Косів: форум міста та району
21:46, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Громадянський шлюб: за і проти  (Прочитано 45208 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #30 : 19:48, 01 Грудня 2011 »

...шикарне плаття, гарні фото з церкви, щоб мінімум 3 дітей було і так далі)
Що в цьому поганого?Це ж природньо!
Це нормальне бажання оптимістично налаштованої дівчини,Яка хоче жити і робити все на благо!
А яким,по твоєму,повинне бути бажання молодої дівчини?

Бездітна,вбога,безкультурна сім*я,яка живе в курнику-шалаші з рештою своїх родичів під одним дахом???

Time is not on your side.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #31 : 20:19, 01 Грудня 2011 »

Що в цьому поганого?Це ж природньо!

не бачу нічого природнього. лише понти, та показати оточуючим "що ми не гірші", а потім 5 років борги віддавати, що на те весілля набрали. знаю таких, вже й розлучиличь, а борг за весілля ще віддають Smiley
Це нормальне бажання оптимістично налаштованої дівчини,Яка хоче жити і робити все на благо!
А яким,по твоєму,повинне бути бажання молодої дівчини?

Бездітна,вбога,безкультурна сім*я,яка живе в курнику-шалаші з рештою своїх родичів під одним дахом???

ну, наприклад, на ті гроші поїхати в хорошу подорож, той самий банальний париж, чи якісь теплі острови в тихому океані, чи... на що вистачить фантазії.
і чому, якщо без півтисячі малознайомих родичів, то відразу і життя в курнику ітд? серед моїх знайомих, якраз ті, що більш забезпечені, проводили тихі весілля, а ті, в кого нічого нема, продадуть все, лише б показати. що в них все є і зробити "багате" весілля. а потім роками всім показувати фотки, та розповідати, в скільки їм то обійшлось

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #32 : 20:42, 01 Грудня 2011 »

і я за громадянський шлюб Smiley
життя в побуті, в буднях, кожен день бачити одне одного - це не здибанки кілька разів на тиждень...
І тут можуть початися проблеми і все, що випливає з цього.
Хоча, проблеми будуть шо в громадянському шлюбі, шо в звичному для всіх. Просто в першому випадку легше уникнути помилок, які виникають, якщо не обдумати добре такий важливий крок)
Тому, думаю, що це навіть необхідно спочатку. І однаково на те, що скажуть, чесно. Зараз такі часи, що не можна зважати на те, що про тебе думають інші)
І ще, в майбутньому я не хочу великого весілля і ніколи не хотіла - не в цьому щастя. Великі весілля мене завжди пригнічували.

а ще сам факт, що шлюб ніби фіктивний, і ніхто нікому не "належить" тримає обох в постійному бажанні подобатись, завойовувати... в цьому ізюминка wink3
але то залежить від багатьох факторів, зокрема почуттів ну і ще багато всякого-всякого, але то вже в іншу тему тре  crazy

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #33 : 20:58, 01 Грудня 2011 »

Що в цьому поганого?Це ж природньо!
Це нормальне бажання оптимістично налаштованої дівчини,Яка хоче жити і робити все на благо!
А яким,по твоєму,повинне бути бажання молодої дівчини?

Бездітна,вбога,безкультурна сім*я,яка живе в курнику-шалаші з рештою своїх родичів під одним дахом???

як приємно виривати слова з контексту - це дуже в стилі анв та інших славних тролів форуму! віват!  good
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #34 : 22:01, 01 Грудня 2011 »

не уважні ви якісь, я за те,що святкувати скромно треба обов*язково.

І фото треба,
і в церкві отримати благословення,
ну і в подорож по можливості було б добре,а не так,як я в Солотвино wall
"500 чол."я вирізала! Всезнайко


as_tar,перестань самоспоглядатися, а дай відповідь на моє питання!Цікаво.

Time is not on your side.
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #35 : 22:26, 01 Грудня 2011 »

ти хочеш на 600? crazy
вже десь писала, що взагалі не сприймаю такі фестивалі.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #36 : 22:28, 01 Грудня 2011 »

as_tar,перестань самоспоглядатися, а дай відповідь на моє питання!Цікаво.

і нашо я на свою голову сюди поліз  crazy  crazy crazy

без коментарів, краще я буду "самоспоглядатися" мовчки, без шкоди для своєї психіки  Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #37 : 22:30, 01 Грудня 2011 »

вже десь писала, що взагалі не сприймаю такі фестивалі.

я мусив виконати денну норму по тролінню wink3
зі. не задумувався 500, 600 чи 40, побую

і нашо я на свою голову сюди поліз  crazy  crazy crazy

без коментарів, краще я буду "самоспоглядатися" мовчки, без шкоди для своєї психіки  Smiley

а ти думав crazy

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #38 : 13:12, 02 Грудня 2011 »

Молодий парубок повинен відповідати за свої слова і обгрунтувати їх.
А не так,як пес хвіст коцюрубкою сховав під себе.

От тому то це питання постає "Громадянський шлюб: за і проти?",
бо
майбутнім мамам-татам бракує сили волі, мужності і впевненовсті і т.д. щоб приймати відповідальні рішення і нести відповідальність за їх наслідки.

Ну і як без оправдання?
Обізвав тролями. Ще забув згадати за фемінізм і гендерну політику.
То виконавець деяких пісень as_tarа тро...

Time is not on your side.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #39 : 14:10, 02 Грудня 2011 »

про гендерну політику я якраз і писав, з цього почалося моє повідомлення, читай уважніше  Smiley
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #40 : 17:17, 02 Грудня 2011 »

як приємно виривати слова з контексту - це дуже в стилі анв та інших славних тролів форуму! віват!  good
Йой і за мене спогадались, аж на душі веселіше. Ти би вже оприділився чи я троль чи пекар впертий, який не чує нікого крім себе(але на твої смішні відповіді я хоча б реагую, а ти- ....Я вже писав, але бачу мимо- напиши де я тебе вчив жити, де тролив, а де вирвав з контексту). Від сьогодні днів зо 10 не буду біля компа(того не тішся, що я не відписую бо напудив в штани).Віват-словесним акробатам!!! rofl
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #41 : 18:17, 02 Грудня 2011 »

Йой і за мене спогадались, аж на душі веселіше. Ти би вже оприділився чи я троль чи пекар впертий, який не чує нікого крім себе(але на твої смішні відповіді я хоча б реагую, а ти- ....Я вже писав, але бачу мимо- напиши де я тебе вчив жити, де тролив, а де вирвав з контексту). Від сьогодні днів зо 10 не буду біля компа(того не тішся, що я не відписую бо напудив в штани).Віват-словесним акробатам!!! rofl

хоч трохи спокою буде на форумі  good

П.С. а штани бережи  Smiley
Bogdana
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 45


« Відповідь #42 : 01:42, 03 Грудня 2011 »

Як то кажуть, почали "за здравіє" закінчили "за упокой"   
   Тарас, на мою думку в тебе трохи манія (нарахунок жінок) і  ти перегнув палицю....я теж проти маштабного  весілля на 300 і <  чоловік (і жінок))), музики в стилі "смереки" і т. д....wink3   В  моїй уяві -  це   щось особливе   
  Я за громадянський шлюб, як початок стосунків під одним дахом. Як говорилося в якійсь байці: коханим можна назвати того, з ким пережив ремонт, грошову кризу і ше шось там....Друзів пізнаєш в біді а чоловік (жінка) це перш за все друг. Всезнайко

ду нот іт а єлов снов!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #43 : 20:01, 03 Грудня 2011 »

добре, що є форум і добрі форумчани, які мені все підкажуть і розкажуть! Я б без вас пропав! плюс один!

думаю, що пора в цій темі говорити менше про мене і більше про громадський шлюб!
Bogdana
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 45


« Відповідь #44 : 01:26, 04 Грудня 2011 »

хм....ну, ти прокритикував чиюсь відповідь, я прокритикувала твою... все чесно wink3 і про шлюб я теж висловила свою думку  crazy  все норм? 

ду нот іт а єлов снов!
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF