Косів: форум міста та району
14:28, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Послуги фотографа  (Прочитано 30897 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #15 : 21:22, 01 Квітня 2011 »

До Вулиці Франка треба в чергу ставати напевне за півтора роки, бо я подзвонила за 9 місяців, то він уже був занятий..........  wall
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #16 : 20:54, 02 Квітня 2011 »

До Вулиці Франка треба в чергу ставати напевне за півтора роки, бо я подзвонила за 9 місяців, то він уже був занятий..........  wall
треба робити йому конкуренцію crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #17 : 10:29, 20 Квітня 2011 »

До Вулиці Франка треба в чергу ставати напевне за півтора роки, бо я подзвонила за 9 місяців, то він уже був занятий..........  wall
цифра якась така містична - 9 місяців Smiley
Ну так, є таке і з тим ніц не можу зробити, якщо я домовився з людьми то вже ні туди ні сюди. Я сам не знаю, що там буде за рік півтора але ...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #18 : 14:39, 20 Квітня 2011 »

цифра якась така містична - 9 місяців Smiley
Ну так, є таке і з тим ніц не можу зробити, якщо я домовився з людьми то вже ні туди ні сюди. Я сам не знаю, що там буде за рік півтора але ...
то ти замовлення приймаєш за рік-півтора наперед?Huh?
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #19 : 15:46, 20 Квітня 2011 »

то ти замовлення приймаєш за рік-півтора наперед?Huh?
так, до мене підходять то я й приймаю.
До речі для ресторанів, фотографів і відеооператорів це стандарт, замовлення за рік, ну попадаються і "вікна" звичайно ж.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #20 : 16:00, 20 Квітня 2011 »

О так, на рах того всього тре на рік на перед замовляти, бо катастрофа. Я три дні шукала відеооператора та цілий тиждень музикантів (пів року до події). Це щось страшне, ніколи б не подумала, що то все замовляють рік на перед. В цьому переконалася.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #21 : 21:58, 20 Квітня 2011 »

О так, на рах того всього тре на рік на перед замовляти, бо катастрофа. Я три дні шукала відеооператора та цілий тиждень музикантів (пів року до події). Це щось страшне, ніколи б не подумала, що то все замовляють рік на перед. В цьому переконалася.
А буду трохи сорокою-вороною)))) Та думаю що вже можна.
Не в тему, та якщо я все правильно зрозуміла, то у нашої Боженки весіллячко)))))
Вже друга наша форумчанка заміж намилилася))) Вітаю, дівчатка (Юля та Божена), з важливим кроком у вашому житті!!!!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #22 : 22:03, 20 Квітня 2011 »

Та пробачать нам правила форуму, але в мене дійсно - 3 вересня. Так що, дякую, Галь!!!
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #23 : 00:03, 21 Квітня 2011 »

А буду трохи сорокою-вороною)))) Та думаю що вже можна.
Не в тему, та якщо я все правильно зрозуміла, то у нашої Боженки весіллячко)))))
Вже друга наша форумчанка заміж намилилася))) Вітаю, дівчатка (Юля та Божена), з важливим кроком у вашому житті!!!!

Дякую, Галя! Сподіваюся тебе бачити на своєму весіллі! Ну, й потім будуть відіслані запрошення ще декому із форумчан wink3 Майте на увазі, 24 вересня гуляємо!  drinks

Юльку теж хочу привітати з весіллям! Будь щасливою та коханою! Дуже класно, що в нас весілля в один місяць співпало Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #24 : 11:58, 21 Квітня 2011 »

о-хохо, 24 вересня  Sad в мене ше десь перед новим роком 2 накладки вже було...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #25 : 12:21, 21 Квітня 2011 »

о-хохо, 24 вересня  Sad в мене ше десь перед новим роком 2 накладки вже було...
Я поняла, мені напевно треба перший раз тебе замовляти, десь на два роки наперед, а вже потім нареченого шукати))))))) за цей період може хтось підвернеться)))
Страшне який популярний))))
Дякую, Галя! Сподіваюся тебе бачити на своєму весіллі! Ну, й потім будуть відіслані запрошення ще декому із форумчан wink3 Майте на увазі, 24 вересня гуляємо!  drinks

Обов'язково буду, хіба би "шось сі стрєсло")))) Дякую))
марьяна2012
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #26 : 22:13, 10 Березня 2012 »

Зараз послуги фотографа дуже великі. На моє весілля послуги обійшлися більше 2 - х тисяч.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #27 : 23:23, 10 Березня 2012 »

Зараз послуги фотографа дуже великі.
Ніц не пойму! хто великі? Ціни, фотографи чи вибір? А на рахунок 2тис...Huh? Думаю, що перед тим, як платити ви йшли до фотографа, бачили його роботи, домовлялися й мали знати, що до чого і що ви за це маєте заплатити. На мою думку є два варіанти:
1. Брати майстра аля вул.Франка(передивлявся його фото і мені фист-фист сподобалось плюс один!
2. Дати сусіду в руки мильницю і флєшку горівки і все буде ОК.(про це вже тут Петро писав)
Якщо хтось думає, що є щось посередині(супер майстер, але за смішні гроші чи за попоїсти) то ви помиляєтесь(хіба, що це ваш дуже близький родич і сам вам скаже, що йому ніц за то не треба).
 В мене був варіант з посереднім фотографом і буде дубль 2 на 5 років сімейного життя(я і жінка легко влазимся в своє весільне). Того я чогось собі так подумав і раджу вам- беріть майстра або обходіться без фотографа чи можливо. як варіант робіть  фотосесію в інший день. Думаю, що якщо ви звернетесь до фотографа в будний день то він забацає фотосесію не гіршу ніж у весільний день(але є мінуси-- на фото не буде дружби з колачем і молодій треба ще раз зачіску і тд.)
 А взагалі фото на спільне життя не впливає.
І ще одне -- не вбивайте таланти... Грошей всім не вистачає, але треба класти пріоритети... лишня тарілка холодцю й солонини... купа гостей, що ви й всіх не пам"ятаєте, як їх звуть... Чи фото... Бо коли хтось щось робить зі смаком і на те є своя справедлива ціна! Бо деколи буває так, що ви зробіть мені простіше, не так гарно та якісно, але не так дорого(за пів ціни). Не кимую, як то... Що діафрагму не регулювати чи ІСО.
 Це не претензія до когось персонально. Просто висловив свою думку в цій темі.
Gutsulka Ksenya
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #28 : 14:37, 12 Листопада 2012 »

Зараз послуги фотографа дуже великі. На моє весілля послуги обійшлися більше 2 - х тисяч.
Моя подруга недавно домовлялася з фотографом в Івано-Франківську за весільні фото - ціна питання 500 доларів США+"представницькі" розходи....
Так що в Косові ще дешево....
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #29 : 22:21, 27 Травня 2013 »

Всім привіт.
Напишіть, будь ласка, може знаєте, контактні дані фотографів.
Замовляли на весільну фотосесію, та зараз виникли непередбачувані обставини, і людина відмовила.
Дуже треба, весілля 15 червня.
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF