Косів: форум міста та району
15:50, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Зарубіжна література  (Прочитано 39609 раз)
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« : 18:02, 17 Січня 2011 »

Рекомендую читати відомого і дуже популярного в Європі автора (прозаїка і поета) - француза Мішеля Уэльбека. Наприклад, його роман (прозовий) "Мир как супермаркет"

уривок з тексту

Ты здесь
Или где либо еще,
Ты уселась по турецки
На кафельный пол в кухне,
И твоя жизнь разбита,
Воззови к Господу.
Смотри! Есть такие молекулы,
Что живут связанными наполовину.
Бывают полуизмены,
Бывают смешные ситуации.
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #1 : 00:21, 21 Січня 2011 »

Литература по сути своей – искусство концептуальное; строго говоря, это единственный вид искусства, который действительно можно назвать концептуальным.

Слова – это концепты, штампы – это тоже концепты. Нельзя ни утверждать, ни отрицать, ни подвергать сомнению или осмеянию что бы то ни было без помощи концептов и без помощи слов.

Отсюда и удивительная живучесть литературного процесса, который может самоопровергаться, саморазрушаться, объявлять себя бесперспективным, не переставая при этом быть самим собой; который выдержит любое погружение в бездну, любое разъятие на части, любое наслоение интерпретаций, сколь угодно тонких; который, упав, отряхивается и снова встает на лапы, точно собака, вылезающая из пруда.

Мішель Уэльбек

"Мир как супермаркет"
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 14:33, 31 Січня 2011 »

До речі, про Гарі Потера - обкладинки наших українських версій від Малковича (наш земляк з Косівського району) теж визнані найкращими в світі! Це звісно заслуга і художника і видавництва! Молодці! На таких людях, як Малкович тримається сучасний прогрес в українській літературі! (ІМХО)
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #3 : 14:43, 31 Січня 2011 »

З.І. З містичного не знаю нічого реальнішого і крутішого за Кастанеду.

Я особисто прочитав всі 11 томів Карлоса Кастанеди і вважаю, що це найкращі книги, які я читав в житті!

П.С. Це література не для всіх, але все інше, що я читав вважаю набагато слабшими творами (ІМХО)

Я навіть не знаю, що можна поставити з ним в один ряд. Хіба Толкієна, але це трохи інше Smiley
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #4 : 17:34, 02 Лютого 2011 »

До речі, про літературу! Рекомендую фільм - "Знайти Форестера" (Finding Forrester 2000)

Письменник Уїльям Форрестер довгий час мешкав добровільно усамітнившись. Останній раз про нього чули сорок років тому, коли він випустив у світ неперевершений роман, який завоював Пулітцерівську премію. Але з тих пір нікому не вдалося переступити поріг будинку цього відлюдника.

Більше інфи тут
http://as-tar.com/content/69.html
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #5 : 14:03, 15 Лютого 2011 »

Рекомендую прочитати мега-оригінальний твір генія Шеклі про Армагедон! (фантастика)

http://as-tar.com/content/99.html
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #6 : 16:17, 19 Лютого 2011 »

Рекомендую читати цікаву фантастичну історію Джона Кэмпбелла - Трансплутон

Головні "герої" з планети мені нагадали "циліндри" Кастанеди (ІМХО)

http://as-tar.com/content/104.html
yaro my
Постійний відвідувач


Репутація: 14
Offline

Повідомлень: 141


« Відповідь #7 : 00:19, 20 Лютого 2011 »

Рекомендую прочитати мега-оригінальний твір генія Шеклі про Армагедон! (фантастика)
Шеклі класно пише. Ось в тему від Рея Бредбері: "Уснувший в Армагеддоні".
http://lib.ru/INOFANT/BRADBURY/r_armag.txt
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #8 : 14:28, 20 Лютого 2011 »

Читаємо веселу і оригінальну фантастичну історію кохання від Шеклі!

Особливо мало б сподобатись дівчатам!)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #9 : 15:52, 11 Березня 2011 »

А я зараз читаю Уїлкі Колінз - Місячний камінь. Цікаво, але переклад наш український не дуже.  Видавництво правда ще 1989 року. перед цим прочитала його роман "Жінка в білому". Оригінальний тим, що розповідь ведуть різні учасники подій, кожен у свій час, тобто тоді коли події безпосередньо їх стосувалися.
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #10 : 16:17, 11 Березня 2011 »

А я зараз читаю Уїлкі Колінз - Місячний камінь. Цікаво, але переклад наш український не дуже.  Видавництво правда ще 1989 року. перед цим прочитала його роман "Жінка в білому". Оригінальний тим, що розповідь ведуть різні учасники подій, кожен у свій час, тобто тоді коли події безпосередньо їх стосувалися.
любі друзі (йоли-пали) пишіть частіше в тему література, а то таке враження, що я сам із собою спілкуюсь  crazy

Петре, ти де?)  Smiley
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 17:25, 11 Березня 2011 »

Я тут, читаю Мазiна. ХЗ яка це лiтература, письменник наш, украiнський, пише на росiйськiй, а серiя- "Дракон Конга". Так що в яку тему- невiдомо. РАнiшнi його серii перечитую вже не раз, що "Варяг", що "Варвари"- все варто уваги. А в цiй серii- в першу чергу варта уваги майстернiсть складення слiв (якось так, краще не сформулювати).

Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #12 : 00:41, 12 Березня 2011 »

Виділіть при нагоді годинку для прочитання повісті "Оскар і рожева пані" (Ерік-Емануель Шмітт).
Твір написаний у формі листів хворого хлопчика до Бога.
Читається на одному диханні, дуже просто і по наївному написано та одночасно так глибоко... про найважливіші речі...

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 01:28, 12 Березня 2011 »

Виділіть при нагоді годинку для прочитання повісті "Оскар і рожева пані" (Ерік-Емануель Шмітт).
Твір написаний у формі листів хворого хлопчика до Бога.
Читається на одному диханні, дуже просто і по наївному написано та одночасно так глибоко... про найважливіші речі...
То в принципi правилами форуму заборонено, але в гiлцi "Лiтература"- думаю поступитися можно. Це я до того, що лiнки давати тут. Зараз виправлю свiй попереднiй пост, закликаю вас також до того ж.
P.S. Лiнки все ж краще на *.fb2, а не.., ну це формат №1, IMHO

Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #14 : 01:32, 12 Березня 2011 »

Malva Landa
Багато хорошого чула про цей твір і вже давно в планах було його прочитати, але якось не складалось. Добре, що ти нагадала Smiley

Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF