Косів: форум міста та району
15:14, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Євробачення - 2011  (Прочитано 25410 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #15 : 09:20, 15 Травня 2011 »

дивилась ост.відбір до фіналу.
Об*єктивності просто нема.
Мені найвдалішим виступом був виступ представників з Бельгії.
І ще ті дві близнючки з Словаччини чи Словакії.

Бали,так думаю,виставляли, виходячи з географічно-політичних міркувань.

Time is not on your side.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #16 : 10:01, 15 Травня 2011 »

дивилась ост.відбір до фіналу.
Об*єктивності просто нема.
Мені найвдалішим виступом був виступ представників з Бельгії.
І ще ті дві близнючки з Словаччини чи Словакії.
Бали,так думаю,виставляли, виходячи з географічно-політичних міркувань.
Квітко, так завжди було. І мені, наприклад, дві близнючки взагалі не сподобалися.

А я не гордий, бо якшо я б не почитав wikipedia я б і не знав шо ось це ММіке Ньютоне з Бурштина, воно падло напевне забуло звідки прийшло, чесно я б ніколи не подумав шо вона звідси, така замоскалена собака, я взагалі колись думав шо вона з москаленду.
Просто ти ніколи нею не цікавився і не знав. Тіна Кароль наприклад більше виглядає замоскаленою, ніж Міка. А Ані Лорак хіба така вся проукраїнська? Але ми їх любимо і поважаємо. І тоді як брали вони участь в Євробаченні ми раділи. До-речі, маю одного спільного знайомого з Мікою. То він казав, що Оксана дуже мила і хороша дівчинка без всяких наворотів. Це ще до Євробачення, ще як вона з Фальосою працювала.

Взагалі, я вважаю, що цьогорічний відбір був класний. Дуже багато сильних виступів. Мені дуууже сподобалися Австрія і Боснія та Герцоговина.
Ще прикольні були Здоб Ши Здуб, погнали нормально. І сподобалася пісня Румунії.
І напевне вперше, прогнози не справдилися взагалі. Де той Француз, Ірландія, Великобританія.   crazy
І взагалі - ми круті.
Я вчора така була довольна, що то капець просто.  yahoo
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #17 : 12:44, 15 Травня 2011 »

В Ані Лорак, яка з Чернівців родом - половина репертуару українською мовою! І є багато її авторських пісень - що є показником таланту!

За це ми її поважаємо і вболіваємо!

На відміну від "Міки" і "Тіни" - от і вся різниця!

 плюс один! до IVP - повністю розділяю думку!

На скільки мені було відомо раніше, не знаю, як зараз - то в Міки такий контракт з продюсером, який забороняє не тільки співати, але й говорити українською!

Ура! Вона ж наша землячка! А давайте всі такий контракт підпишемо! А?

І не буде у Львові нічо на 9 травня!  crazy

П.С. Джамала рулить!  good
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #18 : 14:05, 15 Травня 2011 »

ну і в Тіни є пісні українською)  а от Міка шось геть забула де живе)
коротше маєм 4 місце)  і то файно)) 
але якби мали 14 в мене були б такі самі емоції))   crazy
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #19 : 14:20, 15 Травня 2011 »

Погоджуюсь, що Джамала молодець,але вона фізично не в змозі виспівати всю тривалість пісні.
Бракує їй сили голосу.

А Міка, погодьтеся, голос має такий,як слід. плюс один!

А знайти ключку можна і на ідеальному.

Time is not on your side.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #20 : 14:45, 15 Травня 2011 »

У Тіни якщо я не помиляюсь - 2 пісні українською! crazy
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #21 : 17:18, 15 Травня 2011 »

імхо, краще взяти 4-те місце з такою мікою ньютон.... ніж з вєркою смердючкою 2-ге місце
плюс один!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #22 : 18:06, 15 Травня 2011 »

Капець якийсь... Я читаю коменти і мені здається, що я одна якась не правильна. Бо вболівала за всіх українців від Пономарьова і до тепер, крім Гринджолів, бо то щось було не зрозуміле... Хоча тоді була на майдані, коли вони виступали і якось танцювалося під всі пісні і не задумувалася над місцем України, бо ми тоді вже були переможці. А вчора скакала перед телевізором і раділа за кожен отриманий бал.
А в результаті всі такі патріоти, а я одна погана.  wall  Бо Міка Ньютон співає і розмовляє російською. Чогось коли Клички б'ються, ніхто не говорить, що вони навіть не вміють розмовляти українською, а всі дивляться тв і радіють їх перемогам... І правильно, бо вони зробили для України більше, ніж ми всі разом взяті зробимо за все наше життя...
Але взагалі, до чого я тут це все пишу  Незнаю
Просто якось обідно... Чесно...
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #23 : 22:43, 15 Травня 2011 »

ну якщо вже за всіх вболівати то за всіх, Гринджоли теж наші земляки)

вибач, але порівнювати Кличків і Міку Ньютон то якось... ну геть не то)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #24 : 23:03, 15 Травня 2011 »

І до речі, хоч Клички і погано говорять українською - я не раз чув, як вони нею стараються говорити чи відповідати на запитання!

можливо - це лише так на публіку...

П.С. І ще тут тема про Євробачення і конкретно про її учасників - то до чого тут Клички? Smiley

П.П.С. Гринджоли - це не рівень євробачення і було помилкою їх туди посилати - чисто політичне рішення!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #25 : 23:19, 15 Травня 2011 »

І до речі, хоч Клички і погано говорять українською - я не раз чув, як вони нею стараються говорити чи відповідати на запитання!
можливо - це лише так на публіку...
П.С. І ще тут тема про Євробачення і конкретно про її учасників - то до чого тут Клички? Smiley
Мені тільки цікаво чому? Тому що ті відомі на весь світ, а вона - тільки в нас? Я це сказала до того, що Клички завжди виступають під укр.прапором, а Міка представляла країну, причому надзвичайно достойно. І врахуючи, що в цьому році сусіди нас справді позавалювали, то четверте місце - це дуже круто і достойно будь-якої похвали.
До-речі, а скільки пісень українських у Джамали?
Але яка різниця, всеодно кожен залишиться при своїй думці.

І до речі, хоч Клички і погано говорять українською - я не раз чув, як вони нею стараються говорити чи відповідати на запитання!
можливо - це лише так на публіку...
П.С. І ще тут тема про Євробачення і конкретно про її учасників - то до чого тут Клички? Smiley
Одним словом мене вирішили зачмирити... Я просто образила щирих українців своєю прихильністю до омоскалених і ще в одній темі, зараз актуальній навпаки не підтримала...
Ну прошу вибачення.

Скажу так, Міка - молодчинка.
А я як вболівала за Україну так і буду. І навіть в липні на Новій хвилі (так я дивлюся той москальський фестиваль кожного року) буду ЩИРО вболівати за укр.представників, а це буде Коля Сєрга і Маша Собко, також справжні українці, ще й без голосу, принаймі перший так точно... Тільки від своїх не відвертаються. Але знову перехожу на інші теми... 

Короче, я закругляюся...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #26 : 23:43, 15 Травня 2011 »

Я мав на увазі, що мені по рівню виконання для Євробачення більше підходить Джамала, ніж Міка - без врахування питання про мови Smiley

але це моя суб'єктивна думка!

В кожного свій погляд на речі і ніхто нікого не чмирить!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #27 : 13:20, 16 Травня 2011 »

Справа в тому, що всі мої аргументи критикуються і кажуть, що так говорити не можна, а самі наводите аргументи, які суперечуть один одному. Але нехай, проїхали. Прошу вибачення у всіх, кого може образила... Хоча це, мабуть, один IVP.

Я також вболівала за Джамалу і навіть слала смс за неї(правда одну тільки). Але вже, в Нагорного більше грошей. Он і Козловський, до-речі, бачили як притусувався, може думає, що на наступний рік Тимофій і його проспонсорує.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #28 : 16:49, 22 Червня 2011 »

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #29 : 17:34, 22 Червня 2011 »

і який смисл розповсюджувати таку інфу, кого 4-те місце душить... чи типу совість мучить? Indeed

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF