Косів: форум міста та району
15:35, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Зарубіжна література  (Прочитано 39608 раз)
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #15 : 14:49, 18 Березня 2011 »

Рекомендую прочитати мега-оригінальний твір генія Шеклі про Армагедон! (фантастика)


Вчора в роздумах повернувся до цього твору.
Мега-оригінальний — це не ті слова.
Це шедевр. В чистому вигляді.
Тільки необхідне, точно в ціль.

Дякую за пораду.


Я особисто прочитав всі 11 томів Карлоса Кастанеди і вважаю, що це найкращі книги, які я читав в житті!

П.С. Це література не для всіх, але все інше, що я читав вважаю набагато слабшими творами (ІМХО)

Я навіть не знаю, що можна поставити з ним в один ряд. Хіба Толкієна, але це трохи інше Smiley


Від себе декілька зауважень.

Певний час тому один мій знайомий запитав, чи не перичитую я Кастанеду.
Я сказав, що ні. А не перечитував я тому, що до недавна час від часу в пам’яті спливали деякі фрази з цього твору і весь час з новим змістом. Ну, прямо, мало не Біблія

Якось захотілося глянути знову на це все. Оновити, так би мовити.
У мене завалялися аудіо-книги.
Я вам скажу, це щось.

А тепер зауваження! =)

Книжки дійсно пристойні. Моя шана Кастанеді і перекладачам.

Чи для всіх. Я думаю, що для всіх.
В творах одної з супутниць Кастанеди є такий сюжетний поворот, де дХ пропонує їй переступити просту риску, що він її намалював просто на землі. Але ця звичайна риска символізує собою барьєр, який треба подолати, щоб ступити у нове життя.
Не всі можуть це зробити. Багато хто про це рідко замислюється взагалі.
В книжках Кастанеди таких рисок-барьєрів достатньо.
Читати можуть всі, а от що далі… Втім, так і з Біблією, і з усіма книжками =)

Ну Рональд Руел тут до чого до Кастанеди?
(а я знаю, до чого. Тільки поки що помовчу )


Ну і останнє. Про «все інше, що я читав вважаю набагато слабшими творами (ІМХО)».
Невже Ви не читали Євангелія?
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #16 : 01:14, 19 Березня 2011 »

як звати супутницю Кастанеди і що це за твір?
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #17 : 02:12, 19 Березня 2011 »

Тю-ю…

Їх там цілий батальон, вони ж партіями ходять

Давно це було, не пам’ятаю точно в кого, але або це Тайша Абеляр, або Флорінда Доннер.
Хтось з них написав 1, а хтось — 3-и книги.
Навіть не хотів в руки брати, бо думав, що після КК вже нічого не може бути.
Як я помилявся. Я очикував якогось суцільного індульгування від тих творів, натомисть, не зважаючи на те, що це книги іншого плану, вони дуже якісно доповнюють загальну картину світу дХ.
Як бачимо деякі моменти, навіть запам’яталися.

Ну, і для загального розвитку цієї теми можна Ксендзюка погортати. Мені сі сподобало свого часу.
Зараз не знаю, як буде )
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #18 : 02:42, 19 Березня 2011 »

почитаю, - відпишусь!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #19 : 12:56, 19 Березня 2011 »

Оце недавно АіФ почали випускати серію книг "Колекція світових бестселлерів". Вже вийшли три книги - Е, Радзинський "Загадки історії", про часи Катерини Другої, а точніше про Єлизавету Тараканову, "незаконно народжену доньку Єлизавети Петрівни та Миколи Разумовського" ніби... (Ще є відоме полотно Флавицького "Княжна Тараканова") ...ПРО її долю, і як Катерина себе відгородила від зазіхань лже-Єлизавети... хотіли поляки до російського трону добратися, але німаків просто так з Росії не випхати... Цікава книженція.
Другий том - Борис Акунін "Шпіонський роман" - ну хто читав про Фандоріна, тому стиль Акуніна і книга прийдеться до смаку. Я до неї ще не добралася)))
Третій том Михайла Веллера "Легенди Невського проспекту" - рекомендую тим, хто любить послухати і почитати байки, і знайомий з творчістю Семена Альтова. Я вже так давно не перлася від книжки, як миш по скловаті.... Сміялася часом аж до колік)))) У книжці зібрано легенди і перекази від людей, що проживали на Невському проспекті. В основному книга охоплює період 50-80х років. І сміх, і гріх. Хто як виживав за радянського союзу, хто як драпав, хто як працював, як ннімець приїхав у країну "з необмеженими можливостями" прийняв громадянство, і зрозумів що він тут - пусте місце... і спився наніц... Про першого фарцовщика, про те як оберігали мораль, про моряків, про вояк.... і пару байок від Швидкої допомоги... не всі вони звичайно веселі, але ж то життя, не завжди тільки сміх.... ))
Отаке...
Ще буде Солженіцин, Ремарк, Хейлі, Тарле, Коєльо, Кинг, Рид, Стругацьк і т.д.

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #20 : 13:50, 19 Березня 2011 »

Хм.., в СПб "Колекція світових бестселлерів" вже закiнчуеться, а кияни лиш четверту книжку чекають, чуднi твоi справи, АiФ.. Smiley , хоча "КП" з сво1ми колекцiями, ще й не так чудить з розбiжкою по мiстах.
 Не купував нi книжки з серii (тут вони продавалися по RUR 99 + газета, дешево), бо маю й без того всього Акунiна й всього Веллера, а Радзiнський по ТБ надоiв, iдiосинкразiя на нього. Але сама iдея серii чудова, для тих хто "хочу сучасну класику задешево в екстрактi". Вибiр авторiв редакторами пiд питанням, але вже Smiley
P.S. АiФ до речi запустили дуже цiкавий проект , до худ. лiтератури не мае вiдношення, але.... З яким же я захопленням читав щось схоже в шкiльнiй бiблiотецi!!!!

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #21 : 14:17, 19 Березня 2011 »

угу.... тільки ілюстрації в них там не фист які.... НУ впринципі як і у всяких бюджетних виданнях.
А в переводі на ваші москальські тугрики)) в нас книжки виходять по 175 р. Не дуже вже так і задешево... А підбір простий - щоб не нагружати і познайомити  народ з тим, про що хоч у двох словах треба знати.

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 16:00, 19 Березня 2011 »

Я цiну в свому лiнку не знайшов((, де ти побачила? (якщо ти про енциклопIЮ)
Й що до речi коштують в Киевi "Колекція світових бестселлерів" на нашi хохляцькi тугрики? Якщо на нашi москальськi- 99?

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #23 : 17:23, 19 Березня 2011 »

Я цiну в свому лiнку не знайшов((, де ти побачила? (якщо ти про енциклопIЮ)
Й що до речi коштують в Киевi "Колекція світових бестселлерів" на нашi хохляцькi тугрики? Якщо на нашi москальськi- 99?
175 р! ))

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 22:04, 19 Березня 2011 »

175 р! ))
а....ь!!!! дайте двi торент!

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #25 : 10:13, 02 Квітня 2011 »

Четвертою книгою про Дозори - "Останній Дозор" задоволений!

Слухаю P.Бредбері - 451°F і третю частину Темної Вежі Кінга (важко йде, як і дві попередні), качаю інші дозори - 5 гб)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #26 : 10:57, 02 Квітня 2011 »

Четвертою книгою про Дозори - "Останній Дозор" задоволений!

Слухаю P.Бредбері - 451°F і третю частину Темної Вежі Кінга (важко йде, як і дві попередні), качаю інші дозори - 5 гб)
Скинь в аську (або в жабку) лiнк на аудiо-Бредберi, якщо озвучка того варта.

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #27 : 11:04, 02 Квітня 2011 »

Скинь в аську (або в жабку) лiнк на аудiо-Бредберi, якщо озвучка того варта.

озвучка професійна [Вадим Максимов, 2005, 160 kbps]

кинув лінк з рутрекера в приват!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #28 : 11:27, 02 Квітня 2011 »

озвучка професійна [Вадим Максимов, 2005, 160 kbps]

кинув лінк з рутрекера в приват!
Чергове розчарування в аудiокнигах((( Нi, не для мене, поки я буду безмашинний- краще буду збавляти очi на смартi((, не чiпляе мене цей голос, абсолютно не передае моiх асоцiцiй з прочитаною ще в школi паперовою книжкою.

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #29 : 11:29, 02 Квітня 2011 »

я в школі її не читав, але багато чув позитивних відгуків!
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF