Косів: форум міста та району
14:11, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як будете зустрічати Новий рік?  (Прочитано 88925 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #120 : 15:25, 29 Грудня 2011 »

Вдома.
В міцному родинному колі.
Готуюсь,перш за все, духовно.
Всі негаразди і турботи вже вирішила.

Маю добру звичку:
                              з повагою ставлюсь до минулого,але ніколи не живу ним.
І раджу всім не заряджати оточуючих своїми мурахами. А налаштовуватись позитивно,щоб мати добрий зворотний зв*язок.

Time is not on your side.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #121 : 15:38, 29 Грудня 2011 »

Міхалкова,лижний будиночок. 12 год. - піднімеморь до 12 опори і будем дивитиси фаєр. А потім шашлик. Кось так.
Круто! Сподіваюся побачити фото хоча б Косова звідти!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #122 : 15:40, 29 Грудня 2011 »

Міхалкова,лижний будиночок. 12 год. - піднімеморь до 12 опори і будем дивитиси фаєр. А потім шашлик. Кось так.
і ми так хотіли з друзями:)
Очевидно, не цього разу.
Але колись 100% мусимо таке утнути good

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #123 : 16:59, 29 Грудня 2011 »

і ми так хотіли з друзями:)
Очевидно, не цього разу.
Але колись 100% мусимо таке утнути good
Колись треба. Може й не зовсiм так, але.. Михалкова чи ще щось- то пусте, головне аби згадалося.. Я дотепер памятаю НР, де зовсiм не було грошей, а була ялинка 40 см., а пiд нею (та не пiд нею, слово "пiд" тут не зовсiм) вiдро з мандаринами. Реальне вiдро, на 20 лiтрiв. I все!!! Але весело було, незважаючи на бутилку шампанського (на то вiдро мандаринiв i >40 людей на цю бутилку)

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #124 : 17:23, 29 Грудня 2011 »

в мене шось взагалі настрою новорічного нема. 
але надіюсь то якось зміниться)
 
Я дотепер памятаю НР, де зовсiм не було грошей, а була ялинка 40 см., а пiд нею (та не пiд нею, слово "пiд" тут не зовсiм) вiдро з мандаринами. Реальне вiдро, на 20 лiтрiв. I все!!! Але весело було, незважаючи на бутилку шампанського (на то вiдро мандаринiв i >40 людей на цю бутилку)
класно))  таке справді на все життя запам"ятовується)  drinks
 
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #125 : 18:15, 29 Грудня 2011 »

Буду святкувати дома. Одні друзі їдуть в Франик, а з іншими здибаємось десь в 1год. Там побачимо. Очікую на смачну вечерю і явно вже буду купувати відро мандаринів. Щось поки, що несвятковий настрій. Маю великі сподівання на коляду от-то вже наколядуємось. Ходимо по друзях(точніше їздимо. Я за рулем, а купа народу в бусі, але їм там в буді веселіше ніж мені...). Цього року все по плану. Юха ти як?
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #126 : 23:19, 29 Грудня 2011 »

... Маю великі сподівання на коляду от-то вже наколядуємось. Ходимо по друзях(точніше їздимо. Я за рулем, а купа народу в бусі, але їм там в буді веселіше ніж мені...). Цього року все по плану. Юха ти як?
anv, ми будемо в бусі, нам буде веселіше  drinks Точніше в буді)))
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #127 : 01:16, 30 Грудня 2011 »

Мали до сестри поїхати але чоловік з роботи тільки в суботу приїде, не встигнемо, тому вдома, шампанське  drinks, шашлик  (може хтось знає цікавий маринад?), салатик якийсь (не знаю, що до шашлика смакувало б), фрукти, солодощі,  Ням-ням також хочемо спробувати приготувати глінтвейн (може поділитеся хтось рецептом). Напишемо бажання і запустимо небесні ліхтарики. Подивимося фільм чи мульт на новорічну тематику.  Кароче, зустрінемо Новий 2012 рік по-сімейному  blum3 blush2  in_love

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #128 : 18:58, 30 Грудня 2011 »

Парафія церкви святого Василія Великого, що на Москалівці у місті Косові, запрошує усіх косівчан і гостей нашого міста зустріти Новий рік у нашому Божому храмі зі щирою молитвою на славу Всевишнього.

Врочиста подячна літургія відбудеться 31 грудня і розпочнеться о 22 год. 30 хв.
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF