі один з найвеличніших гравців сучасності. хоча про це з впевненістю скажуть тільки років за десять. такі вже особливості історії)

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #16 : 12:19, 15 Червня 2011 »

ппц, бачу тут ваші розмови і мені дивно як можна буде таким пристрастним фанатом забугорної команди яку ти ніколи і так не побачиж вживу, не побуваєш на їхньому стадіоні і наврядчи навіть сфоткаєшся з гравцями 3 складу цієї команди, незнаючи гімну і філософії клубу вболівати за нього, це є ппц, це не айс і не круто.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #17 : 12:21, 15 Червня 2011 »

Пандо, ти сам почав дискусію з слів "хто завгодно, хоть Несмачний, лиш би не Мессі"... Тобто ти зразу показав, що тобі не важливий результат, ти просто його не любиш... А тепер ти почав надавати такі доказати, що коли якраз таки результат і важливий...  Smiley

Взагалі виходить, що в УЕФА не такі хороші спеціадісти як наш ЖБП. І вони не зрозуміло за що і кому вже два рази вручили золотий м'яч і ще може навіть і третій раз це саме зроблять. Слухай може тобі резюме туди відіслати?  Smiley

ппц, бачу тут ваші розмови і мені дивно як можна буде таким пристрастним фанатом забугорної команди яку ти ніколи і так не побачиж вживу, не побуваєш на їхньому стадіоні і наврядчи навіть сфоткаєшся з гравцями 3 складу цієї команди, незнаючи гімну і філософії клубу вболівати за нього, це є ппц, це не айс і не круто.
IVP, ти не зовсім правий. Тут не проте розмова... Ми ж дискусуємо з приводу того, хто заслуговує на золотий м'яч. Не залежно від того, хто за кого вболіває.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #18 : 12:27, 15 Червня 2011 »

ппц, бачу тут ваші розмови і мені дивно як можна буде таким пристрастним фанатом забугорної команди яку ти ніколи і так не побачиж вживу, не побуваєш на їхньому стадіоні і наврядчи навіть сфоткаєшся з гравцями 3 складу цієї команди, незнаючи гімну і філософії клубу вболівати за нього, це є ппц, це не айс і не круто.

Тоді немає сенсу дивитись фільми з чуваками, яких ти ніколи не побачиш, нема сенсу читати книги з дядьками якими ніколи не познайомушся, і взагалі, все шо я не розумію - лайно.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #19 : 13:09, 15 Червня 2011 »

Пандо, ти сам почав дискусію з слів "хто завгодно, хоть Несмачний, лиш би не Мессі"... Тобто ти зразу показав, що тобі не важливий результат, ти просто його не любиш... А тепер ти почав надавати такі доказати, що коли якраз таки результат і важливий...  Smiley

Взагалі виходить, що в УЕФА не такі хороші спеціадісти як наш ЖБП. І вони не зрозуміло за що і кому вже два рази вручили золотий м'яч і ще може навіть і третій раз це саме зроблять. Слухай може тобі резюме туди відіслати?  Smiley


Юха, я нижче писав шо найбільше його люблю за другий НЕЗАСЛУЖЕНИЙ ЗМ... і той мяч вручає аж ніяк не УЄФА, точніше вручає але не оприділяє переможця... цю ссилку я також кидав...
ознайомся ще раз: http://football.ua/countrieselse/news/118155.html

Тоді немає сенсу дивитись фільми з чуваками, яких ти ніколи не побачиш, нема сенсу читати книги з дядьками якими ніколи не познайомушся, і взагалі, все шо я не розумію - лайно.


тут і не поспориш  victory

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #20 : 13:20, 15 Червня 2011 »

Жирна Бойова Пандо, такі правила... І апелювати треба не проти Мессі, а проти тих, хто придумав їх...
Він дурний би був, якби його назвали переможцем, а він сказав би, я не заслуговую на цю перемогу, бо неправильна нова система голосування. От якби журналісти поставили мене на переше місце, то я б був достойний цього м'яча  crazy

А в цьому році Лео за всіма результатами  найбільше заслуговує на цю перемогу. І, можливо, знову відбудеться таке саме голосування як в минулому і нагороду отримає хтось інший. Незнаю Поживемо - побачимо 
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #21 : 13:25, 15 Червня 2011 »

Пандо, ти сам почав дискусію з слів "хто завгодно, хоть Несмачний, лиш би не Мессі"... Тобто ти зразу показав, що тобі не важливий результат, ти просто його не любиш... А тепер ти почав надавати такі доказати, що коли якраз таки результат і важливий...  Smiley

Взагалі виходить, що в УЕФА не такі хороші спеціадісти як наш ЖБП. І вони не зрозуміло за що і кому вже два рази вручили золотий м'яч і ще може навіть і третій раз це саме зроблять. Слухай може тобі резюме туди відіслати?  Smiley
IVP, ти не зовсім правий. Тут не проте розмова... Ми ж дискусуємо з приводу того, хто заслуговує на золотий м'яч. Не залежно від того, хто за кого вболіває.

я знаю шо трохи не в тему але мене бісять ці псевдо-фани реалів, барс, манчестерів і т.д. Бо поки у команд є результати вони за них уболівають, я на мене це не правильно і це є псевдофанатство і псевдовболівання.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #22 : 13:27, 15 Червня 2011 »

хз хз, того року снейдер виграв всі можливі клубні титули, вийшов у фінал ЧС зі збірною і його вклад в це діло не маленький і тут на тобі чувак навіть в трійку не попадає... круть  Indeed

я знаю шо трохи не в тему але мене бісять ці псевдо-фани реалів, барс, манчестерів і т.д. Бо поки у команд є результати вони за них уболівають, я на мене це не правильно і це є псевдофанатство і псевдовболівання.

дура, тут псевдофанів галяк... читай всю нашу переписку про це  crazy
зі. школота негодує? crazy
зіі. з матами пообережніше

Born stupied? Try again!
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #23 : 14:51, 15 Червня 2011 »

я за барсу з 2001 р. вболіваю.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #24 : 15:04, 15 Червня 2011 »

Я з сезона 2002-2003, коли ще там грав Мендьєта.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #25 : 15:28, 15 Червня 2011 »

ну, мендьета рівня валенсії так і не досяг, але зате там грали рівалдо, клюйверт, де бури, коку, і ше купа голандців, зцементовані гвардьоллою.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #26 : 15:30, 15 Червня 2011 »

Та він там тільки один сезон відбігав. і то не дуже засвітився. Але я пам'ятаю, що мені він дуже подобався. Я ще тоді толком і правил не знала футболу...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 18:13, 15 Червня 2011 »

я за барсу з 2001 р. вболіваю.

а якже інтер з крістіаном віері? wink3

Born stupied? Try again!
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #28 : 19:42, 15 Червня 2011 »

ну так. за інтер я з 2000-го, і зараз в мене нема улюбленого гравця. але барса як мінімум на другому місці.
P.S. Роберто Карлсон це мабуть один з небагатьох гравців в реалі, яких я поважаю)

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #29 : 13:13, 17 Червня 2011 »

До теми: К.Роналдо.

Time is not on your side.
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF