Косів: форум міста та району
18:25, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Тема на тему легких наркотиків.  (Прочитано 15945 раз)
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #15 : 10:59, 11 Квітня 2011 »

колись пробував легкі разів зо три - не "вставляє".
можу абсолютно нормально розслабитись без них, деколи використовую тютюнові сигарети і алкоголевмісні напої "за компанію". Астралів, тантр і ше всяких виходів з реальності не шукаю. Так шо мені пофіх легкі НАРКОТИКИ.
Чим відрізняються легкі від тяжких??? Вагою?
Я б при нагоді Вас познайомив з моїм сусідом - якому вже пофіх навіть "тяжкі" і таких ще декілька на куті є - то є великий і брудний бізнес, сама проста фінансова наркотична піраміда де одні залежні передчасно помирають а інші думаючи що це забавки приходять...
Але ви от не шукаєте астралів, а якшо хтось шукає, то воно кажут, помічне!
Ходять чутки, шо козаки домішували до тютюну собі конопель, бо це покращує зір (ніби), шоб краще бачити лютих ворогів в степу неозорому!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #16 : 11:10, 11 Квітня 2011 »

Але ви от не шукаєте астралів, а якшо хтось шукає, то воно кажут, помічне!
Ходять чутки, шо козаки домішували до тютюну собі конопель, бо це покращує зір (ніби), шоб краще бачити лютих ворогів в степу неозорому!
...ви козак? чи Вам треба покращити зір? кажуть?
З конопель робили дуже якісний одяг, ото помічне - а тепер курва мусим ходити в китайських нейлонах...
А як ви відноситесь до синтетики? Козаки її теж до тютюну підмішували?
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #17 : 11:21, 11 Квітня 2011 »

...ви козак? чи Вам треба покращити зір? кажуть?
З конопель робили дуже якісний одяг, ото помічне - а тепер курва мусим ходити в китайських нейлонах...
А як ви відноситесь до синтетики? Козаки її теж до тютюну підмішували?
Та я вопще-то, тоже, як і ви не по етім ділам, так шо не стоіт мене намовлято, шо то как!)) а "кажуть"- це "згідно з думкою деяких дослідників", українська етнографія тіпа)))
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #18 : 11:51, 11 Квітня 2011 »

Та я вопще-то, тоже, як і ви не по етім ділам, так шо не стоіт мене намовлято, шо то как!)) а "кажуть"- це "згідно з думкою деяких дослідників", українська етнографія тіпа)))
... а я щось маю проти Вас, чи намовляю що ви вживаєте? просто спитав - цікаво Smiley
а то що етнографи пишуть - факт таке було, але думаю, що то робили деякі козаки - а бесіда про те "щоб краще ворога бачити" то швидше на відмазку схоже:)
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF