Косів: форум міста та району
16:38, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чому косівчани не ходять на концерти?  (Прочитано 22252 раз)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« : 23:18, 08 Травня 2011 »

Я думав раніше, що це тому, що реп мало слухають тут, але ми з рокерами вже спільні концерти робимо, а народу не прибавляється  Sad

1. Люди які мають владу і які керують залами для концертів не йдуть на контакт - не хочуть робити концерти - ясно що ми гроші за виступи не берем хоч їсти нам хочеться теж але хай вже так... + і апаратуру свою тягаєм всюди!

2. Навіть якщо концерт відбувається - то зал наполовину порожній!

3. Я вважаю, що наша музика достатньо якісна навіть на рівні Києва, а не лише Косова...

концерти в інших містах йдуть на ура!

то в чому на вашу думку проблема?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 23:30, 08 Травня 2011 »

пенсіонери люблять концерти, ходили би якшо б народні пісні співали, а ше якшо б танці влаштовували для пенсіонерів то взагалі був би повний зал, а так...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 00:10, 09 Травня 2011 »

ми вже навіть думаєм Мацевка підтягнути - може хоч на нього народ зійдеться!?  crazy
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #3 : 01:50, 09 Травня 2011 »

нажаль покищо культура для косівчан на десятому місці (в кращому разі)  Sad

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 09:41, 09 Травня 2011 »

твоє запитання чимось подібне до моєї теми вкантактє "Чому vkontakte, а не косівський форум?" Smiley

Для року чи репу потрібна своя аудиторія і чим більше місто — тим більша аудиторія, тобто все впирається в к-сть населення 
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #5 : 11:27, 10 Травня 2011 »

твоє запитання чимось подібне до моєї теми вкантактє "Чому vkontakte, а не косівський форум?" Smiley

та просто форуми відмирають всюди, а їх місце займають соц. мережі  Smiley

тут якраз ситуація навпаки - коли концертів не було всі кричали - Косів гнилий нічо тут нема - тепер концерти є, а люди так і не ходять  Smiley
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #6 : 12:21, 10 Травня 2011 »

думаю тут не так в людях проблема, як у організації концертів)
бо то все як відбувається? - музиканти хочуть зробити концерт, просять відповідних людей про надання приміщення для цього дійства, їх довго і нудно перекидають з однієї дати на іншу, і в результаті за  3-4 дні до концерту нарешті все узгоджено, але при цьому нема часу щоб проінформувати людей про цей концерт)
все робиться в останні дні, і ніби чув народ про концерт, але....
в цьому випадку ббс буде в тему )))) crazy
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 12:28, 10 Травня 2011 »

Думаю в основній масі людям тре не концерти, як культурно-музичне явище, а двіж — масові гуляння з пивом-шашликами-атракціонами-шопінгом під будь-яку музику на сцені
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #8 : 12:34, 10 Травня 2011 »

Я думаю- тут багато вини органiзаторiв концерту. Коли був останнiй раз в Косовi- цегла на кожному стовпi, на кожному вуглi, дiстало. Роздрукувати типу того (рекламу концерту), це не дуже й великi грошi. Витрати- пачка паперу А-5, 300 грамiв клею + хлопак на роверi, або на чому там.

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #9 : 12:42, 10 Травня 2011 »

Я думаю- тут багато вини органiзаторiв концерту. Коли був останнiй раз в Косовi- цегла на кожному стовпi, на кожному вуглi, дiстало. Роздрукувати типу того (рекламу концерту), це не дуже й великi грошi. Витрати- пачка паперу А-5, 300 грамiв клею + хлопак на роверi, або на чому там.

а хіба хтось казав що нема афіш? чи шо їх не робили) 
афіші, реклама в інтернеті  - це все є)
ходили розклеювали по місту, в магазинах залишали, в кафе)
але що з того, як народ не дивиться навколо)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #10 : 13:23, 10 Травня 2011 »

рекламу я якраз забезпечую ок! я розумію старші люди 30-40 років мають справи, сім'ю, роботу - ну а бурса і школи? шо вони роблять?) сидять весь день вконтакті? нема часу прийти?) crazy

ну Стас правильно каже - як це концерт і не прийти там напитись?) це ж тобі не п'яний вікінг бум цик цик wall
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #11 : 13:47, 10 Травня 2011 »

Та при чому тут напитися... В нас ще мало п'ють... Повірте  Приїхав би в Косівську райбуду якась хоть трохи відома група - зал би був битком забитий  І білети купляли б... І ніхто б не казав, що попити/поїсти...
Я думаю, що причина в популярності.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #12 : 14:13, 10 Травня 2011 »

Та при чому тут напитися... В нас ще мало п'ють... Повірте   Приїхав би в Косівську райбуду якась хоть трохи відома група - зал би був битком забитий   І білети купляли б... І ніхто б не казав, що попити/поїсти...
Я думаю, що причина в популярності.

кардинально не згоден - яскравий приклад рік тому приїхала в райбуду відома чернівецька група і афіші були і все - народ зовсім не прийшов)  Smiley

то пропонуєш нам стати популярними в інших містах, щоб ходили на концерити в рідному? це брєд - в нормальних містах все якраз навпаки!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #13 : 14:14, 10 Травня 2011 »

яскравий приклад рік тому приїхала в райбуду відома чернівецька група і афіші були і все

шоза група? коли було і чо я про це нічого не знаю? crazy

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #14 : 14:18, 10 Травня 2011 »

шоза група? коли було і чо я про це нічого не знаю? crazy

назву забув)

і ше саме смішне, що мені всі пишуть вконтакті - все так класно - гарна музика - коли наступний концерт??? - пишу коли концерт, а народ не йде)

кароче жесть  crazy
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF