Косів: форум міста та району
23:00, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Зажерті лікарі  (Прочитано 32165 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #30 : 19:14, 28 Лютого 2011 »

найкраще йти до знайомих і перевірених лікарів.

такшо перед тим як захворіти знайомтеся зі своїм майбутнім лікарем і перевіряйте його crazy
зі. не втримався  blush2
зіі. по темі, отому дохтору шо хотів дитину різати, руці з нозями місцями поміняти би каліч

Born stupied? Try again!
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #31 : 19:22, 28 Лютого 2011 »

зі. не втримався  blush2

я вже привикла...

Ну,можна не на прямік знайомитися, а через знайомих до знайомих лікарів...


"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #32 : 19:24, 28 Лютого 2011 »

такшо перед тим як захворіти знайомтеся зі своїм майбутнім лікарем і перевіряйте його crazy
зі. не втримався  blush2
зіі. по темі, отому дохтору шо хотів дитину різати, руці з нозями місцями поміняти би каліч

я б руці взагалі йому повідривала
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #33 : 19:52, 28 Лютого 2011 »

Діло в тому, що йдеться про живу людину, а не про якусь там тварину чи поліно. Щей до того всього дитина. Як можна заради грошей шкодити такому маленькому ангелочку. Сумніваюся що він міг помилитися.

Мої куми в Чернівцях не так давно живуть, знайомих лікарів немають. Понадіялись на совісність. А то не лічать, а калічать.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #34 : 20:15, 28 Лютого 2011 »

Діло в тому, що йдеться про живу людину, а не про якусь там тварину чи поліно. Щей до того всього дитина. Як можна заради грошей шкодити такому маленькому ангелочку. Сумніваюся що він міг помилитися.

Мої куми в Чернівцях не так давно живуть, знайомих лікарів немають. Понадіялись на совісність. А то не лічать, а калічать.

Якби я знала, то в мене там багато знайомих лікарів і я порекомендувала б найкращих. В мене там із родини є і друзі.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #35 : 20:28, 28 Лютого 2011 »

питання про лікарські помилки - це взагалі питааня дуже розтяжиме.
зі мною було декілька лікарських помилок, але слава Богу поправимі і не фист серйозні, але я  маю багато знойомих лікарів в різних профілях і цікавився питанням лікарських помилок. оскільки я по спеціальності автослюсар, можна сказати "дохторь" рухомого заліза і коли був практикуючим "дохторьом" стикався також з помилками при "лікуванні" і це машини зроблені гомосапіонсом і всі вони одинакові в своїх серіях та марках, то шо говорити про людське тіло, яке часто є унікально збудованим. все тут залежить не тільки від кваліфікації лікаря, але деколи від  інших обставин які незавжди йому підвласні. при необхідності звертаюсь до лікарів яких знаю як хороших спеціалістів і часто-густо це молоді спеціалісти які завжди хочуть вчитись і вдосконалюватись.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #36 : 20:42, 28 Лютого 2011 »

Виходить, що зараз якщо немаєш знайомих  лікарів, то краще не слабувати. Можна і коньки відкинути.

Або перед тим виставити нормальний могорич, або такий собі презент в вигляді гривнів. (гривнів в кращому випадку).
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #37 : 20:53, 28 Лютого 2011 »

Виходить, що зараз якщо немаєш знайомих  лікарів, то краще не слабувати. Можна і коньки відкинути.

Або перед тим виставити нормальний могорич, або такий собі презент в вигляді гривнів. (гривнів в кращому випадку).
ну це завжди канає - мати хороших і потрібних друзів. але про тих шо я знаю і посторонні хороше відкикаються.
в нас просто в лікарнях пару серйозних проблем: вічно молоді старпери які про все в своїй галузі знають і насрати шо медецина іде вперед, працює багато фамільних династій які не допускають лівих і набагато талановитіших, перспективніших лікарів, ну і технології діагностики - це взагалі повний пі...

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #38 : 20:57, 28 Лютого 2011 »

працює багато фамільних династій які не допускають лівих і набагато талановитіших, перспективніших
Такі династій не тільки в лікарнях, а фактично по всіх державних установах.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #39 : 15:27, 11 Березня 2011 »

А хто до цього привчив лікарів? Самі ж люди. Мене позавчора виписали з лікарні, причому з такої, що я нікому не побажаю туди попасти. І я платила кожній медсестричці і санітарочці по 10 гривень не тому що вони до мене не підходили, просто всі так роблять. Мені це сказали жінки з моєї палати. І за те тепле слово і за ту легку руку віддячити таким людям, ой як хочеться. А коли подумаєш яка у них зарплата при цьому всьому яку і без того не завжди платять,то вибачте... У нас все зводиться до одного - не люди погані (хоча кругом не без уродів), а влада в нас на інше спрямована...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #40 : 20:57, 25 Березня 2011 »

сьогодні мене ненажарт рознервував один "заслужений лікар"
мій кіндер троха занедужав, дуже висока температура і я прийшов в лікарню з малим, лор прийняла позачергово зважаючи на стан і виписали направлення на аналіз крові та направила до педіатра.
прочикавши майже годину під кабінетом та дочикавшись своєї черги, був шокований - лікар закрив двері з середини, а згодом вийшов і незважаючи на мої прохання оглянути детину пішов у невідомому напрямку не промовивши ніслова. а про цего дохторя в "Добрих новинах" по тєліку показували.
я просто варений від такого ставлення до дітей

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #41 : 23:56, 25 Березня 2011 »

Добавлю трохи свого.

Спiлкування попередне з лiкарями було не дуже (виключно виходячи з профiлю лiкарнi), але все таки..., вiддякували лiкаря по мiрi сил, зараз в другому вiддiленнi теж вiддякуемо.., бо вони оба того вартi. Сказав би прiзвища, але боюсь для них проблем, хай так.
Вернувся з Косова-Чернiвцiв- через пару днiв проблема (маленька в в порiвняннi, але неприемна) в мене: на нозi вискочила якась вавка, ходити не можу. Пiшов до своi районноi полiклiнiки- ситуацiя така ж (як би не гiрше) як у БiгФана. Так i хотiлося вдарити з ноги..., але ж нога неходяча. Вiдправляють мене в Вiйськово-Медицинську Академiю (бо самим жопу вiдiрвати навiть до каталки в сусiднiй кабiнет лiниво), через все мiсто (а це, на хвилинку, як з Косова в Коломию). Й от тут я побачив, що не вся медицина в ж.  Коротше- 10 днiв мене пролiкували, я дав (купив тобто) медсестрам 5 рулончикiв лейкпластиря (дорогого, американського 3D, але хороший всi кажуть)+ лiкарю- банку зеленого чаю за USD10. То вiн так зачервонiв, так менi дякував, а потiм дав з стола лiкарство без всяких грошей, яке приблизно тих самих USD10 коштуе.
От такi лiкарнi й лiкарi бувають..., це було вчора.., а сьогоднi я прийшов з листочком виписки в свою полiклiнiку, далi дивись пост БiгФана+ моi уточнення матом, вже сьогоднiшнi.
 Лиш один тут висновок: шукайте сiмейних лiкарiв!  В мене всього то нога не ходила, а хтось бувае й зовсiм загинаеться..., а пофiг...

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #42 : 15:16, 28 Березня 2011 »

і я трішки свого допишу.
Тиждень назад таке в мене було.
Терапевт не підпише резолюцію без кардіолога,а кардіолог-без діаграми серця і узд серця.
Думаю,добре,йду по черзі.
В кабінеті, де роблять кардіограму, тюль на вікнах висить до половини вікна.
А верхній одяг мусиш зняти!
З щілин вікна так гарно подуває,що мимоволі козульки з носа лиються.При цьому медсестра каже:"Розслабтесь".
Зробила кардіограму і узд серця. Приходжу під двері кардіолога (бл.14 год.),а кардіолога вже нема на роб.місці.
Приходжу на наступний день.
Кардіолог на курсах.Радять піти в 50каб.до реаніматолога.Приходжу.Звідти футболять у кард.відділ.Йду.У відділі лікар каже,що має багато писанини для медсестер і опісля всього гляне,чи зможе мені то підписати чи ні?!Чекати невідомо скільки.
І я,плачучи,йду додому.
А що казати вже про тих,хто сам не може прийти або тим,що на ладан дихають?
А лікарня не близько. Indeed

Time is not on your side.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #43 : 11:17, 03 Листопада 2011 »

Теж зтикнувся з їхньою зажертістю(а також з хамством, байдужістю, ітд).
В сина проблеми з диханням(лорингоспазм/ або щось подібне, важко запамятовую мед терміни). Викликали швидку(процедура дуже заплутана. Розпитують все впритул до розміру взуття, а коли дитина задихається то на мою думку достатньо тільки фамілії та адресу й пояснити, як доїхати). Запитав є машина і вони їдуть чи я сідаю і їду сам. Їдемо. Слава Богу малого попускає(перед тим, як викликати скористались домашньою аптечкою і ліки почали діяти), але всеодно дзвоню в швидку і чую запитання: А це внук Ростиславівни(тьоща працює в швидкій). Так. Ну та ясно, що їдемо це ж "своя" дитина(тут розумію, що нам повезло і вони таки приїдуть, але походу, як тоді тим дітям, які не "свої". напевне можна й не поспішати). До своїх приїхали десь за 30-35хв. Виписали направлення в дит реанімацію.
 На вході в відділення привітний лікар Мороз: Куда розігналися. показуєм направлення. Зморщений погляд, цмокання. Немає місця і взагалі не знати чи цей діагноз правельний. Направив у дитяче відділення.
 Нам там теж піпец раді аж випромінюють радість і байдужість. Лікарів немає. Тобто вони є, але точно ніхто не знає де... Дзвонимо по тьощу...(походу лікарня це заклад куди без знайомих повадирів взагалі не треба пхатись). 10-15хв і людина з знанням усіх тонкощей пошуку знаходить всіх кого треба. Діагноз, направлення, ліки, аналізи...
 Перед лабараторією черга, але люди з розумінням пропускають(але в спину кажуть, що з того ніц не буде). В кабінеті сестричка каже: Німа колбочок!-І що робити?-Ні знаю. Від ранку несут(згадую, як Ромцьо Бичйо то ніс і розумію, що тут він був стандартним працівником). Далі сценарій. Тьоща-знайомі-колба-посмішки-всі задоволені.
 ПІПЕЦ. Як бути тим людям в яких немає, ані грошей, ані знайомих. Напевно брати направлення в морг. Ремонт фист поробили, але ставлення до людей просто жахливе(і тут річ не в зарплаті).
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #44 : 13:46, 03 Листопада 2011 »

... справа не в грошах це точно, бував в обласному онко, вже холєра з тим, що виглядає він нужденно, але й відношення лікарів інакше як злочином проти людства не назвеш, без нормальних "чайових", ліків і хімій з їхніх аптек пальцем не рухнуть... так що наша районка ще "дєтскій сад". Не буду казати, що всі такі, тому що є хороші і професійні лікарі, але факт лишається фактом - грошей всім хочеться а відповідальності ноль...
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF