Косів: форум міста та району
12:40, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Резонансні ДТП  (Прочитано 93523 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #60 : 13:27, 13 Травня 2011 »

... ну Петро, а де тоді правда по твоєму, спроможний оплатити наслідки, їздиш і давиш всіх підряд по вулиці???
Ну так жеж виходить! Тут бесіди вже йдуть, що можливо то і не перший випадок у нього, а якщо так і піде далі може бути третій, четвертий...........
Якась компенсація, то можливо і логічно, але є ж закон і ми перед ним рівні. Через це у нас в країні і бардак.
Я можливо неправильно сформулював. Мав на увазi: якщо САМ винуватець все насправдi зрозумiв, "проникся", то краще хай дасть за свою вину грошей на лiкарiв, а не гаiшникам. Але якщо дiйсно до нього "доперло" що неправий i далi правила будуть законом.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #61 : 16:58, 13 Травня 2011 »

Боже упаси такої біди, але мені не треба б було допомоги ні грошової ні будь-якої їншої і винуватцю не помїг би ніхто і ніщо.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #62 : 17:32, 13 Травня 2011 »

Боже упаси такої біди, але мені не треба б було допомоги ні грошової ні будь-якої їншої і винуватцю не помїг би ніхто і ніщо.


Здається цей малий козел знову їздить на джипі, якщо я не помиляюсь.
Brie
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 14

...дипломований ландшафтний архітектор...


« Відповідь #63 : 19:55, 13 Травня 2011 »

Боже упаси такої біди, але мені не треба б було допомоги ні грошової ні будь-якої їншої і винуватцю не помїг би ніхто і ніщо.

дійсно, просто з боку казати, що не треба було б від нього допомоги. але моя сім"я нажаль була в такій ситуації і повір, всі можливі варіанти допомоги розглядаються тільки б життя  дорогої людини врятувати. а на рахунок винуватця - здоров"я вже дівчинці те що його накажить чи не накажуть не додасть, Бог йому суддя...

;
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #64 : 20:08, 13 Травня 2011 »

дійсно, просто з боку казати, що не треба було б від нього допомоги. але моя сім"я нажаль була в такій ситуації і повір, всі можливі варіанти допомоги розглядаються тільки б життя  дорогої людини врятувати. а на рахунок винуватця - здоров"я вже дівчинці те що його накажить чи не накажуть не додасть, Бог йому суддя...
і я був в схожій ситуації безпосередньо, 100 метрів дальше від місця теперешньої аварії мене в 9-ть років збив п"яний мотоцикліст, більше доби безпам"яті, шість днів в реанімації, тріщина черепа, перелом ребра, перелом ключиці, вибиті зуби.... і мої відмовились від грошей, дуже великих грошей.
по конкретно даній аварії, якшо б ви знали стан потерпілої і хоча б на хвилинку уявили її власною дитиною, думаю б захотіли стати самому суддею.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #65 : 20:14, 13 Травня 2011 »

Боже упаси такої біди, але мені не треба б було допомоги ні грошової ні будь-якої їншої і винуватцю не помїг би ніхто і ніщо.

Сам то зрозумiв яку дурницю сказав? Це ти- й сам не бiдний, i друзi, i "думку на вiдстань" в змозi передати... А якщо б (не дай Бог) дитина в нашiй "безплатнiй" лiкарнi загиналася? Тут вже допомогу хоч вiд кого, думки лиш про одно...

Brie
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 14

...дипломований ландшафтний архітектор...


« Відповідь #66 : 20:17, 13 Травня 2011 »

вірю і розумію. 2 похорони в тиждень дорогих людей сповна дають усвідомити таку ситуацію. але як бачимо для багатьох закон все ж таки залишається неписаним.

;
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #67 : 20:30, 13 Травня 2011 »

Сам то зрозумiв яку дурницю сказав? Це ти- й сам не бiдний, i друзi, i "думку на вiдстань" в змозi передати... А якщо б (не дай Бог) дитина в нашiй "безплатнiй" лiкарнi загиналася? Тут вже допомогу хоч вiд кого, думки лиш про одно...


За такі справи треба садити за грати, пофіг на бабло. Інакше якщо візьмеш бабки він зрозуміє, що вийшов сухий з води і далі почне повторювати ті ж фатальні помилки. Тут людину однозначно треба навчити на все життя, інакше далі буде гнати свої дешеві понти і збивати людей, дітей.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #68 : 20:39, 13 Травня 2011 »

Сам то зрозумiв яку дурницю сказав? Це ти- й сам не бiдний, i друзi, i "думку на вiдстань" в змозi передати... А якщо б (не дай Бог) дитина в нашiй "безплатнiй" лiкарнi загиналася? Тут вже допомогу хоч вiд кого, думки лиш про одно...
другий тиждень коми, підозра шо паралізована половина тіла, 7 ребер, пробиті легені, стопа коліно розтрощені, по голові взагалі мовчу, поламані пальці, кров"яні тільця з пункції спинного мозку..... за скільки грошей і хто її поставить на ноги цю дівчину?
може є якась сума шо може іскупити вину? але це моя може дурна думка Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #69 : 20:46, 13 Травня 2011 »

2 БiгФан
Зараз питання про "іскупити вину" не стоiть, поки що.., поки що питання про "за скільки грошей і хто її поставить на ноги цю дівчину?" Я просто "в темi" зараз..., про "безплатну медицину", можу бути пристрастним Sad

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #70 : 21:01, 13 Травня 2011 »

2 БiгФан
Зараз питання про "іскупити вину" не стоiть, поки що.., поки що питання про "за скільки грошей і хто її поставить на ноги цю дівчину?" Я просто "в темi" зараз..., про "безплатну медицину", можу бути пристрастним Sad
мож би було про шось говорити якшо винуватець признав би: да я баран постоянно літав по КОСОВУ і в цій ДТП я повністю винен і готовий понести сурову кару, але  зроблю все можливе і неможливе шоб дівчина була жива і здорова. але так не є, нажаль.
дай Бог шоб Діана виздоровіла
мені також жалко п. Василя батька винуватця бо він один з небагатьох, знайомих мені, багатих людей який заробив гроші своїми руками лишившись хорошою людиною і йому також зараз не солодко.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
volodya
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #71 : 14:46, 22 Травня 2011 »

пишіть щось нове не закривайте цю тему
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #72 : 14:49, 22 Травня 2011 »

пишіть щось нове не закривайте цю тему
будем, по мірі поступлееня нової інфи, тема не закриється.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #73 : 14:45, 23 Травня 2011 »

BigFAN, а ти не в курсі, Діана прийшла до тями 
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #74 : 22:24, 23 Травня 2011 »

BigFAN, а ти не в курсі, Діана прийшла до тями 
ні, ше в комі

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF