Косів: форум міста та району
18:33, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Наша творчість (проза)  (Прочитано 38229 раз)
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« : 18:18, 17 Січня 2011 »

Якщо об'єм тексту надто великий, то заливаємо файл у форматі Word на файлообмінник (попередньо архівуючи) і кидаємо сюди посилання або посилання на ресурс, де можна прочитати Ваш твір!

Тут, до речі, в мене є цікавинка - перший літературний косівський журнал в стилі фантастики - "ЙОЙ" - рекомендую качати !

Йой.zip

Чекаю коментарів!)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #1 : 19:45, 17 Січня 2011 »

Скачав, почитаю, прокоментую (як пережену в *.fb2)
P.S. Хороший файлообмiнник, ще не юзав, сподобався, але для таких маленьких файлiв краще http://rghost.ru/ (там не заставляе чекати i реклами (й лишнього трафiку вiдповiдно) нема зовсiм)

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 19:55, 17 Січня 2011 »

Скачав, почитаю, прокоментую (як пережену в *.fb2)
P.S. Хороший файлообмiнник, ще не юзав, сподобався, але для таких маленьких файлiв краще http://rghost.ru/ (там не заставляе чекати i реклами (й лишнього трафiку вiдповiдно) нема зовсiм)


тут файли не видаляються з часом - дуже зручно!

Час для реклами з'явився недавно, але це для мене не страшно!
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #3 : 20:52, 17 Січня 2011 »


Тут, до речі, в мене є цікавинка - перший літературний косівський журнал в стилі фантастики - "ЙОЙ" - рекомендую качати !


маєш яке відношення до створення "ЙОЙ" ?
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #4 : 20:54, 17 Січня 2011 »

маєш яке відношення до створення "ЙОЙ" ?

жодного)
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #5 : 00:19, 21 Січня 2011 »

Обличчя зі старої фотографії!

Фотографія — це спроба людини зупинити час. Фотографи — це ті люди, які зупиняють час, залишаючи фотографії в серцях людей вічно. Я зараз говорю про справжніх професіоналів.

Саме зупинена мить змінила моє життя. Я натрапив на неї в газеті. Тоді я ще був восьмикласником звичайної загальноосвітньої школи і уявлення не мав, що через кілька років я сам зможу зупиняти миттєвості навколишнього світу.
Це була фотографія дівчинки, яка боролася з вродженою тяжкою хворобою. Ви, напевно, здивуєтесь чому цю світлину я взяв в основу написання моєї розповіді.

Мене вразила її фантастична усмішка! В її очах я знайшов непереборне бажання жити і бути здоровою та щасливою. Дівчинка дарувала радість, хоча і не безтурботну. Тішила, бадьорила, допомагала забути зайве і неважливе. Спонукала вірити, бо сама вірила в світле майбутнє. Мріяла, і я мріяв разом з нею. Правду казали древні філософи: ”Тільки той по справжньому цінує життя, хто хоча б раз був на межі.”

Дівчина з фотографії знала справжню ціну життя. Вона не раз була на межі. Смерті не потрібно боятися, але біймося не жити. Не жити, а існувати. Не жити, а спати. Розкриймо очі ширше, викиньмо зло із серця. Кохайте тих, хто поруч з вами, якщо ви не можете кохати тих, кого вам б хотілось. Все мені сказала красуня-дівчина з фотографії. ЇЇ обличчя мені із серця не стерти.

На жаль, я не зберіг газету з фотокарткою. Тоді, я не зрозумів всього сакрального змісту, який там був закладений. Згодом я зрозумів і сам став ловити миті. Часом вони зображують набагато довші проміжки часу, ніж ми думаємо. Роки, століття, цілі епохи з’являються в нашій уяві. Інколи не з’являються. Допомагає слово. Підпис, ремарка чи ціла стаття. Головне—не бути глухим і сліпим до істини.

Головне — це знайти істину, як її знайшла дівчина з старої фотографії. (автор я)
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #6 : 00:04, 22 Січня 2011 »

ну як, хто читав "ЙОЙ"?
ЙОЙ не читала, а про дівчину з старої фотографії - сподобалося. Молодець.
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #7 : 00:20, 22 Січня 2011 »

ЙОЙ не читала, а про дівчину з старої фотографії - сподобалося. Молодець.
дякую

Солом'яна лялька!

Думаю, що не багатьом людям довелося у дитинстві гратися іграшками із соломи. Хіба що чули про таке з казок. Наприклад, казка про солом'яного бичка. Ото і все. Насправді дитячі іграшки мають особливе сакральне значення. Це немов релігія Вуду. Граючись, ми надаємо іграшкам сили.

У наших бабусь та дідусів замість іграшок були снаряди, гільзи, гранати та інша військова амуніція і гралися вони відповідно в козаків-розбійників чи в добрих наших і поганих фашистів. Взагалі наші дідусі і бабусі не довго могли залишатись дітьми у сучасному розумінні цього слова. Адже багато з них працювали, щоб допомогти своїм батькам прогодувати молодших братиків та сестричок. Сестричок та братиків було в кожній сім'ї не менше, ніж двоє-троє. Тоді було не до іграшок. Незважаючи на важке дитинство, діти згодом ставали дорослими. Людьми, якими зараз так не модно бути.

Наші батьки іграшки робили самотужки. Час був такий. Країна працювала на створення танків та утримання атомних ракетних установок. А іграшки ні кому не були потрібні... Часто з дерева робили лук та стріли. Грали в індійців. Ще займалися спортом і багато читали. Читали те, що можна було читати.

Моє, ще не дуже далеке дитинство запам'яталося мільйонами однакових, однотипних, бракованих, дешевих іграшок від компанії "Made in China". Науково технічний прогрес проявив себе і в іграшках. Тамагочі, тетріс, іграшкові мобільні телефони та інші. Спробуй вклади в них сакральний зміст чи силу. Потім були комп'ютерні приставки "Денді" і як результат "посаджені" кінескопи чорно-білих "Берізок". Згодом з'явилися перші ПК. Той, хто мав комп'ютер, був богом, майже в буквальному значенні.

Здається, всі сучасні цяцянки створені для лікування самотності в сучасному техногенному світі ілюзій. Навіщо тобі собака? Навіщо тобі шукати друга чи подружку? Навіщо тобі реальність? Волоконно-оптичні зв'язки надійніші за дружні. Я -- Інтернет. Я всесильний.

А що вміє твоя стара солом'яна лялька?

автор я
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #8 : 21:42, 29 Січня 2011 »

Актуальне зараз  Smiley

Майже весна...

Візитна картка цієї пори року, звичайно, ж білий колір. Можна вигадати багато епітетів про ранішню завірюху чи вечірню заметіль, але ми все одно не дізнаємось, що снилося карпатському ведмедю Вадиму.

Він, напевне, і в сніжки не вміє грати. І навіщо йому та тепла шуба?
Тому люди і вигадують свята, щоб вдома грітись і відпочивати. В такий холод і палець не посмокчеш, бо ще відмерзне.
Цікаво, де живе холод? Минулого року він прийшов з позначкою -25 градусів за Цельсієм.

І пішов, залишаючи позаду переповнені пацієнтами лікарні, мальовані пензлем Мороза візерунки на вікнах, голодних снігурів, обмерзлі руки та ноги перехожих.

Потім з'явилися триметрові сосульки-вбивці і калюжі-океани. Ожеледиця змушувала ковзати, літати і плавати.
В таку пору природа спить. Снігова Баба радіє.

Налипає. Мокрий сніг.

Всі мріють про тепло, окрім Вадима.

Майже весна...

автор я
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #9 : 15:51, 07 Лютого 2011 »

хто вже скачав і прочитав "ЙоЙ" - пишіть враження! Smiley
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #10 : 17:35, 07 Лютого 2011 »

хто вже скачав і прочитав "ЙоЙ" - пишіть враження! Smiley
Прочитала, точніше пролистала. Бо читала не все. Загалом мені журнал сподобався. Молодь у нас дуже творча, й розвивається у правильному керунку. Лазарович Марії за хранцузькі делікатеси окреме - мерсі)))))
Сподобалися рубрики. Думаю, що якби ще добавити якусь рубрику з порадами... але то так, думки в голос. 
Ну а Віталію, редактору - удачі, натхнення і спонсорів на випуски)))
Якщо ще не має у печатному вигляді - думаю що треба тиражувати. Не все ж глянцеву бридоту тоннами хавати.

Життя – то трояка ружа...
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #11 : 19:34, 07 Лютого 2011 »

мені теж сподобався "Йой", але наскільки мені відомо, то другого номеру не передбачається і тим більше друку даного пілотного!

Тому пропоную форумчанам качати і читати те, що є! Smiley
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #12 : 21:58, 07 Лютого 2011 »

мені теж сподобався "Йой", але наскільки мені відомо, то другого номеру не передбачається і тим більше друку даного пілотного!

Тому пропоную форумчанам качати і читати те, що є! Smiley
жал...

Життя – то трояка ружа...
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #13 : 23:10, 07 Лютого 2011 »

жал...

чим багаті...)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #14 : 23:25, 07 Лютого 2011 »

мені теж сподобався "Йой", але наскільки мені відомо, то другого номеру не передбачається і тим більше друку даного пілотного!

Тому пропоную форумчанам качати і читати те, що є! Smiley
звідки така інформація?

перший номер був роздрукований ще давним давно

ииим, на скільки мені відомо то як раз Марія Лазарович керує випуском і розробкою журналу ЙОЙ...
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF