Косів: форум міста та району
22:08, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Українська література  (Прочитано 59390 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #45 : 14:11, 17 Березня 2011 »

хах, треба просто шукати в гуглі і все буде ок! Smiley
дай лiнкiв на ще щось, крiм "Ворон" i "Ключ", безплатних, можно навiть не в *.fb2, я тут прилюдно признаю що я чайник, а гугль краще яндекса (хоча покривлю душою, тобто збрешу, але вже..)

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #46 : 10:33, 18 Березня 2011 »

Щодо "Записок" до попередніх повідомлень: книга читається легко, але вона дуже важка морально, я намагаюся вже давненько уникати такого... Поки що прочитала тільки події до нового року. Не знаю, що робити дальше, бо дуже хочеться знати чим же ж все закінчиться... Я так мучила Хемінгуея колись...
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #47 : 01:16, 19 Березня 2011 »

Щодо "Записок" до попередніх повідомлень: книга читається легко, але вона дуже важка морально, я намагаюся вже давненько уникати такого... Поки що прочитала тільки події до нового року. Не знаю, що робити дальше, бо дуже хочеться знати чим же ж все закінчиться... Я так мучила Хемінгуея колись...

Хемінгуея взагалі не варто читати - це література не для європейців, тому він №1 в США (ІМХО)

п.с. це стосується не всіх його творів.

Краще читати Еріха Марія Ремарка - це класика Європи
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #48 : 13:40, 19 Березня 2011 »

Щодо "Записок" до попередніх повідомлень: книга читається легко, але вона дуже важка морально, я намагаюся вже давненько уникати такого... Поки що прочитала тільки події до нового року. Не знаю, що робити дальше, бо дуже хочеться знати чим же ж все закінчиться... Я так мучила Хемінгуея колись...
Мені, особисто, також цікаво чим то все закінчиться, і напевне саме це "протримало" мене до 200 сторінок... Книга дійсно дуже легко читається. Чітких змін після нового року не відбулося  в книжці.
Все та ж непотрібна інформація в певних місцях. Мене трохи нервують оті такі "новини" типу:
 "У штаті Флорида врятували крокодила, що застряг у дренажній трубі.
В Росії знайшли яйце динозавра.
Бенгальському тигру запломбували зуб."
Ну, це ж не блог, а книга все-таки...
Коли читаю рядки подібного характеру, здається, що марно витрачаю час...
Хоча, є і досить хороші моменти, ради яких я таки продовжувала читати книгу, в яких таки впізнавалась сама Ліна Костенко...

п.с.: мені цікавий процес написання книги) Таке враження, що Ліна Василівна кільканадцять років немала що робити і занотовувала собі події такого характеру, щоб потім мати що писати в книзі...

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #49 : 22:33, 07 Травня 2011 »

Українські бібліотеки он-лайн - читаємо наше!

www.ukrcenter.com

http://lib.proza.com.ua/

http://poetry.uazone.net/poems.html

http://chtyvo.org.ua/

http://poezia.org/

Loren
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #50 : 20:31, 12 Липня 2011 »

Стефан Грабинський «Саламандра». Повість, написана більше століття тому, читається на одному диханні, завдяки диханню небезпеки та постійної напруги у сюжеті, де містичні напівлюдські створіння вриваються у життя чоловіка, прагнучи занапастити його душу. Кому цікаво, твір можна знайти у журналі "Дніпро".
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #51 : 15:12, 31 Серпня 2011 »

Нарешті дочитав "Чорний Ворон" - чудова книжка з укр. літ. - читається на одному диханні - не все звісно так легко робилось (тобто вбивати людей хоч і ворогів) як там пише

але в загальному картина визвольної боротьби в Центральній Україні вимальовується чітко - деякі загони воювали 7 років в лісі з 18 по 25 роки

живучи весь час в землянках

особисто я б не зміг так через стан здоров'я - люди зараз не ті, що 100 років назад, тому варто їм віддати належне!

Слава Україні!
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #52 : 16:51, 31 Серпня 2011 »

Нарешті дочитав "Чорний Ворон" - чудова книжка з укр. літ. - читається на одному диханні - не все звісно так легко робилось (тобто вбивати людей хоч і ворогів) як там пише

але в загальному картина визвольної боротьби в Центральній Україні вимальовується чітко - деякі загони воювали 7 років в лісі з 18 по 25 роки

живучи весь час в землянках

особисто я б не зміг так через стан здоров'я - люди зараз не ті, що 100 років назад, тому варто їм віддати належне!

Слава Україні!

А я якраз її читаю, подобається той момент, що автор розказує світу про визвольну боротьбу саме в Центральній Україні, а то зазвичай більшість пам’ятає/знає тільки про Західну Україну.

Героям Слава!

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #53 : 17:06, 31 Серпня 2011 »

Моя думка:роман явно слабший за більшість творів Матіос,але сильніший за всяких іздриків-дерешів. Роман дуже кривавий і позбавлений патріотизму.На цьому місці культ вбивства.Видно шо в простих рубак не було жодної програми.Зато читається легко.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #54 : 20:00, 16 Січня 2012 »

Василь Шкляр: Інша б нація за таких апокаліптичних випробувань давно щезла з лиця землі

Що може сьогодні об’єднати всіх українців?

Україна. Не територія, а та, що в серці. Тобто почуття людської і національної гідності.

http://www.unian.net/ukr/news/news-479985.html
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #55 : 15:04, 13 Лютого 2012 »

Оксана Забужко: Мене непокоять морди при владі, але ще більше – непритомність нації

http://www.unian.net/ukr/news/news-485623.html

Шевченківський лауреат Рутківський: Який же Ілля Муромець росіянин? Народився в Чернігові, а похований у Києві!

http://www.unian.net/ukr/news/news-485407.html

А скільки нам довелося втратити через росіян, які підробляли все їх під себе... Нам не треба відхрещуватися від свого, а битися за нього. Ось вони вкрали нашого Іллю Муромця. «Это известный русский богатырь»… Який же він російський богатир, якщо народився під Черніговом і похований у Києві. Чи взяти мого земляка Івана Піддубного. Та він же до самої смерті не знав російської мови, а енкаведисти йому на спині вирізали національні знаки… Потім назвали «велікій рускій богатир»…

Петре відпиши шось  crazy
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #56 : 16:32, 13 Лютого 2012 »

Та я на таку хню навiть не хочу мучитися з MY двомовною клавою... Ну хiба адекватнi люди можуть це все сприймати всерйоз??? Що не три слова то перл wall
P.S.2 as_tar , я звичайно ж дуже цiню й поважаю твiй вклад... та багато куда, журналiстика, музика, АЛЕ! Давай не треба про "росiйських богатирiв"? Це настiльки смiшно виглядае для людини з нормальною освiтою, та просто нормального ("Ось вони вкрали нашого Іллю Муромця..", "..енкаведисти йому на спині вирізали національні знаки..", клiнiка..). Якщо слiдкуеш- я досить негативно до паплюжити мову. Коли "Шевченківський лауреат Рутківський"- я готовий простити Морквину Sad Дуже поважаю Т.Г., не поважаю таке "лауреатство", категорично bad

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #57 : 18:50, 13 Лютого 2012 »

Коли "Шевченківський лауреат Рутківський"- я готовий простити Морквину Sad Дуже поважаю Т.Г., не поважаю таке "лауреатство", категорично bad

а ти його твори читав, що так критикуєш?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #58 : 21:08, 13 Лютого 2012 »

а ти його твори читав, що так критикуєш?
Намагався, для загального розвитку, бiльше половини нiчого не дочитав, але думаю що навiть 1/3 досить, щоб судити  Незнаю

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #59 : 22:20, 13 Лютого 2012 »

Сьогодні прочитала Люко Дашвар "Молоко з кров'ю". Подружка не тілька розрекламувала, а й принесла книгу і чуть не заставила прочитати. Справді, мене захопило. Прочитала не відриваючись, за один заход. Хтось ще читав книги цього автора?
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF