Косів: форум міста та району
13:45, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Буккроссинг  (Прочитано 31333 раз)
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« : 18:15, 13 Березня 2011 »

Буккроссинг (англ. bookcrossing) — хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Буккроссинг — це процес визволення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. Спостереження за «подорожжю» книги здійснюється через спеціальні сайти в Інтернеті.
Чи комусь колись приходилося брати участь в чомусь подібному? Якщо так, то за яких обставин і які саме книги ви читали таким чином? Ділимось враженнями, Панове!  Smiley

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #1 : 19:41, 13 Березня 2011 »

чула про таке) але участі не брала
знаю, що в одному книжковому магазині у Франківську таке практикували)
знайомий розповідав, шо там була відведена полиця для таких книг, хто хотів міг взяти книжку для читання, ну і при бажанні залишити ззаді свої коментарі чи контактну інфу (чи може там якісь додаткові листки були, це я не знаю)
але народ у нас до такого не привик) тому через певний час ніодної книжки не залишилось))  crazy


wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 21:06, 13 Березня 2011 »

Практикую таке з газетою "Метро", вони останнiй час потужню рекламу на цей рахунок, а головне спец. мiсця на виходi майже скрiзь зробили.

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #3 : 22:05, 13 Березня 2011 »

Мене жаба задавить залишити десь книгу, яку я прочитала))))))
Я плюшкін від книг, ніяк не можу розпрощатися з книгами які я давно не читаю, навіть з дитячими порваними...
Хоча сама тема досить цікава....
А як пояснити прибиральниці, яка зранку прибирає парки що таке bookcrossing? В карщому випадку книги попадуть у "приватні колекції" в гіршому у смітник...
Хоча...
Якщо до книги приліпку зробити з поясненнями в стилі "прочитав сам, дай почитати іншому"... можна розвинути такий рух досить широко)))

Життя – то трояка ружа...
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #4 : 22:17, 13 Березня 2011 »

чула про таке) але участі не брала
знаю, що в одному книжковому магазині у Франківську таке практикували)
знайомий розповідав, шо там була відведена полиця для таких книг, хто хотів міг взяти книжку для читання, ну і при бажанні залишити ззаді свої коментарі чи контактну інфу (чи може там якісь додаткові листки були, це я не знаю)
але народ у нас до такого не привик) тому через певний час ніодної книжки не залишилось))  crazy



Ну, народ, напевне, думав, шо то на халяву книжки роздаються) crazy
А взагалі, у великих містах такі речі практикуються і багато хто цікавиться цим. Залишають книжки не лише в книгарнях, а й у парках, на зупинках, вокзалах. Буккроссерів більше за кордоном, звичайно, і там такий собі "обмін" книгами розвинений більше) Мені, до прикладу, було б цікаво в такому взяти участь.  reading
Але цікавіше, коли ту книгу вже читало людей хоча б зо троє  Smiley

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #5 : 22:28, 13 Березня 2011 »

Ну, народ, напевне, думав, шо то на халяву книжки роздаються) crazy
А взагалі, у великих містах такі речі практикуються і багато хто цікавиться цим. Залишають книжки не лише в книгарнях, а й у парках, на зупинках, вокзалах. Буккроссерів більше за кордоном, звичайно, і там такий собі "обмін" книгами розвинений більше) Мені, до прикладу, було б цікаво в такому взяти участь.  reading
Але цікавіше, коли ту книгу вже читало людей хоча б зо троє  Smiley

народ був в курсі шо то за книжки)  там файний продавець) пояснював і заохочував)
але не доля)
хоча може й відновили то діло, я не цікавилась)

на рахунок наших країв -  не думаю шо книжка дочекається свого читача на вокзалі (а у нашому випадку на автостанції) чи в парку... иимм...  або навіть на площі на лавочці)
скоріше всього її життя закінчиться у віходку в якоїсь милої бабулі)   crazy
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #6 : 22:30, 13 Березня 2011 »

Мене жаба задавить залишити десь книгу, яку я прочитала))))))
Я плюшкін від книг, ніяк не можу розпрощатися з книгами які я давно не читаю, навіть з дитячими порваними...
Хоча сама тема досить цікава....
А як пояснити прибиральниці, яка зранку прибирає парки що таке bookcrossing? В карщому випадку книги попадуть у "приватні колекції" в гіршому у смітник...
Хоча...
Якщо до книги приліпку зробити з поясненнями в стилі "прочитав сам, дай почитати іншому"... можна розвинути такий рух досить широко)))
В книзі вказують правила і пишуть, що ту книгу треба залишити або в тому ж місці, де її було взято, або придумати якесь своє, але так, щоб то було безпечно. Часто спостереження за тим, де перебуває книга (тобто в кого), ведеться на блогах, сайтах, в обговореннях і т.д., де вже читач ділиться враженнями. В книзі вказують адресу сайту, або номер власника книги, і таким чином новоспечений буккросер дає знати, що книжка в нього.
 Звичайно, що гарантії, що книжка повернеться, немає, але то вже буде на совісті в тієї людини, яка ту книгу не повернула.

Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #7 : 22:39, 13 Березня 2011 »


на рахунок наших країв -  не думаю шо книжка дочекається свого читача на вокзалі (а у нашому випадку на автостанції) чи в парку... иимм...  або навіть на площі на лавочці)
скоріше всього її життя закінчиться у віходку в якоїсь милої бабулі)   crazy
Тут, ГорОлечко, я з тобою повністю згідна! Smiley
Книгами в нас можна обмінюватися, хіба, з рук - в руки в прямому значенні цих слів:) Ну, і вести обговорення цих книг вже тут, або в групі в контакті)

З.І.: на форумі цю тему розвинули, а в групі вона так і залишилась порожньою Sad

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #8 : 00:54, 14 Березня 2011 »

В мене зараз на пiдвiконник (на сходовiй клiтцi) виклали десяток книг. Букроссинг? Завтра продовжу зранку тему, викладу сам свiй десяток.

Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #9 : 00:58, 14 Березня 2011 »

 oh В якому значенні? То ви так від книг позбуваєтесь, прикол такий чи як?

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #10 : 01:04, 14 Березня 2011 »

В мене зараз на пiдвiконник (на сходовiй клiтцi) виклали десяток книг. Букроссинг? Завтра продовжу зранку тему, викладу сам свiй десяток.

иимм... я шось теж не дуже зрозуміла)
це типу викидаєте таким методом?
чи як?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 01:05, 14 Березня 2011 »

Можно й так сказати. Книги якi я перечитувати точно не хочу.. Може комусь вони будуть цiкавi. Позбуваюся напевно.

Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #12 : 01:08, 14 Березня 2011 »

Можно й так сказати. Книги якi я перечитувати точно не хочу.. Може комусь вони будуть цiкавi. Позбуваюся напевно.
oh  nono  Sad
Може краще в бібліотеку віднеси?

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #13 : 01:10, 14 Березня 2011 »

Можно й так сказати. Книги якi я перечитувати точно не хочу.. Може комусь вони будуть цiкавi. Позбуваюся напевно.
або навіть віддати на продаж...
є ж такі місця на ринках з старими книгами...
то якось не файно отак викидати

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 01:19, 14 Березня 2011 »

Викидати- це в бак. А на пiдвiконник- це як в бiблiотеку.

Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF