Косів: форум міста та району
14:47, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Страхування автомобілів  (Прочитано 7795 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« : 22:01, 09 Березня 2011 »

страхування автомобілів в УКРАЇНІ якось виглядає трохи не тойво.
мав страхоовий випадок в Німцях - колєга заїхав в А-6, то приїхала поліція, відірвала верхню сторінку палісу, вітдали постраждалій стороні, запитали в нас чи не потрібна медична допомога, і роз"їхадись. а в нас купу спавочок обов"язкове телефонування в страхову компанію для реєстрації, потім непонятні експерти з своїми оцінками вартості ремонту та запчастин, суди і т.д....

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #1 : 22:05, 09 Березня 2011 »

Це легагальна обов'язкова фінансова піраміда

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #2 : 22:42, 09 Березня 2011 »

Була колись в мене дев"ятка,в неї влетів Гольф.
Застрахована була в ТАСС.Без жодних питань повернули повну вартість страхівки.А на рахунок,що процес у нас складний - ну так не тільки страхування,в нас в державі  все через одне місце робиться...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 10:06, 10 Березня 2011 »

Була колись в мене дев"ятка,в неї влетів Гольф.
Застрахована була в ТАСС.Без жодних питань повернули повну вартість страхівки.А на рахунок,що процес у нас складний - ну так не тільки страхування,в нас в державі  все через одне місце робиться...
колись - ключове слово, тепер всі компанії удосконалили різні варіанти зменшення або повної відмови виплати по страхових випадках.
і чесно ,Юра, кладучи руку на серце, у виплаті по дев"ятці грошова винагорода страховикам, блат або знайомство  з ними зіграли якусь роль у "повному відшкодуванні" вартості дев"ятки я пам"ятаю шо на ті часи дев"ятки троха біоьше коштували ніж тобі заплатили.))) та і процедура тривала руский місяць

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #4 : 11:46, 10 Березня 2011 »

В Києві знайомому почали виплачувати після позову в суд перед тим крутили як могли

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #5 : 18:25, 10 Березня 2011 »

колись - ключове слово, тепер всі компанії удосконалили різні варіанти зменшення або повної відмови виплати по страхових випадках.
і чесно ,Юра, кладучи руку на серце, у виплаті по дев"ятці грошова винагорода страховикам, блат або знайомство  з ними зіграли якусь роль у "повному відшкодуванні" вартості дев"ятки я пам"ятаю шо на ті часи дев"ятки троха біоьше коштували ніж тобі заплатили.))) та і процедура тривала руский місяць

Не знаю як тепер,бо відтоді страхових випадків,дякувати Богу,не мав.
Страховикам нічого на лапу не давав,і блату теж не мав.
Заплатили мені рівно стільки,на скільки машина була застрахована.
Процедура дійсно трохи тягнулася,але не по вині страховиків,а тому що машина була вилучена як речовий доказ по кримінальній справі.
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF