Косів: форум міста та району
20:59, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Хто заслуговує на Золотий мяч 2011?  (Прочитано 53988 раз)
popovi4
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 6


« : 16:23, 10 Червня 2011 »

Давайте похоліваримо на тему майбутнього володара Золотого м'яча 2011!   За версією порталу Точка.нет є два основних претендента: Ліонель Месі та Кріштіано Роналду - згоден, достойні люди! Тут описані заслуги цих гравців за першу половину 2011 року http://sport.tochka.net/ua/21485-messi-vs-ronaldu-kto-blizhe-k-zolotomu-myachu/ Лідирує звісно Месі - та й я за нього. Згадати лише голи-красені у ворота Реала та МЮ.. Коротше, кажіть за кого ви!  wink3
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #1 : 16:25, 10 Червня 2011 »

та хоть несмачний, лиш би не мессі  Evil

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #2 : 16:32, 10 Червня 2011 »

Тільки Мессі    in_love
Те що Роналдо забив трохи більше м'ячів в Чеспіонаті Іспанії, не означає, що він заслуговує золотий м'яч. А Панда не об'єктивний. То просто він не любить Барсу  crazy тим не більше в внутрішньому чемпіонаті Барса перша.

Завжди отримують цю нагороду хтось з команди-переможця ЛЧ. Чи може я помиляюся?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #3 : 16:36, 10 Червня 2011 »

а я і не за роналдо, я б віддав озілу\фалькао\ноєру
і взагалі я б забрав цьогорічний незаслужений мяч у мессі і віддав його снейдеру Всезнайко
зі. і я не не люблю барсу, я її всього-то ненавиджу  crazy

Завжди отримують цю нагороду хтось з команди-переможця ЛЧ. Чи може я помиляюся?

не, того ж року інтер виграв ЛЧ

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 16:42, 10 Червня 2011 »

не, того ж року інтер виграв ЛЧ
ДЯкую, я вже подивилася. Я чомусь думала, що минулого року Мессі не отримав його, а якраз хтось з Інтера...
Але він ще й цього року виграє, так що ще можна додати: великий результат великого футболіста  Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #5 : 16:47, 10 Червня 2011 »

ДЯкую, я вже подивилася. Я чомусь думала, що минулого року Мессі не отримав його, а якраз хтось з Інтера...
Але він ще й цього року виграє, так що ще можна додати: великий результат великого футболіста  Smiley

ну чим він великий? тим шо офігенно швидко оббігає з мячем футболістів чужої команди (тут крутий, спору не є)?... в нього ж ні фінтів немає, ні штрафний ударити, тай паси в нього суто в розріз  wall
+ він абсолютно хаві-інєста залежний, а його гра в збірній взагалі "вражає"  Indeed

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #6 : 16:55, 10 Червня 2011 »

ну чим він великий? тим шо офігенно швидко оббігає з мячем футболістів чужої команди (тут крутий, спору не є)?... в нього ж ні фінтів немає, ні штрафний ударити, тай паси в нього суто в розріз  wall
+ він абсолютно хаві-інєста залежний, а його гра в збірній взагалі "вражає"  Indeed
Це в кого немає фінтів? Хто вдарити не може? Пандо ти дуже упереджений... Я чесно, вперше таке чую...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #7 : 17:01, 10 Червня 2011 »

Це в кого немає фінтів? Хто вдарити не може? Пандо ти дуже упереджений... Я чесно, вперше таке чую...


а шо є фінти? прошу довести  victory
а упереджений я тому шо я не розумію величі мессі, для мене і роналдо не є "великим", хоча імхо за мессі краще.
а великим є зідан... просто береш в ютубі пишеш zidane skills i messi skills\ronaldo skills і рівняєш... і все стає на свої місця.  victory

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #8 : 17:09, 10 Червня 2011 »

нема кому давати, дадут м"єчь Месьо
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #9 : 17:14, 10 Червня 2011 »

Та золотий мяч завжди давали не за фінти тільки. тоді б було просто, береш якогось жонглера з копакабани і він таке показує шо роналдо і не присниться. Мессі в дійсності випереджає роналдо по всіх пунктах цього року. а роналдо якби не пішов в реал, то може і виграв би. а так буде ше одна звйоздочка цінність якої лише у продаванні футболок з його іменем на спині.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #10 : 17:16, 10 Червня 2011 »

Та золотий мяч завжди давали не за фінти тільки. тоді б було просто, береш якогось жонглера з копакабани і він таке показує шо роналдо і не присниться.

тоді чого цього року мяч не молучили снейдер\хаві?

Мессі в дійсності випереджає роналдо по всіх пунктах цього року. а роналдо якби не пішов в реал, то може і виграв би. а так буде ше одна звйоздочка цінність якої лише у продаванні футболок з його іменем на спині.

абаснуй Indeed

Born stupied? Try again!
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #11 : 07:58, 15 Червня 2011 »

Реал - команда яка тратить найбільше грошей на трансфери, а віддачі ніякої. накупили каків-роналдів, взяли моуріньйо, а команду не побудували... що й ще раз доводить шо скільки не купуй в реал зірок, а вони будуть завжди грати кожен за себе. Мессі з барсою виграв ЛЧ та чемпіонат, а це головні змагання. І до того ж в барси залежність від ліонеля, тобто він найнеобхідніший гравець (при всій повазі до хаві і ко)...

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #12 : 10:49, 15 Червня 2011 »

Реал - команда яка тратить найбільше грошей на трансфери, а віддачі ніякої. накупили каків-роналдів, взяли моуріньйо, а команду не побудували... що й ще раз доводить шо скільки не купуй в реал зірок, а вони будуть завжди грати кожен за себе. Мессі з барсою виграв ЛЧ та чемпіонат, а це головні змагання. І до того ж в барси залежність від ліонеля, тобто він найнеобхідніший гравець (при всій повазі до хаві і ко)...

ага, а скільки часу до цього барса загрівалася... чи вони собі отак взяли і почали фігачити всіх на ліво і на право?... шось ти, Саша, уже таке ляпаєш аби було...  Indeed
ти єдиний від кого я почув шо барса мессі залежна... і з цим я також ніразу не згідний.

Born stupied? Try again!
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #13 : 11:42, 15 Червня 2011 »

ок. памятаєш як барса проти шахтаря грала і в першому таймі не було мессі? а потім вийшов і зробив всю роботу... це конкретний приклад, один з багатьох. а барса для мене це найперше команда, а потім вже зірки, навідміну від реала...

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #14 : 12:03, 15 Червня 2011 »

ок. а памятаєш як осінню граючи в чемпі у них декілька разів зламався хаві і раз іньєста? і мессі бігав по полю без мяча як фіра без дишля? про збірну я взагалі мовчу... там походу його брат близнюк рагуль грає, а?

Born stupied? Try again!
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF