Резонансні ДТП
Косів: форум міста та району
18:23, 23 Вересня 2021 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Резонансні ДТП  (Прочитано 85156 раз)
s19or
Фахівець

Репутація: 6

328828488
« Відповідь #30 : 11:35, 26 Квітня 2011 »

дуже гарні в нас "люди", вже бігом прочухали шо винуватець і його сімя не прийшли до церкви на паску... дуже завзяті особистості це прочухали і вже "все село" знає... тут така халепа сталася, а народ хньою страждає, йоб..ний стид, такими бути!  Indeed

... а до чого тут це, на то воно і "село" шоб так було 

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #31 : 11:43, 26 Квітня 2011 »

тобіш це нормально? Indeed

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген

Репутація: 49

« Відповідь #32 : 12:14, 26 Квітня 2011 »

Народ я не збирався і не збираюсь захищати винуватця трагедії Сергія - Бог йому суддя!

Я просто побачив в ході обговорення, що його крім мене тут ніхто добре не знає і я сказав свою думку про нього як людину...

Його батьки досить багаті люди, але в той же час добрі і щедрі - про них в Косові гарно відгукувались - і син такий же!

на ту ж церкву куди вони не могли прийти на Паску - уявіть собі реацію людей - вони віддали просто величезні гроші

...

Але тут Бігфан чітко наголосив, що Сергій часто шалено ганяв по місту (про що я не знав), як і інші молоді люди Косова на машинах - така походу в нас негарна традиція в місті

і тут нема виправдання - лише хіба постійні проблеми на тому участку для перехожих від автомобілістів

я це до того кажу, що якось після трагедії треба з тим щось зробити і не допустити такого в майбутньому!
s19or
Фахівець

328828488
« Відповідь #33 : 13:47, 26 Квітня 2011 »

тобіш це нормально? Indeed

в "селі" переважно один одного знають, стається мало подій, а коли вже шось стається то увага до тої події і її винуватців прикута довгий час

BigFAN
Модератор

Репутація: 66

Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...

« Відповідь #34 : 15:08, 26 Квітня 2011 »

Народ я не збирався і не збираюсь захищати винуватця трагедії Сергія - Бог йому суддя!

Я просто побачив в ході обговорення, що його крім мене тут ніхто добре не знає і я сказав свою думку про нього як людину...

Його батьки досить багаті люди, але в той же час добрі і щедрі - про них в Косові гарно відгукувались - і син такий же!

на ту ж церкву куди вони не могли прийти на Паску - уявіть собі реацію людей - вони віддали просто величезні гроші

...

Але тут Бігфан чітко наголосив, що Сергій часто шалено ганяв по місту (про що я не знав), як і інші молоді люди Косова на машинах - така походу в нас негарна традиція в місті

і тут нема виправдання - лише хіба постійні проблеми на тому участку для перехожих від автомобілістів

я це до того кажу, що якось після трагедії треба з тим щось зробити і не допустити такого в майбутньому!
я знаю і Сергія і його батька, батькові я раз казав що малому треба трохи вправити мозок на рахунок дебільного ганяння містом бо вправлять чужі. Вася обіцяв повпливати на сина, але як бачим не помогло.
тут проблема була не в перехресті і не в світофорі та інших факторах, дане ДТП сталось в наслідок декількох грубих порушень ПДР а саме: значне перевищення швидкості, обгін на пішоходному переході та обгін на перехресті, як говорили таксісти на перехресті стояла машина яка пропускала потерпілу що рухалась по переході і бус об"їзджаючи авто  збив дівчину на зустрічній смузі руху прямо на переході.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Phoenix
Новачок

Репутація: 0

« Відповідь #35 : 22:48, 26 Квітня 2011 »

Зверніть увагу на пости №6 і №23
Де № поста ти побачив? Я не так дивлюся?

А по сабжу: нас там не було, так що рано говорити про "уродiв" i "Шумахерiв", давайте хай слiдчi розберуться, а потiм вже ярлики..
P.S. Автомобiль- тяжка зараза, пригальмовуй не пригальмовуй- якщо вискочить пiд колеса то й при 30км/год полiтравми будуть

Якщо б він їхав зі швидкістю 30 км/год, то не протягнув би бідну дівчинку за собою аж на таку відстань. Правила дорожнього руху для всіх однакові - не можна їздити з такою величезною швидкістю в межах міста, та ще і через пішохідний перехід, і обганяти інші автівки на пішохідному переході теж забороняється.
vyluzja Franka
Абориген

Репутація: 50

життя шкодить здоров'ю

« Відповідь #36 : 17:05, 27 Квітня 2011 »

обгін на пішоходному переході та обгін на перехресті, як говорили таксісти на перехресті стояла машина яка пропускала потерпілу що рухалась по переході і бус об"їзджаючи авто  збив дівчину на зустрічній смузі руху прямо на переході.
що тут ще сказати? ...
BigFAN
Модератор

« Відповідь #37 : 19:05, 28 Квітня 2011 »

вчора говорив з родичами Діани, стан у неї дуже важкий, більше десятка переломів гематоми голиви внутрішня і зовнішня, зараз перебуває в комі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #38 : 19:15, 28 Квітня 2011 »

вчора говорив з родичами Діани, стан у неї дуже важкий, більше десятка переломів гематоми голиви внутрішня і зовнішня, зараз перебуває в комі.
Можу лиш попросити пустити в хiд своi юридичнi навики-досвiд. Бо медицина зараз надто дорога. Треба аби з коми не батьки витягали, а винуватець. Та ще й моральну шкоду по максимуму. Якщо дiйсно винен- вiдповiсти!

♠S.Y.♠
Абориген

Репутація: 21

Май нейм Юра . Foto by Nikon.

587544552
« Відповідь #39 : 20:51, 28 Квітня 2011 »

Згідно законодавства він би мав бути заарештованим .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
IVP
Ст. модератор

Репутація: 58

Moskalowka

« Відповідь #40 : 20:58, 28 Квітня 2011 »

згідно законодавстава як мінімум затриманий у слідчому ізоляторі до 72 год. для вияснення причетності до справи а потім як підозрюваного закривають у слідчому ізоляторі на дофігадовго до 6 міс. або і пару років, залежно як справа йде.
s19or
Фахівець

328828488
« Відповідь #41 : 21:12, 28 Квітня 2011 »

Згідно законодавства він би мав бути заарештованим .

а він хіба не в ізоляторі?

Juha
Ст. модератор

Репутація: 77

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #42 : 11:28, 29 Квітня 2011 »

Ой, та яка різниця в ізоляторі чи ні, головне, щоб дівчинка виздоровіла і "водій" реально усвідомив вчинене і нічого схожого ніколи-ніколи не повторяв.
До-речі, з коми витягують батьки винуватця, принаймі так весь Косів говорить... В нас з цим простіше ніж у великих містах...
BigFAN
Модератор

« Відповідь #43 : 13:32, 01 Травня 2011 »

До-речі, з коми витягують батьки винуватця, принаймі так весь Косів говорить... В нас з цим простіше ніж у великих містах...
та, але там є певні нюанси...

Yorgens
Lemberg
Новачок

Репутація: 1

« Відповідь #44 : 15:28, 10 Травня 2011 »

BigFAN, коли ми з тобою розмовляли під "Нашим краєм", була збита дівчина на пішоходному переході біля світлофору. Чув, що той хто збив її вже знову їздить, даїшники машину вже повернули. Що про це відомо? Хіба це не порушення з боку ДАІ?
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2021 KosivArt | Працює на SMF