Косів: форум міста та району
06:05, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Наш стиль  (Прочитано 24016 раз)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #15 : 19:58, 02 Червня 2011 »

плюс один!
Мені також дуууже подобаютсья мужчини в костюмах  Smiley

оо, як я тебе розумію)
 drinks
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #16 : 20:07, 02 Червня 2011 »

ну всьо, іду купувати костюм crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #17 : 20:27, 21 Грудня 2011 »

не знаю як називається мій стиль) але зараз він вже дуууже став попсовим)
....а коли 6 років тому я  ходила в кедах, кольорових колготках, в різних батніках і в широких спідницях з купою кишеньок (ну або джинсах) на мене казали - нєфорка) + мої руки були в браслетах) на правій було 31, а на лівій 19 ))  ну і кожні 2 місяці я міняла колір волосся і зачіску))
блін, я таки була нЄфорка)))  crazy crazy crazy
зараз все спокійніше) але як і тоді  вдягаю те що зручно)
 ну крім браслетів і спідниць в стилі мало шо змінилось по правді)) моє це)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #18 : 03:14, 22 Грудня 2011 »

а в мене взагалі стилю нема в одязі та й в іншому теж... купила, одягнула та й живу собі ... Ну, на роботу звичайно трошки інші речі одягаю ніж на здибанки з друзями на приклад.
В гардеробі маю і штані, і спідниці, і сукинки. Раніше любила купувати нові речі, а тепер піти в магазин чи на базар справжнє пекло для мене. Чому так? Не знаю. Це сталося після шопінгу в Польщі, там дуже класний одяг за нижчі ціни ніж у нас.
А стиль життя чи то інтересів таки змінився. Раніше я любила їздити на фести, довго базікати по телефону, бавити в ігри, піти на пиво, читала гороскопи чи щось в тому дусі, а тепер я втратила бажання до того всього. Біда зі мною, мабуть старість (іншого пояснення не знайшла). Почала цікавитися рецептами, будівництвом, грибами, травами, інтерєром і щось в такому напрямку.
Незважайте! Просто захотілось написати. Хоча після останніх подій ви вважаєте мене ворогом народу. Та я хочу залишитися на форумі, спілкуватися далі і висловлювати свою думку.
 

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #19 : 11:02, 22 Грудня 2011 »

а в мене взагалі стилю нема в одязі та й в іншому теж... купила, одягнула та й живу собі ... Ну, на роботу звичайно трошки інші речі одягаю ніж на здибанки з друзями на приклад.
В гардеробі маю і штані, і спідниці, і сукинки. Раніше любила купувати нові речі, а тепер піти в магазин чи на базар справжнє пекло для мене. Чому так? Не знаю. Це сталося після шопінгу в Польщі, там дуже класний одяг за нижчі ціни ніж у нас.
А стиль життя чи то інтересів таки змінився. Раніше я любила їздити на фести, довго базікати по телефону, бавити в ігри, піти на пиво, читала гороскопи чи щось в тому дусі, а тепер я втратила бажання до того всього. Біда зі мною, мабуть старість (іншого пояснення не знайшла). Почала цікавитися рецептами, будівництвом, грибами, травами, інтерєром і щось в такому напрямку.
Незважайте! Просто захотілось написати. Хоча після останніх подій ви вважаєте мене ворогом народу. Та я хочу залишитися на форумі, спілкуватися далі і висловлювати свою думку.
 
Я, наприклад, також ходжу по магазинах тільки тоді коли треба щось купити. Так просто мене туди не витягнеш    Smiley

Odnoselchanka, ніхто тебе не вважає ворогом народу, просто треба трохи спокійніше сприймати критику.

не знаю як називається мій стиль) але зараз він вже дуууже став попсовим)
....а коли 6 років тому я  ходила в кедах, кольорових колготках, в різних батніках і в широких спідницях з купою кишеньок (ну або джинсах) на мене казали - нєфорка) + мої руки були в браслетах) на правій було 31, а на лівій 19 ))  ну і кожні 2 місяці я міняла колір волосся і зачіску))
блін, я таки була нЄфорка)))  crazy crazy crazy
зараз все спокійніше) але як і тоді  вдягаю те що зручно)
 ну крім браслетів і спідниць в стилі мало шо змінилось по правді)) моє це)
Гороля, я тебе знаю давненько, але коли ти була "нєфоркою" бачила тільки по-фотках. В школі ти була геть не "нЄфорка"  Привіт!
Високі підбори, гарні коротенькі спіднички. Я все пригадую Міс-Косова з Ірою Довганюк, коли ти була кішечкою в її номері. Ми всі говорили, що ти, реально, і виглядала в тому номері, і поводилася як в житті.
Виникло питання, а що ж стало причиною такої кардинальної зміни стилю?
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #20 : 11:44, 22 Грудня 2011 »

Мій стиль відносно одягу скоріше класичний, чорні брюки, юбки та плаття. Верхній одяг, пальто чи шкіряна куртка. З чим це пов'язано - не знаю. Спортивні речі одягаю тільки якщо є необхідність.
Не люблю джинси, хоч багато їх носять і вони зручні, та навіть не пам'ятаю коли останні раз їх купувала, хіба ще в школі.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #21 : 13:05, 22 Грудня 2011 »

Гороля, я тебе знаю давненько, але коли ти була "нєфоркою" бачила тільки по-фотках. В школі ти була геть не "нЄфорка"  Привіт!
Високі підбори, гарні коротенькі спіднички. Я все пригадую Міс-Косова з Ірою Довганюк, коли ти була кішечкою в її номері. Ми всі говорили, що ти, реально, і виглядала в тому номері, і поводилася як в житті.
Виникло питання, а що ж стало причиною такої кардинальної зміни стилю?

)))) та в тому й суть шо в школі одяг в мене був дуже простий, якісь штани переважно і кофтинки. а от на дискотеки  вже одягалась відповідно )))  в школу я ніколи не приходила ні в спідницях ні на підборах)
і от по правді скажу що це було щось типу "йти за масою" . а потім я зрозуміла шо мені це не подобається, ні дискотеки, ні та музика яку слухала компанія, ні одяг, та взагалі все)  і знайшла те шо мені до душі.
 в 11 класі купила собі кеди і від тоді почала рухатись в іншому напрямку) почала читати багато, слухати Рок))) їздити на фестивалі, і т.д.
а ту кицьку на Міс Косова я напевно ніколи не забуду. ти просто не знаєш як я не хотіла йти на сцену,  але те, що треба допомогти Ірі мене заставило.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #22 : 14:47, 22 Грудня 2011 »

Ніколи не могла зрозуміти, чому ти там участі не брала  Smiley А виходить, що ти просто не хотіла)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #23 : 16:08, 22 Грудня 2011 »

...Вважаю, що почуття стилю важливіше за моду...
плюс один!
Просто людина, яка може бути різною значно цікавіша  Smiley Це проявляється не тільки в поведінці, а й в зовнішньому вигляді...

Хоча, тут на форумі вигляд ніяк не впливає на наше спілкування  drinks
плюс один!
Погоджуюсь.

У зв*язку з тим,що стала 7місяців і 2 два дні назад мамою, мій гардероб вкрився порохами.
Від чого я дуже страждаю.
Не спішість зловтішатися молоді жіночки і дівчата,бо Вас це також чекатиме після пологів.

Обожнюю класичний стиль. Брюки,піджаки,туфлі.
Подобаються плаття.

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #24 : 18:20, 22 Грудня 2011 »

фотографії киці є?

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #25 : 21:23, 22 Грудня 2011 »

плюс один! плюс один!
Погоджуюсь.

навіть не саме відчуття стилю важливе, як відчуття смаку, гармонії.

Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF