Косів: форум міста та району
18:36, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Проза чи поезія?  (Прочитано 23290 раз)
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #15 : 21:05, 19 Квітня 2011 »

Мені здаєцця, шо форумчан цілий чєс хилит від теми поезії дес у бік, бо ми просто совіршенно з нею справжньою не знайомі))) От і пишимо, про шо знаємо (шо по радіо чути)))
От якби ми з вами почитували на досугє ну там Рембо, Аполінера, чи при лихій годині, я перепрошую, каго-то Бодлєра, то на питання про поезію не виникала би реакцією думка про тексти пісень...))))

Це все і є відповідь на Тарасове питання про то, "що поезія вмирає і її ніхто не читає! "

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #16 : 21:39, 19 Квітня 2011 »

золоті слова моркво - не дать ні взять  плюс один!
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #17 : 00:05, 20 Квітня 2011 »

Ребзя.
Це ви там на мігах розумієтеся.
Тема озаглавлена конкретно: «Проза чи поезія?»

Деякі з нас натякають вам, що таке питання штучне і існує тільки у вашій витонченій фаховецькій уяві.
Для нас, пересічних поціновувачів Ляпіса, Висоцького, Пушкінса і прочих — такого питання не виникає

«Будь прощє!»
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #18 : 00:20, 20 Квітня 2011 »

Поезія.

Тому, що вдала проза — це теж поезія!
Як і музика, як і математика.

Поезія, як висвітлення сутності гармонії в усьому.

Я вєрю )

yaro my
Постійний відвідувач


Репутація: 14
Offline

Повідомлень: 141


« Відповідь #19 : 01:28, 20 Квітня 2011 »

п1сня - це в1рш покладений на музику
послухай 3 останн1 альбоми 1 зм1ниш думку. Кр1м того це один з гурт1в, як1 викладають сво1 альбоми безкоштовно для скачування.
Молоді люди! Читайте класиків, - вони "сіють розумне, добре, вічне".
Я ж написав: поети типу Ляпіса Трубецького, автора "Гавриліади"(Служил Гаврила...). . Здогадались, звідки цей персонаж? (сіють розумне, добре, вічне - з того ж твору).
Наводяще запитання: а чому гурт взяв собі назву "Ляпис Трубецкой"? До речі, їх стьобні пісні, в яких вони висміюють рагулів, мені теж подобаються good.
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #20 : 09:11, 20 Квітня 2011 »

Ребзя.
Це ви там на мігах розумієтеся.
Тема озаглавлена конкретно: «Проза чи поезія?»

Деякі з нас натякають вам, що таке питання штучне і існує тільки у вашій витонченій фаховецькій уяві.
Для нас, пересічних поціновувачів Ляпіса, Висоцького, Пушкінса і прочих — такого питання не виникає

«Будь прощє!»

julio, я вопше-то не то, шо би я вам перечила, тока мині стало інтірєсно, якшо ви вважаєте, шо задана тема позбавлена сенсу, то навіщо пишите у відповідь саме на це "штучне питання", яке у вас "не виникає"?))

 плюс один! за «Будь прощє!»
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #21 : 22:23, 20 Квітня 2011 »

julio, я вопше-то не то, шо би я вам перечила, тока мині стало інтірєсно, якшо ви вважаєте, шо задана тема позбавлена сенсу, то навіщо пишите у відповідь саме на це "штучне питання", яке у вас "не виникає"?))

Я спробував змістити акцент в бік, з якого це саме запитання виглядає більш природнім, і з якого наша доля стає цікавішою за банальну констатацію тенденцій.
Якщо ми приміряємо на себе свій аватар Творців, то чому б не бути творцем і в цьому також? )

Усім цьомчики ))
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #22 : 11:45, 20 Травня 2011 »

Most people ignore most poetry because most poetry ignores most people. Adrian Mitchell
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF