Косів: форум міста та району
08:40, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рада краде  (Прочитано 45836 раз)
windshield
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 10


« Відповідь #15 : 10:12, 02 Квітня 2011 »

Пане...,хотілося б назвати Вас якимсь людським іменем, може назветесь? Якщо соромитесь, то ось моя адреса ukrwiki@gmail.com
Виглядає, що Ви - досить поінформована особа в моїй справі. Годі було сподіватися, що мене буде так швидко почуто.
Питання: а чи не можна там пришвидшити мою приватизацію того, що залишилося післ "справедливого" поділу? Документи (заяву, тех паспорт і Договір дарування) я всі подав вже три місяці, як? Я зараз зовсім не маю часу воювати з радами чи ще з кимось. Треба решті дітей помогати, бо виглядає, що тут - помоганників достатньо. Хоч не Ваше питання, але скажу - паспорт громадянина України в мене такий самий, як у Вас. І ще - виходить, що минула рада зробила каку, і  - погана, а теперішня гопнула на ту каку печатку, і - добра?
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #16 : 11:02, 02 Квітня 2011 »

Мені прихватизація робили десь рік , якщо не більше .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #17 : 11:53, 02 Квітня 2011 »

Мені прихватизація робили десь рік , якщо не більше .
щасливчик))) 1 рік і 8 місяців. ))

Життя – то трояка ружа...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #18 : 12:00, 02 Квітня 2011 »

Пане...,хотілося б назвати Вас якимсь людським іменем, може назветесь? Якщо соромитесь, то ось моя адреса ukrwiki@gmail.com
Виглядає, що Ви - досить поінформована особа в моїй справі. Годі було сподіватися, що мене буде так швидко почуто.
Питання: а чи не можна там пришвидшити мою приватизацію того, що залишилося післ "справедливого" поділу? Документи (заяву, тех паспорт і Договір дарування) я всі подав вже три місяці, як? Я зараз зовсім не маю часу воювати з радами чи ще з кимось. Треба решті дітей помогати, бо виглядає, що тут - помоганників достатньо. Хоч не Ваше питання, але скажу - паспорт громадянина України в мене такий самий, як у Вас. І ще - виходить, що минула рада зробила каку, і  - погана, а теперішня гопнула на ту каку печатку, і - добра?

А до кого Ви завертаєтесь?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #19 : 20:18, 02 Квітня 2011 »

винекло декілька питань:
1. чи є у Вас документ що засвідчує право на власність чи користування земельною ділянко розміром 0,16 га тобто цю " Я отримав в подарунок пів-будинку по вул. Вітовського №8 і 0.16га "?
2. факт даного злочену " Треба сказати....." доказаний?
3. коли останній раз Ви приїзжали до своїх дітей, тих шо в КОСОВІ?
P.S. нагадую, презумцію невинності гарантовану Конституцією ніхто не відміняв

windshield я так зрозумів шо відповіді на ці питання дати Ви не можете....
Ви шось там писали про внуків які комусь мають в очі дивитись, але певне забули шо своїм дітям треба тоже колись в очі глянути після Ваших модних вчинків.
Далі буде...

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #20 : 13:12, 04 Квітня 2011 »

Треба решті дітей помогати
Ви протиречите самі собі. Чого висамі не поділили своїх дітей тоді а тепер обвинувачуєте 3-х осіб в цьому, що щось там неправильно, не по закону чи не по людськи Huh?
Чи можливо Ви аж десь тепер дізнались про стан речей з "вашим майном" і це Вас обурило ...де ви були раніше, що Ваші діти без Вашого відома щось робили  чи звертались до міської ради?
Коротше звертайтесь з Вашою проблемою в конкретні органи, а не апелюйте до косівського форуму...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #21 : 13:47, 04 Квітня 2011 »

Попередня інформація по даній проблемі така:згідно облікових книг, земельний податок увесь час сплачувався за 6 сотих.Це та площа,яка,безумовно,буде наділена для обслуговування будинку ТС.
Решта - земля запасу Міської Ради.
Думаю,що частина того піде для обслуговування будинку доньки.
Але інформація попередня,буде вичатись на земельній комісії.
І ще:представники ТС не подають на комісію необхідні документи(свідоцтво на право  власності частиною будинку),які необхідні для розгляду даної заяви на приватизацію земельної ділянки.
Всі проблеми,шановний,Ви собі самі створюєте,не треба тут бруд на людей лити.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #22 : 00:18, 06 Квітня 2011 »

Оскільки windshield так і не спромігся дати відповіді на мої питання "Остання активність:    Сьогодні в 12:25 am"  залишу за собою право вважати написане ним - неадикватним слинивом Зараховано!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #23 : 13:31, 06 Квітня 2011 »

Перекладіть на укр.мову windshield .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #24 : 14:38, 08 Квітня 2011 »

Щит од вітру.Та то Єшуа повернувся.Почитав трохи книг(не релігійної тематики - тепер в нього певно нове хоббі),тай давай тролити знову)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #25 : 14:51, 08 Квітня 2011 »

Щит од вітру.

лобове скло Smiley

Born stupied? Try again!
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #26 : 16:36, 08 Квітня 2011 »

Щит од вітру.Та то Єшуа повернувся.Почитав трохи книг(не релігійної тематики - тепер в нього певно нове хоббі),тай давай тролити знову)

Принаймі дві спільниїх риси у цих персонажів є:
1. Мета створення теми: як вище написала Marinka - "прийшов, накакав і пішов";
2. Позиція в житті: "Один Я розумний/правий, а всі інші дурні/неправі".

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #27 : 18:19, 08 Квітня 2011 »

Не думаю,що це Ієшуа,бо знов би читали про китайську побутову техніку.
Реальна людина,яка багато років в США,1961-го року народження.
На рахунок зверхності - часте явище в трудових емігрантів,вважають,що вони там Бога за ноги ухопили,а ми тут дурні ,забиті податками.

Повторно заяву чоловіка розглянули в середу,дали дозвіл на виготовлення документації на ділянку,орієнтовною площею 9 сотих.Тобто,на все,що залишилось після виділення 6-ти соток його доньці.Хоча,повторюю,земельний податок платився ним за 6 сотих,тобто,реально він має право претендувати на них,і тільки.
Отакі злодії у нас у раді.І такі наші білі і пухнасті американські виборці.
windshield
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 10


« Відповідь #28 : 10:03, 28 Грудня 2011 »

Рада краде
В нас завжди було багато бажань щось зробити з більшими Радами - стріляти, топити чи палити...
 Мова тут піде не про якихось там януковичів і тимошенок. Мова іде про нашу, Косівську міську Раду. Така вже наша натура, що поки воно не зачепить нас особисто, то воно ніби не існує. Але вже дійшло і до мене.
 Я отримав в подарунок пів-будинку по вул. Вітовського №8 і 0.16га присадиби від своєї мами, Іванчук Богдани Ярославівни, в 1985 році. Інша частина ділянки, також 0.16га перейшла, як подарунок, до Бойченюка Юрія Ярославовича, маминого брата. Треба сказати, до мами будинок і присадибна ділянка належала моєму дідові, Шведюк Петру, що прожив там почерез війну. Дід Петро, єдиний з родини не був репресований, жив з поля і, як міг – допомогав моїм близьким пережити важкі роки сталінських таборів.
На початку 90-х я подався за кордон на заробітки, як і тисячі наших співвітчизників.
 В 2007-му році мені стало відомо, що на моїй ділянці провадиться будівництво. Виявилося, що міська Рада, без мого відома, конфіскувала частину ділянки, що належала мені відповідно до Договору Дарування, і надала цю ділянку в приватне користування третій особі.
Виходить, що ці договори про дарування не мають ніякого значення, всякі там нотаріальні засвідчення, все це – фікція... І діло не в тому, що Рада мала б віддзеркалювати  наше Краще, що це – якесь там «демократичне» скликання…Такі самі «демократичні» ради відбирали дідівщину в нас і в 1960-х.
Третя особа тут – моя дочка. Але в неї є ще і сестра і брат. Як це ви наділили себе правом ділити, кому і що належить? Чого ви залізли брудними своїми руками в мою сімю? Злодюги!!!
Це ж вам тут жити. Як ви будете всі роки ховати очі? Як це мої внуки будуть тикати вашим внукам, що його дід чи бабуся обікрали їх і стали поштовхом для ворожнечі між братом та сестрою на великі роки?
Я вас всіх поіменно і з портретами згадаю, щоб всі знали кому в очі треба плюнути.

Марія Миколаївна якось, коли я хотів забрати всю родину до себе, сказала: я в америку не поїду горшки американські чистити і дітей тобі не дам, а ти сиди там і гроші посилай. Вирішила сама виховувати дітей. Богдана стала улюбленою дочкою. Про інших дітей ММ за своїми сімпозіумами забула і вони почали дуже їй заважати. Та до того, що Син подався геть з хати, щоб тієї одноосібної любові не бачити, на старшу дочку ММ подала всуд і пробувала виселити її з моєї хати через суд, разом з її мололітньою дочкою.
Богдану я дуже просив не починати нічого без мого дозволу, казав, що поділимо все по-людськиб А що ти мені зробиш..  Треба сказати, що всі ми допомагали Богдані і поступати і вчитися, особливо бабуся.
Отак і є – Енциклопедія ходить і оббріхує мене міскрадами,
Відомо, що ласкаве телятко дві матки ссе...
Що ж ви наробили, паскуди?

видалена частина повідомлення, в якій безпідставно було звинувачено конкретну людину в скоєнні злочину 

W :Знову,як і рік назад, прийшла бабуся до хати...Та внучка, як і рік назад, нахамила і виперла стару за двері...dance
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #29 : 10:40, 28 Грудня 2011 »

W :Знову,як і рік назад, прийшла бабуся до хати...Та внучка, як і рік назад, нахамила і виперла стару за двері...dance

Та вже поділили вас.
Якщо виперла зі своєї хати - то має право,якщо виперла з старої хати - то це питання до правоохоронних органів,а не до ради.
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF