Косів: форум міста та району
02:02, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Ви підтримаєте цей проект?
Так, я підтримую проект і перерахую кошти! - 12 (70.6%)
Ні, я не підтримую проект - 2 (11.8%)
Ще не визначився - 3 (17.6%)
Всього голосів: 17

Сторінок: [1] 2 3 ... 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Відновлення басейну в місті Косові  (Прочитано 87624 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 13:32, 08 Травня 2011 »

Ініціатором цієї ідеї і послідовним борцем за її втілення у життя виступив відомий плавець, заслужений тренер України, майстер спорту з плавання та майстер спорту з морського багатоборства і неодноразовий чемпіон України з плавання Михайло-Дмитро Бович.

В минулому році знято фільм «Крик душі» про стан басейну в Косові та туристичний потенціал Косівщини.



Над фільмом працювали:
  • Зіновій Гаркус — зйомки, монтаж, диктор.
  • Остап Гавриш — народний артист України, композитор.
  • Михайло-Дмитро Бович — заслужений тренер України, майстер спорту з плавання та майстер спорту з морського багатоборства.
  • Юрій Джуранюк — старший науковий працівник музею «Народного мистецтва та побуту Гуцульщини».
  • Віталій Мацьоцький — підприємець.

В лютому 2011 голова райдержадміністрації Ярослав Шинкарук провів нараду з питання узгодження остаточного варіанту плавального басейну в м. Косові.

Із трьох запропонованих варіантів вибрали такий: басейн має бути відкритий, з підігрівом води, на десять доріжок по 50 метрів у довжину та 20 по 25 метрів впоперек басейну, із вісьмома стартовими тумбочками для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань.

До нього буде добудовано басейн закритого типу на шість доріжок для навчання основ плавання дітей, починаючи з шістьох років. Зліва (від вулиці Туристичної) і справа басейну будуть встановлені трирядні трибуни, під якими розміщатимуться адміністративні і підсобні приміщення, зали для фізичної підготовки з випливами у басейн, роздягалки, сауни, душові. Інфраструктуру плавального басейну доповнить сучасної архітектури готель на 100 місць, в якому до послуг спортсменів буде гуцульська кухня.

Учасник наради заслужений тренер України, майстер спорту з плавання Михайло-Дмитро Бович, який невтомно добивається відновлення діяльності басейнів у Косові та Рожнові, прагне, щоб Косівський басейн відповідав міжнародним стандартам, розповів, що мав розмову із своєю колегою заслуженим працівником фізичної культури України, тренером Яни Клочкової Ніною Кожух, яка сприяє на всіх рівнях у Києві вирішенню питання виділення коштів для будівництва басейну «Косів». Саме вона запропонувала зробити плавальний басейн відкритим, аби можна на повні легені вдихнути карпатське повітря.

Створено оргкомітет з реалізації цього проекту, тобто відновлення й будівництва Косівського плавального басейну, на чолі з головою РДА Ярославом Шинкаруком, питання стану плавальних басейнів було обговорено на нараді при голові РДА.

Посилання по темі:
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 13:37, 08 Травня 2011 »

Це реальний проект і на будівництво планують виділити немалі кошти.

Зараз для виготовлення технічної документації проекту Косівського басейну треба зібрати 385 тисяч гривень — потрібна підтримка Косівської громади та всіх небайдужих людей!

Ось дані для переказу коштів:

Громадська організація «Інститут підтримки розвитку Косівщини»
вул. Незалежності, 53\а
с. Смодна, 78607
Івано-Франківська область

р\р 26002365653
відділення Ощадбанку м. Косів
МФО: 336503
КОД: 37209442

Призначення платежу: Для виготовлення технічної документації для будівництва басейну «Косів».

Контактний телефон Михайла-Дмитра Петровича Бовича: моб. +380 (67) 294-60-46, дом. +380 (3478) 2-10-21

* kosiv-pool.jpg (158.8 Кб - завантажено 1281 раз.)
* kosiv-stadium-pool.JPG (157.18 Кб - завантажено 1254 раз.)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 13:46, 08 Травня 2011 »

це все добре, але в нас майже цілий рік ідуть дощі, а зимою і сніг - то де логіка робити басейн відкритим? хіба, що дешевше ніж накривати Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 13:49, 08 Травня 2011 »

в мене теж виникло це питання, але басейн буде з підігрівом — дощ чи сніг не страшні і дихаєш вільно.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 14:33, 08 Травня 2011 »

це все добре, але в нас майже цілий рік ідуть дощі, а зимою і сніг - то де логіка робити басейн відкритим? хіба, що дешевше ніж накривати Smiley
Дешевше бiльше як в 2 рази, це аргумент. Про "дихаєш вільно"- це пустi байки, знову ж аргумент до економii на вентиляцii.
 Взагалi то вiдкритий басейн мае право на життя, в 86-му я ходив на "Буковину" при -20, пiдiгрiв+цивiлiзованi душовi-роздягалки= нiхто не захворiв, але "душовi-роздягалки"!, ми з води виходили прямо туди, не 100 метрiв по снiгу crazy

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #5 : 14:41, 08 Травня 2011 »

385тис - не слаба сума для папочки папірців формату А4...
Розійдеться на всякі різні  офігенно потрібні заключення і висновки...
Корупційна країна у всій красі...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 14:57, 08 Травня 2011 »

385тис - не слаба сума для папочки папірців формату А4...
Розійдеться на всякі різні  офігенно потрібні заключення і висновки...
Корупційна країна у всій красі...
Чиста робота проектантiв- це навскидочку 50 000, може 70 000, все решта... ну самi розумiете. Там звичайно не папочка папiрцiв, все серйознiше, але в мене сестра в Чернiвцях в проектному вже 24-й рiк, я трошки в курсi про цiнотворення Sad

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #7 : 15:07, 08 Травня 2011 »

я раз башлянув 8000 за 20 листочків(((((
на 385000-х хтось непогано заробить

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 16:53, 08 Травня 2011 »

Кошторис на проектні роботи

Вид проектних робіт: «Реконструкція плавального басейну в місті Косові».

Назва проектної організації: Івано-Франківська філія ДП УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю. М. Білоконя

Назва організації замовника: Відділ регіонального розвитку, містобудування і архітектури Косівської РДА.

* kosiv-pool-koshtorys.jpg (194.47 Кб - завантажено 1297 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 17:01, 08 Травня 2011 »

Оргкомітет по організації відновлення та будівництва Косівського плавального басейну, а далі «Інвестиційний проект туристично-спортивно-оздоровчий комплекс «Косів».

  • Шинкарук Я. І. — голова Косівської райдержадміністрації — голова оргкомітету;
  • Клуб А.І. — голова Косівської районної ради — співголова оргкомітету;
  • Фокшей М. М. — міський голова Косова — заступник голови оргкомітету;

Члени оргкомітету:

  • Бринський Я.Р. — начальник управління економіки РДА — заступник голови РДА;
  • Совіздранюк В.Я. — Заступник голови районної державної адміністрації;
  • Баранюк Р.Т. — начальник управління Держкомзему;
  • Бович М.П. — пенсіонер, майстер спорту „заслужений тренер України;
  • Дворник В.Р. — завідувач сектора містобудування і архітектури РДА;
  • Мельничук М.Д. — завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА;
  • Кузьменчук В.Я. — начальник відділу освіти РДА;
  • Склепович В.М. — начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #10 : 17:29, 08 Травня 2011 »

Кадастровий план земельних ділянок

* img599.jpg (172.52 Кб - завантажено 1245 раз.)
* img600.jpg (113.18 Кб - завантажено 1225 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 18:25, 08 Травня 2011 »

Фільм про Басейн у Рожнівській школі та місті Косові:

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 18:27, 08 Травня 2011 »


BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #13 : 18:35, 08 Травня 2011 »

я би пошукав альтернативу "Дніпромісту" може б і кошторис зменшився троха

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 18:58, 08 Травня 2011 »

я би пошукав альтернативу "Дніпромісту" може б і кошторис зменшився троха
Зверни увагу на перший листок, а зокрема на коефiцiенти. Вони взагалi то законнi, але всiм вiдомо, що йдуть цi проценти на пошук НЕальтернативи, ну всiм ясно, думаю, про що я((
P.S. Ну й ще таке. Значить цiна питання (будiвництва) вже приблизно прояснилася, становить для початку 8-12 мiльйонiв гривень, тут реальнi трудозатрати на проект вже не грають, тут % вiд кошторису.

Сторінок: [1] 2 3 ... 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF