Косів: форум міста та району
15:53, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Зимова шина, яка краща?  (Прочитано 30939 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« : 11:26, 20 Лютого 2011 »

тут пишимо про зимові шини відгуки, рекомендації.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #1 : 11:55, 20 Лютого 2011 »

 Шина Goodyear ULTRA GRIP 500
Тримає дорогу так, як не можуть інші. Зимова шина для легкових автомобілів, що відрізняється чудовими характеристиками і що забезпечує відмінну керованість за будь-яких зимових умов. Технологія 3d-bis™, щільне розташування ламелей, що зберігає еластичність блоків протектора, забезпечує підвищене зчеплення на снігу і ожеледі, стабільну керованість на мокрій і сухій поверхні. Система якірної посадки Шипа (SATS)™ новаторський профіль отвору для Шипа, який у поєднанні з двошаровою протекторною гумою, міцно фіксує Шип по місцю посадки і забезпечує оптимальну висоту виступу Шипа і утримує його на місці і надає максимальні показники при експлуатації на ожеледі і на снігу. Технологія двошарового «сандвіч»-протектора - підвищене зчеплення на снігу і ожеледі: верхній морозостійкий гумовий шар з двоокисом кремнію для ожеледі і снігу і нижній зимовий, щільніший гумовий шар для тривалої експлуатації в зимових умовах і додаткового блокування Шипа забезпечують максимальні показники при експлуатації на ожеледі і на снігу. Взаємнопроникаючі блоки по центру малюнка протектора підтримують стабільний контакт центру малюнка протектора з дорогою і оптимізують курсову стійкість на зимовій дорозі. Технологія V-TRED забезпечує відведення води, грязі і сльоту і опір аквапланеруванню. Додатковий індикатор зносу протектора показує, коли залишкова глибина протектора складає 4 мм і є додатковим нагадуванням, що забезпечує безпеку.

P.S. а якшо простіше бомбезнішої шини для наших зимових доріг і просто засипаних снігом полів, горбів - НЕМАЄ.

* default.jpeg (7.38 Кб - завантажено 5280 раз.)

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #2 : 13:42, 20 Лютого 2011 »

Gislaved Nord Frost 3 Текст копіювати не буду поважаючи авторські права , а від мене коротко проблем на дорозі не мав максимум їхав на них засніженою дорогою 120 км.год .

* 5750119_1_43371.jpg (7.98 Кб - завантажено 5253 раз.)

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 14:00, 20 Лютого 2011 »

за перевагу шини Goodyear ULTRA GRIP 500 говорить те що в 2006 році я на своїй джизі 5-ї моделі з 1,3 мотором був на Кремениці на самому верху і всі 4 на 4 були глибоко в сраці, в січні 2007 року тою ж пятьоркою був на базі в Заросляку (по целяку 30-35см) з трьома пасажирами.
а на Шкодовці пару тестів полями Городенки вразили всіх мисливців з нашої компанії, а ше були перегони дорогою на Буковель з Туксоном, в точку "Б" привіз йому 10хв в чувака здали нерви   і саме головне я зимою на  Goodyear ULTRA GRIP 500 їду так само без напрягу як  літом.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #4 : 14:35, 20 Лютого 2011 »

Зараз думаю над новими шинами бо три сезони і гума твердне хотя протектор ще майже не стертий . Хотів би ще дві пари Gislaved але вже їх румуни клепчуть .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #5 : 14:44, 20 Лютого 2011 »

Зараз думаю над новими шинами бо три сезони і гума твердне
Юра, якшо б знайшов  Goodyear ULTRA GRIP 500 (бо вони зняті з виробництва) бери не пожалієш, якшо треба і ше буде гололід і сніг, можу показати шо вони можуть

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #6 : 14:45, 20 Лютого 2011 »

При купівлі треба звертати увагу на дату виготовлення .http://www.autocentre.ua/ac/Service/Exploitation/11730.html

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #7 : 14:49, 20 Лютого 2011 »

Goodyear Ultra Grip Extreme Може такі ? Але мені треба нешиповані бо я на дорозі не гасаю авто не позволяє, скоріше Goodyear Ultra Grip Ice+

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 14:54, 20 Лютого 2011 »

При купівлі треба звертати увагу на дату виготовлення .http://www.autocentre.ua/ac/Service/Exploitation/11730.html
мої проходять третій сезон коли виготовили навіть не цікавився, але легко можу позмагатись з любим "свіжаком"

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #9 : 15:05, 20 Лютого 2011 »

Їжджу на Ультрагріп 500 без шипів уже 5-й сезон.Послідній,на жаль.
Перші сезони відчуття повного контролю над дорогою.Зара уже пів-протектора нема,їжджу акуратніше.
Їздив і на Гіславедах шипованих.Теж нормальні колеса.
Мій висновок такий:нормальну модель нормальних фірм можна брати будь-яку, а ці всі вибори ,тести - це все маркетинг,реклама і т.п.
Моделі однакової цінової категорії відомих фірм мають дуже схожі характеристики.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #10 : 15:09, 20 Лютого 2011 »

Goodyear  Grarip Extreme Може такі ? Але мені треба нешиповані бо я на дорозі не гасаю авто не позволяє
 Grarip Extreme стоять у Віті на Сівіку і ше у пару моїх знайомих, всі вони згідні шо 500-й краще. Колись один експерт казав, шо Goodyear з своїми шинами  ULTRA GRIP 500 так високо підняли планку що до цих пір самі не можуть перепригнути.
а на рахунок Шипів ти не правий раз спробував би поїздити. думаю передумав би, хоча 500-ті переважно продаються під шип.
скоріше Goodyear Ultra Grip Ice+
за ці, поки шо відгуки ніякі не чув. Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #11 : 19:39, 10 Жовтня 2012 »

Які зимові новинки появились хто що знає зима на носі а я поки що без коліс Huh?  Думаю над такими http://www.goodyear.eu/ua_uk/tires/passenger/ultragrip-ice-plus/index.jsp?from=tf

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 09:50, 11 Жовтня 2012 »

Nokian?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #13 : 15:41, 13 Жовтня 2012 »

Які зимові новинки появились хто що знає зима на носі а я поки що без коліс Huh?  Думаю над такими http://www.goodyear.eu/ua_uk/tires/passenger/ultragrip-ice-plus/index.jsp?from=tf
не буде сильно шуміти, на укатаному буде люкс, якшо є шипована версія то на голольді тоже фист, але на целяку, каші і просто неприбраній дорозі думаю ме поводити так само хренувато як і модель "екстрім", бо протектори схожі

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF