Косів: форум міста та району
14:35, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вони не поважають велосипедистів  (Прочитано 16335 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« : 18:05, 20 Травня 2011 »

Пропоную тут викладати д/з-фото автомобілів які не поважають велосипедиста, не вважаючи його учасником дорожнього руху.

Буквально годину тому їдучи з Яворова, уже на початку Косова де погана видимість я перелаштувався на край лівої проїздної частини щоб не заважати автомобілям які можуть їхати позаду мене, тому що знаючи шо вони почнуть сигналити і зганяти мене на обочину самої дороги, тим більше шо вітер у вухах свище і я не чую як машина наближається, отже мені краще їхати з краю лівої полоси тим самим я бачу яка машина їде пердімною і я не мішаю тим хто на правій полосі, отож, їдучи я чую що ззаді мене на лівій полосі мчиться авто  oh по лівій полосі, торбто по зустрічній валиться прямо на мене!!!!! я пригальмував і постарався у відкрите авто пояснити водію який він дебіл, він став і хотів мене переконати шо то я дебіл, але я йому наголосив вдруге шо він ДЕБІЛ!! Так ось, хто буде бачити СІРИЙ ВАЗ 21099 (TAXI) Д/З АТ 0415 АН, поясніть йому будь-ласка втретє що він точно дебіл, який не поважає велосипедистів і створює аварійно-небезпечну ситуацію на гірській дорозі! Дякую.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #1 : 14:47, 13 Липня 2011 »

не знаю як там з автомобілістами, але в мене вже було безліч випадків, коли самі велосипедисти і часто жінки сильно порушують правила (наприклад їдуть з не правої сторони догори) чим створюють небезпеку на дорозі! і ще й роблять це з високо піднятою головою, ніби так має бути!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #2 : 15:37, 13 Липня 2011 »

Баби "широкогабаритні" на "Українах" то зовсім інша тема ))
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 17:26, 13 Липня 2011 »

не знаю як там з автомобілістами...
якшо створити тему "Роги на велосипедах" які не то шо не поважають автомобілістів а і своє власне життя, то тільки  за одну поїздку до Чернівців фоток двадцять можна виставити цих рогів, та і по КОСОВУ троха назбирається.
в мене особисто в машині є пару катафорчиків які я видаю цим нічним бетманам, правда деколи ше пару ...лін відвішую.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #4 : 17:33, 13 Липня 2011 »

так ізда вночі на великах без фар і т.д. - це по косівськи! Sad

ну 80% так точно з тих, що мені вночі попадались!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #5 : 18:00, 13 Липня 2011 »

так ізда вночі на великах без фар і т.д. - це по косівськи! Sad

ну 80% так точно з тих, що мені вночі попадались!
і небачучи такого контрацептива водій авта його збиває, має купу проблем та неабияку психологічну травму.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #6 : 23:20, 26 Серпня 2011 »

останнім часом пішоходи активно створюють небезпечні ситуації на дорогах, адже не вважають велосипед "транспортом"

на жаль, якщо на них таки наїхати, то аж тоді розуміють, що сильно помилялись  crazy
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #7 : 09:12, 27 Серпня 2011 »

останнім часом пішоходи активно створюють небезпечні ситуації на дорогах, адже не вважають велосипед "транспортом"

на жаль, якщо на них таки наїхати, то аж тоді розуміють, що сильно помилялись  crazy

Вже маєш такий прецедент ?
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #8 : 17:26, 03 Вересня 2011 »

Господарі, які не можуть купити 2-3 метри ланцюга, дуже-дуже не поважають велосипедистів, а також пішоходів, сусідів та дітей. Курде, їдеш, а та купа псюрників біжить за тобою....!!!!.... мисливець
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #9 : 23:21, 03 Вересня 2011 »

Таке враження, що в Косові не можна робити нормальні дороги, бо в наших голодних до того людей зразу починаються гонки на виживання!

тому ідея Плосконоса щодо лежачих поліцейських дуже доречна!

відколи в центр зробили асфальт, то їхати на велі зі сторони гімназії в центр міста стало небезпечно! Sad
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #10 : 15:06, 05 Вересня 2011 »

останнім часом пішоходи активно створюють небезпечні ситуації на дорогах, адже не вважають велосипед "транспортом"
скутеристів теж ніхто не поважає.

До теми: світловідображаючі елементи повинні бути на велику обов*язково. Їздити спокійно і не провокувати долю, обминати закриті повороти.
Тоді все буде ок.

Time is not on your side.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #11 : 14:08, 15 Листопада 2011 »

У Дрогобичі водій Москвича збив велосипедиста і скинув його у місцеве озеро

У місті Дрогобичі Львівської області водій автомобіля Москвич збив велосипедиста, який від отриманих травм помер на місці події. З метою приховати злочин, тіло жертви чоловік разом зі спільниками скинув в озеро.

Як повідомила керівник прес-служби управління ДАІ у Львівській області Світлана Добровольська, 6 листопада на березі озера в місті Дрогобичі випадкові перехожі виявили тіло чоловіка, недалеко від якого лежав велосипед.

брутально  Sad
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #12 : 16:16, 25 Травня 2012 »

виявляється в косові небезпечно не лише їхати на велі, але і просто стояти з ним - на переході біля податкової чекав коли зможу перевезти ровер на іншу сторону, але "файний дядько" на крутому сірому джипі припаркованому біля податкової просто здав назад прямо на мене - я лиш відчув як вилосипед раптом кудись зникає під колесами - я навіть не уявляю яким чудом велосипед не перетворився разом зі мною на брухт

"водій" навіть не удостоїв себе честі вийти і вибачитись а продовжував знову здавати взад прямо на перехід

боже мій країна дибілів...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #13 : 16:18, 25 Травня 2012 »

виявляється в косові небезпечно не лише їхати на велі, але і просто стояти з ним - на переході біля подтакової чекав коли зможу перевезти ровер на іншу сторону, але "файний дядько" на крутому джипі припаркованому біля податкової просто здав назад прямо на мене - я лиш відчув як вилосипед раптом кудись зникає під колесами - я навіть не уявляю яким чудом велосипед не перетворився разом зі мною на брухт

"водій" навіть не удостоїв себе честі вийти і вибачитись а продовжував знову здавати взад прямо на перехід

боже мій країна дибілів...

номера в студію.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #14 : 16:20, 25 Травня 2012 »

номера в студію.

на жаль не подумав про це в час шоку
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF